Opinie o PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych w Kobyłka

Zirytowany Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca. Szkoda czasu i nerwów. Aplikowałem na stanowisko mistrza produkcji. Pani z HR zadzwoniła do mnie, zaprosiła na rozmowę. Musiałem wziąć dzień urlopu żeby pojawić się na tej rozmowie i okazało się, że zaciągnięto mnie na nią podstępem i zaproponowali mi stanowisko operatora wytaczarek manualnych za jakieś grosze ponieważ pracowałem na takich maszynach i miałem to wpisane w CV. Kierownik produkcji nie za bardzo ogarnia swojej pracy i dodatkowo jest strasznie chamski. Kiedy powiedziałem, że aplikowałem na stanowisko mistrza rzucił tekstem "przecież Ty się nie nadajesz i sobie nie poradzisz". TACY LUDZIE JAK ON NIE NADAJĄ SIĘ NA TAKIE STANOWISKA, ponieważ zraża od pierwszego spotkania POTENCJALNYCH pracowników. Jak później ktoś taki ma mieć szacunek do takiego "kierownika"?. Dodam tylko, że wysyłając CV miałem już kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Team Lidera. (usunięte przez administratora)

MasterStud Nowy wpis
@Zirytowany

Tak jak wcześniej wspomniałem zero kompetencji, nie odpowiedni ludzie na wysokich stanowiskach, potem wychodzą takie kwiatki....

Julia

hej, była tu kiedyś negatywna opinia odnośne jakości zarządzania a widziałam na stronie, że szukają teraz mistrza produkcji do siebie. Tato może i by był wstępnie zainteresowany ale wolimy się zorientować co i jak. Doświadczenie ma, więc pozostaje pytanie odnośnie warunków finansowych i jakości pracy na tym stanowisku. Ktoś może się wypowiedzieć?

@Julia

Zwolniona w 2022 r. osoba, która tak opluwa firmę, to prawdopodobnie osoba, została zwolniona w związku z kradzieżą, która została jej udowodniona (nagranie na kamerach przemysłowych). Dodam, że zwolniono też w różnych okresach 3 osoby za spożywanie alkoholu w firmie. Zatrudnienie w ostatnich latach zwiększyło się o kilkadziesiąt osób, więc warunki pracy i płacy nie są chyba takie złe? Zapraszamy kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne, także kandydatów na mistrza :-)

MasterStud Nowy wpis

Chyba kolego sie mocno mylisz jesli uwazasz ze kogoś zwolniono za kradzież w tej firmie. Ale takie słowa to juz opiewają o pomowienie. ( a to ze zwalniacie z pracy za picie w niech to chwalenie sie czy żalenie? Widocznie bylo na to przyzwolenie.... i ciekawe czy kogos z tych osób zwolniono dyscyplinarnie bo jesli nie to widzę kolejne pomowienia....)Powinienes być swiadomy tego co piszesz bo nic w internecie nie pozostaje anonimowe. Tak jak wcześniej pisałem, zarzadzanie firma zerowe, ludzie bez odpowiednich kompetencji na stanowiskach kierowniczych.

Maciek Nowy wpis

Czesc, ile jakie stawki na prasach krawedziowych?

Kowal

Czy ktoś zgłosi się już na mistrza produkcji ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik Drukarni Kobyłka
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Takie pytanie jakie widełki wynagrodzeń można się spodziewać w tej instytucji ?

MasterStud

W firmie pracowałem ponad 2 lata. Ludzie bardzo fajni, atmosfera też ok. Prezes desperat, zero pojecia o rzeczywistości która go otacza. Przy takim zarzadzaniu długo ta firma nie pociagnie. Ogólnie nie polecam. Po złożeniu wypowiedzenia zostałem zastraszony ze zwolnią mnie dyscyplinarnie z resztą nie pierwszy taki przypadek w tej firmie. Z calego serca odradzam.

@MasterStud

Czy jeśli złożyłeś formalnie wypowiedzenie w jakiejś dacie to taka dyscyplinarka miałaby jakikolwiek logiczny sens i wiarygodność? :/ I też dawałeś jakieś konkrety w tym wypowiedzeniu czy zwykły wzór wysłałeś?

MasterStud
@Julia

Dałem wypowiedzenie napisane odrecznie, za porozumieniem stron. Nie wnikam co by dala taka dyscyplinarka. Jedyne sensowne wytlumaczenie według mnie to zrobić po złości pracownikowi. Na szczęście już tam nie pracuje.

@MasterStud

I chwała Tobie za to. ;) Ja właśnie nie rozumiem po co robić komukolwiek po złości. Myślisz, że naprawdę ludziom to daje satysfakcję? Dla mnie to nielogiczne, ja to czułabym się źle z tym, że robię komuś pod górkę

Bylem

Nie polecam

Bardzo mila atmosfera w pracy. Zarobki bardzo niskie. Pisze o sobie. Nie wiem jak u innych. Jak na pierwsza prace to super sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych - Kobyłka

• Jak się pracuje w PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych?

Zobacz opinie na temat firmy PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych

PIMB Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych