Opinie o Majkoltrans Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Majkoltrans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Majkoltrans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majkoltrans Sp. z o.o. w Wrocław

Witold Nowy wpis

Chce spytać o dodatkowe uprawnienia bo widzę można wtedy wyciągnąć więcej. Firma je sponsoruje? Komuś się tak udało czy nie mam co marzyć. U mnie niestety w obecnej robocie oszczędność na wszystkim więc szukam czegoś lepszego.

Kierowca Nowy wpis

Jak wygląda sprawa z pracą jako kierowca wożący maszynistów?

Iwona

Czy ktoś może mi tu zdradzić ile zarabiają maszyniści? Opłaca się przeskoczyć do nich z innych firm?

@Iwona

Najwyższe zarobki na tym stanowisku w województwie.

Zeus
@xxx

A przy dodatkowych uprawnieniach to już w ogóle, że ho ho...

Lidia Nowy wpis
@Zeus

A to jakie te dodatkowe uprawnienia warto mieć? :)

Qzpm Nowy wpis
@Lidia

Rewident tab. kol., ustawiacz, kier. poc., itd. ...

Kinga

W jakim stanie są samochody?

@Kinga

A jakie samochody?

Grażyna
@xxx

No takie którymi jeździcie co nie? :D

@Grażyna

Firma zajmuje się transportem kolejowym

Lidia
@xxx

A duże trzeba mieć doświadczenie zawodowe żeby pracować w tej branży? Transport kolejowy to odpowiedzialna sprawa.

@Lidia

W firmie wszystkiego można się nauczyć od podstaw.

Firma Majkoltrans Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista d.s. Utrzymania Taboru kolejowego (lokomotywy, wagony). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Przemo

Powiedzcie jak przebiega rekrutacja i na co powinien być człowiek przygotowany?

Gregor

Może podpowiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś podpowiedzi o zarobkach i dodatkach??

@Gregor

Firma ciągle prowadzi rekrutację na stanowisko maszynisty.

Całkiem porządna firma. Pracowałem. Widać dbałość o pracownika.

Iwona

Co możecie napisać o pracy w Majkoltrans? Jakie warunki oferują, jaki rodzaj umowy? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej albo karty sportowej? Czy pracodawca organizuje wyjazdy integracyjne? Może wiecie coś na temat rekrutacji?

ktoś

Najlepsza firma przewozowa na świecie dla przewożonej masy a nie koniecznie dla rasy,która ją przewozi.

pracownik 1

Też tam pracuje ale będę się zwalniam i nie polecam socjal faktycznie niezły ale już impreza integracyjna tylko dla dyrekcji cały weekend w górach z full wypasem i żadnego tam pracownika spoza biura. Robota - hmm faktycznie wyprujesz flaki ale z pieniędzy i tak nie będziesz zadowolony i nie licz na to że ktoś doceni ze dałeś z siebie wszystko kosztem zdrowia. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Jedynym plusem jest w tej firmie instruktor facet do rany przyloz a może raczej był bo już go zwolnili a nowy - lepiej nie pisac. Dużo osób na zlecenie robi i tylko takiego pracownika szanują tutaj bo jak masz umowę to zapomnij o szacunku.

Ogólnie stwierdzam że firma ma więcej plusów niż minusów.Zarząd dość obiektywny choć niezbyt szczery.Nie ujawnia swoich zamiarów wobec pracowników,trzymając ich w niepewności.Płaca do zniesienia,podwyżki nieczęste,premie owszem wysokie ale jednorazowe.Socjal pierwsza klasa.Jeśli wyprujesz z siebie flaki w pracy to czuj się jak w rodzinie.Tylko jak w każdej rodzinie uważaj na najbliższych.Nie pierdzielą się z obibokami i oszustami.Dają dużo i wymagają jeszcze więcej.Pracowałem w firmie trochę więc wiem co piszę.Duży minus za zatajanie informacji co do dalszej działalności firmy na danej bocznicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Majkoltrans Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Majkoltrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Majkoltrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Majkoltrans Sp. z o.o.
  • Paczkowska 26