Opinie o Norton Cars Mużyło Tomasz w Nowa Wieś Ełcka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Norton Cars Mużyło Tomasz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norton Cars Mużyło Tomasz o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norton Cars Mużyło Tomasz w Nowa Wieś Ełcka

Mirek Nowy wpis

B. Miły pan szkoda że tylko miły firma dno ma pajac uprawnienia diagnostyczne sam robi lipne przeglądy, Cema na umowie inna niż masz zapłacić

Danuta Nowy wpis

Jakieś roboty interwencyjne z urzędu pracy w Ełku pan organizował. Czy syn po technikum mechanicznym może się dostać na takie, żeby popracował w serwisie i nabrał doświadczenia po szkole? Albo może od razu do pracy przyjmujecie bez doswiadczenia?

Sławek Nowy wpis

Witam poszkodowanych a może by tak zebrać parę osób które kupiło auto w komisie Norton cars i gdzieś to zgłosić np urząd skarbowy lub do administracji skarbowej za (usunięte przez administratora) nie pisanie na umowie kwot takich jak płacimy

Jakie są szanse na przyjęcie do pracy emerytowanego mechanika? Pytam w imieniu taty, bo nie ma co z czasem zrobić. Ma doświadczenie w branży, więc na jaką pensję mógłby liczyć, jeśli mówimy o całym etacie? Oprócz podstawy dorzucają jakieś dodatki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Norton Cars Mużyło Tomasz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
lakier

Czytać nie umiecie opisu na stronie ich? Większość samochodów powypadkowa, podane są wyraźnie wartości grubości lakieru.

Klient

Potwierdzam to co pisali przedmówcy. Firma kant. Auto kupione od nich posiada "regenerowaną" deskę rozdzielczą... Widać kupione po taniości. Niestety film na (usunięte przez administratora) obejrzany już po kupnie auta... Mam nadzieję że w razie wypadku nic nikomu się nie stanie. Aczkolwiek za takie coś to kryminał ewentualnie spotkanie w ciemnym miejscu i bez kamer... Nie polecam zakupów tam i zdecydowanie odradzam....

Robert Iwański
@Klient

. Dziwne...to moje 3 auto kupione u nich...całkowita odwrotna mam opinie i doświadczenie z nimi okolo8 lat.4 auto też kupię tylko u nich .z jakim kolwiek problemem nikt mnie nie zostawił tam samego na pastwę losu.zawsze mogłem na nich liczyć.osobiscie polecam .

Darek

@ Karolina. To. Grubsze. Wady. Bo drobnych wad. Nie ruszyłem to było jakieś czas temu wiec chcem. Przestrzec przed srótem. Zniemiec miałem 12 miesięczna gwarancję serwisu okazało się. Ze to pajacowatosc auto stało i rdzewieje od. Grudnia. Do kwietnia do końca. Dzikiej. Gwaranci i za brame

Jacek

To naprawdę miałeś szczęście

@Jacek

Nazywasz to szczęściem? A Ty byłeś w jakiejś podobnej sytuacji może?

Waldemar
@Darek

Witam spotkało. Mnie podobnie. Kupiłem auto za. 45tys. Sprowadzone. I srod. W tym komisie

Lidia
@Waldemar

I też już minęła ta 12 miesięczna gwarancja i nie da się nic zrobić?

Darek

@ Karolina wady uszkodzony. Korek W zbiorniczku płynu chłodnicze. By nie było ciśnienia. Uszczelka wywalona pod głowicą. Poluzowana śruba w bloku. Silnika by nie dymil chinskia płytka zamiast wtrysku w pdfie na pompie. Wtryskowej szlifowanie zaworki poto by zwiększyć paliwo na wtryskach. Które okazały. Się. Podpięte koszt. Wtrysku to2700 zł. Plus pompa. Wtryskowe 5400 zł. Do. Rav 4 177 koni

@Darek

EJ jeśli serio takie coś powychodziło to fatalnie. :( Nie masz możliwości jakkolwiek się od tego odwołać? Bo może skoro serio zostały ukryte z premedytacją to da radę coś z tym zrobić, bo widać że mocno stratny jesteś

Miał. Bardzo pomysłowo wady. Ukryte. Które. Wyszły

@Darek

Twierdzisz, że jakieś wady u Ciebie wyszły, jakie niby?

Darek

Kupiłem. Auto. Za 40tys. Przed zakupem super cieszyłem się. 4 miesiące okazało. Że. To. Złom. Z 12miesięczną. Gwarancja. Nie. Polecam. Srotu

Agnieszka
@Darek

Za 40 tys i złom? No nie wierzę. Nie sprawdzałeś stanu technicznego wcześniej przy takim dużym wydatku? Nie dali się przejechać na próbę?

Sprzedaż złomu porostu

wolek

tak zgadzam sie z kolegami i koleżanki mi co opisuja na teemst tego komisu jest to (usunięte przez administratora) ludzi w bialy dzien złom sciagniety i naprawiony pszez warszat norton csrs w którym po jakim czasie wszystko wychodzi nie polecam

Aneta
@wolek

A to kupowałeś u niego może auto? Ciekawa jestem czy stan auta wychodzi dopiero po jakimś czasie czy już na oględzinach widać z czym ma się do czynienia?

wolek
@Aneta

tak zakupiłem auto i tego bardzo żałuje zaczelo wszystko po kolei sie psuć do tego co wyszło auto bylo malowane jusz w Polsce przez firme norton cars co ktos pozostawiał jeszcze taśmę malarską i nie poskręcał do konca auta wszystko było robione na hura

@wolek

Co Ty mówisz, tę taśmę znalazłeś gdzieś w aucie? To brzmi jak na filmie normalnie, taka zagadka detektywistyczna... No ale w związku z tym nie możesz nic tak naprawdę robić, mimo że masz dowody?

Feluś

Miałem to samo po 3 miesiącach zaczęło wszystko wychodzic

Jerzy
@Feluś

Kupując samochód miałeś jakąś gwarancje na kilka miesięcy czy na używane nic nie dają? Bo jak tak to może warto podjechać do komisu i pokazać co się dzieje. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Jan

Skup. Złomu

klijent

nie polecam... 3majcie sie zdala od tego przybytku i złomowiska,szkoda kasy i nerwow w moim przypadku silnik mi wybuchł po 6 miesiacach od zakupu auta u nich,a ta ich psełdo gwarancja to do bramy i sie nie znamy..pic na wode auta kupione po taniosci w rajchu i klepane i picowane na sprzedaz na miejscu na sztuke pod klijenta własciciel super mily przy sprzedazy i okazaniu $ a w razie reklamacji szorstki,niby zajety i zbywa temat bo jak on moze naprawiac auto na ktore dal sam gwarancje i firma nie ma kasy na to a jezdzi nowym porshe..

falk

Od jakiegoś czsu zauważyłem ze komis coraz wiecej zlomu sprowadza i ceny dowalają coraz lepsze nie polecam komisu

Beata
@falk

jak ceny coraz lepsze to chyba powinieneś polecać skup złomu ? bo czym wyzsze tym wiecej zarabisz ?

ewa

zakupione auto szrot na kulkach jeszcze pan z komisu obniża cene ile ma byc na papierze a ile do reki bo niby koszty transportu samochodu i oczywiście podatek tylko niech to ktos sprawdzi w urzedzie ile naprawde oni płacą (usunięte przez administratora) nie polecam

Agnieszka

nie polecam komisu zdziercy i w dodatku (usunięte przez administratora)ojciec i synek powinien tam zajrzeć urząd skarbowy za takie pszekrety

Dorota

Jest sporo opinii od kupujących. A jak się tam pracuje? Jaka jest atmosfera i zarobki?

Witam

Zgadzam się z poprzednikami. Auta z tego komisu to skladaki w oplakanym stanie. Przed laty kupilem tam forda. Zanim doprowadziłem go do "tako jakiego" stanu technicznego, minęły 2 miesiące, a zaplacilem za to, 2 x tyle co za auto. Nie polecam

Czarek

Czy do firmy biorą ambitnych ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Norton Cars Mużyło Tomasz - Nowa Wieś Ełcka

• Jak się pracuje w Norton Cars Mużyło Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy Norton Cars Mużyło Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norton Cars Mużyło Tomasz?

Norton Cars Mużyło Tomasz