Opinie o Magdalena Klotzka Madicar w Luboń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Magdalena Klotzka Madicar. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magdalena Klotzka Madicar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Klotzka Madicar w Luboń

Ela Nowy wpis

Niestety usługa w poniżej krytyki. Nieterminowo i nierzetelnie, przez telefon kłamstwa i mydlenie oczu .Szczerze nie polecam .

Klient Nowy wpis

Czy Ciebie również (usunięte przez administratora)w firmie Madicar? Zapraszam do dołączenia do grupy (usunięte przez administratora)

marek. lawrenz

Bardzo dobrze wykonana usługa, wszystko zgodnie z ustaleniami. Tablice zostały mi dostarczone następnego dnia, nie musiałem tracić czasu na stanie w kolejkach. Bardzo polecam skorzystać

Irena Nowy wpis
@marek. lawrenz

To miłe, że chwalisz usługi pani Magdaleny. Na pewno będziesz mi umiał powiedzieć, czy zatrudnia ona w Madicarze inne osoby do załatwiania tablic? A może to jednoosobowa działalność? Daj proszę znać.

Krzysztof Frąszczak Nowy wpis

Bardzo polecam, wszystko na czas, konkretnie, z przemiłą obsługą. Auto zarejestrowane , czekam na stały dowód. Na pewno wrócę, jak zmienię auto na nowsze. Polecam !!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Magdalena Klotzka Madicar? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Backend / Smart Contract Developer
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
jasia

A jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Jest jeden etap?

Krystian Wojtk.

Polecam skorzystać ! Nie traci się czasu na kolejki w wydziale, nie narażasz się na wyrzucenie z okienka, bo czegoś brakowało lub jest nieczytelne. Dokumenty pozostawione w Madicarze są gotowe do odbioru następnego dnia. Wszystko super !

Anna P.

Polecam, korzystam już 4 raz i wszystko super! Sprawnie, na drugi dzień odbieram tablice i idę dalej. Warto skorzystać

Krystyna W.

Bardzo polecam skorzystanie z usług, auto zostało przerejestrowane na drugi dzień po tym jak zostawiłam wszystkie dokumenty. Bardzo sprawnie, miła obsługa i otrzymałam telefon, że mogę odebrać już dokumenty wraz z tablicami. Z mojej strony polecam jak najbardziej

Arek

@s Tak sporadycznie zostawiacie tu opinie, że gdyby było słabo to takiej ciszy by tu nie było.

s

To jeszcze jest nic państwo ja czekałem za przerejestrowaniem prawie rok nie polecam tej firmy ta pani tylko kłamie i (usunięte przez administratora) jak dzwoniłem to było mówione jeszcze tydzień i tak kolejny mijał ale nie tydzień tylko prawie rok ale mam odzyskałem UWARZAJCIE NA TĄ FIRMĘ NIE POLECAM PO PROSTU MASAKRA

Przemysław

Cześć wszystkim! Mam krótkie pytanie. Mianowicie, czy firma ta poza pensją podstawową oferuje jeszcze jakieś dodatki? Fajnie by było gdyby ktoś odpowiedział. Z góry dziękuję.

Gosia

Chciałabym zacząć prace w biurze. Są może wolne wakaty? Ile płacą ?

Katarzynka1589

Polecam innym skorzystać z usług tej firmy. Jeden dzień i wszystko gotowe. Bez nerwów. W wydziale komunikacji te kolejki teraz to jest jakiś dramat, trzeba by wziąć dzień urlopu żeby auto przerejestrować . Bardzo fajna obsługa

To biuro ostatnio to tragedia... Nie dotrzymuja terminów... Tragedia i nie płacą akcyzy...

Katarinka33

Polecam firmę, sprawnie auto mi zarejestrowali. Wszystko według ustaleń. Polecam innym .

Aleksander Woźniak

Bardzo polecam firmę, współpraca z nimi to czysta przyjemność. Wszystko kompetentnie wykonane, usługa na najwyższym poziomie !

Agata
@Aleksander Woźniak

@Aleksander Woźniak Miło, że jesteś zadowolona z usług Madicar. Nie wiecie, czy ta firma nie prowadzi rekrutacji na wolne stanowisko pracy? Będę wdzięczna za pomoc.

Oliwia K.

Bardzo polecam firmę . Sprawne załatwienie usługi, kontakt z klientem na najwyższym poziomie i ceny przystępne.

Agata

Wchodząc na ten wątek spodziewałam się opinii od pracowników - w końcu taka jest idea forum GoWork. Czy ktoś z Was jest obecnie zatrudniony w Madicar? Powiedzcie, czy pracownik jest w tym miejscu doceniany poprzez dodatkowe profity, czy też premie?

Oliwia S.

Bardzo polecam usługi tej firmy. Wszystko sprawnie załatwione, rejestracja auta przebiegła na drugi dzień a dowód dostałam po niecałych trzech . Zgodnie z umową usługa wykonana w miłej atmosferze . Polecam innym

Patryk

Również nie polecam tej firmy. Od 4 miesięcy czekam za dowodem. Codziennie jest jakaś nowa bajka i codziennie słyszę że dowód będzie na następny dzień. Jedno wielkie kłamstwo! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Klotzka Madicar - Luboń

Magdalena Klotzka Madicar