Opinie o Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko w Szczawno-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko w Szczawno-Zdrój

Pacjent Nowy wpis

Ośrodek po remoncie ale w kiepskim stanie. Aby mróz do pokoju się nie dostawał przez drzwi balkonowe konieczne było uszczelnienie papierem toaletowym. Wyżywienie poniżej krytyki. Bez smaku i zimne. Część obiadów nie dała się zjeść. Nie polecam nikomu tego obiektu.

Czy w Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Maria i Jan Nowy wpis

Byłam w Szczawnie Zdroju w czerwcu. Wraz z mężem byliśmy po raz pierwszy w sanatorium i było rewelacyjnie. Cała obsługa ośrodka uprzejma, miła, pomocna i fachowa. Doskonałe zabiegi i dobre jedzenie. Przepiękna miejscowość i okolica, chętnie tam wrócę. Zazdroszczę i polecam każdemu pobyt w ośrodku i w Szczawnie.

Czy w Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik produkcji / atrakcyjne wynagrodzenie!
KBTI Poland
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Tesia070

Przebywałam na NFZ w Sanatorium Mieszko od 6 - 27 -03 -23 .r.. Jestem bardzo zadowolona, pokoje przytulne, ciepłe . Wygodne łóżka, , czyste koce .Panie sprzątaczki miłe , obowiazkowe. Jest czajnik, szklaneczki , sztućce , talerzyki Posiłki wystarczające. Panie Pielęgniarki przyjemne , obowiązkowe. Budynek jest nieduży i z dala od głównych ulic i można tu odpocząć i się wyspać ,a pzedewszystkim podleczyć się. Szczerze Polecam Kuracjuszka

Ester

Byłam na sanatoryjnym leczeniu w Sanatorium Mieszko i nikomu nie poleciłabym tego miejsca, a sama na pewno tam nie wrócę. Kuracjusze są traktowani przedmiotowo, panie pielęgniarki wypełniające rolę recepcjonistek - bardzo nieuprzejme, spotkanie ,,powitalne" na stojąco na korytarzu, na stołówce musztra jak w internacie z PRL-u, słowem miejsce szokująco nieprzyjazne kuracjuszom. Pokoje po remoncie, ale puste, bez jakiegokolwiek wystroju, w wieloma usterkami ( np. powyrywane regulatory temperatury w kaloryferach). Wielka szkoda, że ,,stworzono" w Mieszku tak nieprzychylną atmosferę. Miejsce ma duży potencjał i przy odrobinie dobrej woli i życzliwości mogłoby to być doskonałe miejsce regeneracji sił.

admin

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko - Szczawno-Zdrój

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. Sanatorium Mieszko