Opinie o Darex Dariusz Kućka w Kozy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Darex Dariusz Kućka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Darex Dariusz Kućka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darex Dariusz Kućka w Kozy

Czy firma Darex Dariusz Kućka w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rafał BB Nowy wpis

O każdej firmie piszą albo dobrze albo źle .Tam gdzie pracuje jest podobnie(jeżeli chodzi o opinie)A jednak latka przepracowane lecą a w kieszeni moneta się zgadza.Ale nie czas tu się rozpisywać.Jezeli chodzi o moje słowo to daje łapkę w górę,wszystko gra.Dzisiaj wymieniałem koła i jest to moje kolejne auto w tym serwisie. Dostaje to co potrzebuje a Pan Ci mnie obsługuje(wymiana opon, dobór felg aluminiowych itp.zawsze dobrze doradzi),powiem w skrócie : nie ma czego takiego "że się nie da".Pozdrawiam obsługę serwisu.

Hanna Nowy wpis

tak kazali odradzać lata temu a ja widzę, że firma działa i chyba ma się dobrze? Zakładka z pracą na stronie nie działa... Ale widziałam gdzieś dawne ogłoszenie gzie szukali kogoś do serwisowania opon. wiadomo jakie warunki obecnie na tym stanowisku przysługują? jaka stawką i czy jest obecnie jakieś zapotrzebowanie?

Nie polecam!!! Zarabiają na wszystkim wciskają opony stare nienadające się do użytku. Warunki pracy ciężkie, brak wyposażenia warsztatu jak i wulkanizacje. Spawacz tig niema warunków do pracy biorąc pod uwagę dużą szkodliwość oparów aluminium ( brak odciągu i przyłbicy z filtrem). A Pani która siedzi w biurze zapisuje godziny nie zgodnie z prawdą, jednym słowem okrada ludzi z pieniędzy. Pracowałem około 4 miesiące, przez ten okres przyszło 5 pracowników i po miesiącu się zwalniali. O umowę się można upominać codzienne będą obiecywać A i tak dostaniesz po min. 2 miesiącach. Złego słowa nie mogę powiedzieć na kierownika, jest w porządku.

były pracownik Nowy wpis

Zgadzam sie z kolegą, omijajcie ten warsztat szerokim łukiem i jako klienci i pracownicy :(

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Darex Dariusz Kućka? Czy kandydat na stanowisko Mechanik samochodowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Przemysław

Wasze komentarze raczej nie skupiają się na firmie Darex jako na pracodawcy. Może zatem ktoś z obecnych na forum wypowie się na temat pracy w wyżej wymienionej firmie? Czy poszukują nowych pracowników? Jak wygląda specyfika pracy tam? Zachęcam Was do wzięcia udziału w dyskusji.

Durex

(usunięte przez administratora) na wszystkim próbują bezczelnie zarobić potrafią wcisnąć opony zimowe jako wielosezonowe A opony wyrzucane przez klientów sprzedają za 100zl sztuka

Przemysław

@znan, proszę Cię o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, jednym z punktów regulaminu jest niepisanie wulgaryzmów i słów obraźliwych. Jeśli byłaś związana z firmą Darex w Kozach, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami informacjami dotyczącymi kwestii warunków pracy w tej firmie. Każda nowa opinia będzie tu bardzo przydatna dla innych!

patryk

byłem i faktycznie ta pani ma coś z głową strasznie krzyczy właściciel chyba powinien wysłać ją na badania okresowe

klient

Byłem w dwóch warsztatach nie poradzili sobie z usterka podjechałem do firmy darex i w 20min mechanik znalazł przyczynę i naprawił brak mocy polecam młodego chłopaka w irokezie

Zostaw merytoryczną opinię o Darex Dariusz Kućka - Kozy

Darex Dariusz Kućka