Opinie o Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć w Zarzecze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć w Zarzecze

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Marek J Nowy wpis

Jeśli ta firma działa tak jak komis to się nie dziwię że ludzie odchodzą ????

Piotr Nowy wpis

firma na wysokim poziomie ,stawiają sprawę jasno, kupuję już któryś samochód i jestem bardzo zadowolony .Polecam

Marek J Nowy wpis
@Piotr

Absolutnie się nie zgadzam wszystko nie grało z samochodem, który niestety kupiłem powinny być olbrzymie kary za naciąganie klientów. NIE POLECAM!!! PS. Dlaczego usuwacie nieprzychylne opinie? Macie coś na sumieniu? Myślę że wszystkie opinie powinny być widoczne a że zostałem wyrolowany bez mydła to chcę o tym napisać ????

Antek

@Rysiek Nie widzę związku takiego wpisu z opinią o pracy a przecież po to powstał ten wątek żeby pracownicy mogli zostawiać tu swoje opinie.

Misiek

Moto-Kyć jest najlepsza. Byłem, widziałem, wiem.

Aplikowałeś do firmy Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
admin

Wiesz co się dzieje w firmie Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć? Jak wygląda codzienna praca? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć - Zarzecze

Moto-Kyć S.C. Firma-Handlowo-Usługowa Paweł Kyć