Opinie o Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j. o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j. w Bydgoszcz

Maciej.

Mam wrażenie, że żerują na Koronawirusie. Zwykłą przyzwoitocią powinno być poinformowanie pacjenta-klienta o orientacyjnych kosztach usługi. Ja zostałem postawiony pod ścianą z rachunkiem 800 zł.!!! za wyczyszczenie i wypełnienie kanałów plus RTG. Następna wizyta(którą dokonam u innego lekarza za pół ceny) zamknięcia ząbka miała wynieść kolejne 750 zł.!!! Poczułem się jak oszukane dziecko... Doktor Łuków przesadził, a asystentka mam wrażenie pracuje tam za karę. Wniosek, pytajcie o orientacyjną cenę . Dużo zdrowia

@Maciej.

Zgadzam sie z Pannen Macieju calkowicie. Ja mam jeszcze wiekszy problem. Zrobiono mi zeby z jakimis cieniami mialo to naturalnie wygladac. Niestety nswet po oczyszczeniu zebow sa bure/ nie wiem o co tu chodzi z tymi cieniami/ na dole proteza pekla. U gory pod mostkiem bole. No masakra. Mam nadzieje, ze historia kokem sie toczy. Jeszcze walcze z alergia, ktorej dostalam od materialu. Pomimo tego, ze podalam, ze mam neutodermitis i kontakt alergi. Teraz problem z tym co porobili. Mieszkam w Niemczech, dziala wszystko wolno i do tego jeszcze pandemia. Mam tylko nadzieje, jaka prace wykonal doktor Kasperski. Nie polecam tej kliniki

Karramba Nowy wpis
@Maciej.

Asystentki za karę - wiadomo. Najgorsza obsługa,jaką widzialam - panie bardziej zajęte fb i insta, niż oddzwanianiem do Klienta - ewentualnie esemeski piszą. żenada

Małgorzata Nowy wpis

Jest jakiś powód czemu wpisy o pracy nagle ucichły? :P Może ktoś mi doradzić, na jakim stanowisku są lepsze warunki — asystentka stomatologiczna czy technik dentystyczny? Mam doświadczenie na obu stanowiskach, widziałam poprzednie ogłoszenia, ale spóźniłam się z rekrutacją :/ Stawki są już nieaktualne, ktoś orientuje się ile teraz można zarobić za pełen etat? Szukają często ludzi do zespołu?

Olga

Potknięcia zdarzają się nawet najlepszym firmom. Firma jest dobra ale wszystko może się wydarzyć.

@Olga

Naturalnie, masz racje, jednak bkedy nalezy poprawic, czy ja juz zle rozumuje?????

@Olga

Firma? Clinik? Moze ale brak odpowiedzialnosci. Mi odwalili fuche i do dzisiaj sie mecze. Walcze o doplate z u ubezpieczalni w Niemczech. Niestety nie sa gotowi na finansowanie czyjegos bledu

Blad nalezy naprawic Nowy wpis
@Olga

Do dzisiaj walcze z " zebami" po pobycie w Alfa med, a minelo to juz 5 lat. Nie zycze tego nikomu, Co przeszlam i zycze tejo kazdemu, kto Popelnil blad tego typu

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j.?

Lena Nowy wpis

Nie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Wojtek

Jak oceniacie firmę po tym ciężkim roku?

@Wojtek

Bardzo zle doswiadczenie. Duzo kssy wydalam. Nabawilam sie alergi ns naterial dentystyczny, pomimo, ze wpisalsm mam Neurodermitis i kontakt Alergi. Nie chciano mi wydac proby...ciekawe dlaczego???? Brak odpowiedzialnosci. Wczesniej chodzilam z brzydkimi zebami, po alfa med z bolem. Nie wiem co lepsze. Jakosc daje tez duzo do zyczenia. Stanowczo odradzam

BS

Korzystałam z usługi Kliniki Stomatologicznej Alfa-Med przez okres około 1 roku. Miałam przyjemność być pacjentką w gabinecie pani doktor A. Flader i asystentki pani Darii. Profesjonalizm, super atmosfera, a efekt końcowy: rewelacja, bardzo dziękuję. Oczywiście polecam wszystkim. Pacjentka z Grudziądza

Adrian
@BS

Zadowoleni klienci dobrze świadczą o firmie, to się ceni. Jak wygląda sprawa z terminami wizyt, czy trzeba długo czekać na wolny termin?

@BS

Czyli to jednak zalezy od dentysty. Ja mialam pecha u doktora Kasperskiego. Nie polecam

@BS

Tez wlasnie slyszalam, ze P Dr Flader jest dobrym dentysta, niestety po czasie. Tak mi sie wydaje, ze nawet wchodzila do pokoju, w ktorym siedzialam u dt Kasperskiego. Pewnie soboe swoje myslala, bo byla kilka razy. Historia kolem die toczy Doktorze

Marie

Caly czas czekalam na propozycje ze strony dr Kasperskiego - Alfa Med albo o wykonsnie zebow na ich koszt ponownie- korekt albo o wyplacenie gotowki, ktora u nich wydalam kompletnie nic. Brak kooperacji. Nie wydano mi materialu, z ktorego sa zeby zrobione/ tylko Papier- tego nie da sie przetestowac/ zadnych propozycji- zero. Rozumie, ze bledy moga sie zdarzyc, ale nie takie. Jesli jednak trzeba to honorowo zalatwic. Albo jest sie lekarzem, albo nie. Pragraf 323 - odstapienie od pomocy pacjentowi

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Alfa-Med S.C. Klinika Stomatologiczna? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

@admin

Musza zmienic podejscie do pajenta, jesli cos nie wyjdzie powinni na swoj koszt dokonac poprawki, a nie odwlekac w nieskonczonosc i po dwoch latach/ gwarancja weg' pacjent weg. Obojetnie jak praca wykonana ..... i to jest lekarz? Pomoc dla pacjenta??? Cos tu nie tak. Chyba im sie pomylilo z zawodem. Sorki to moje zdanie, bo mecze sie do dzisiaj. No i koszty, kto zaplaci mi za nowe uzebienie???

Ile jest zmian w Alfa-Med S.C. Klinika Stomatologiczna?

Klllll

Dwie

Elżbieta
@Klllll

@KIIIII napiszesz tutaj, ile można zarobić jako pomoc dentystyczna w Alfa-Medzie? Jest może nabór?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Alfa-Med S.C. Klinika Stomatologiczna? Ktoś coś?

Klllll

Zmiany są po 8 godzin.

Marie

Szkoda mi czasu i gotowki; Ktora stracilam w Alfa Med. Sympatyczny Doktor Kasperski o dziewczyny naokolo rowniez Niestety nie udalo sie z moim uzebieniem. Tak wierzylam w Polska solidnosc. Niestety mostek krzywo zalozony/zrobiony/ Dol Po dwoch latac peka . na polowe. Brak odpowiedzialnych za to osob, a szkoda . WIERZYLAM w Polske Osobiscie po takim doswiadczeniu jakiego zaznalam nie polecilabym dalej tej Kliniki. Powinno stawiac sie rowniez na jakosc wykonanej pracy. Kazdy Kto robil wieksza ilosc zebow naraz wie, Ze na poczatku czuje sie, Ze cos jest nie tak, tylko nie wie sie dokladnie gdzie. Pan Doktor byl jednak tak przekonujacy,"To sie ulezy " jeszcze raz nadmienie S z k o da

Joanna

Słyszał ktoś czy potrzebują może teraz pracownika?

pk

11_10_2019 – aby przekonać się – czy dentysta jest dobry – trzeba pójść do niego ze swoimi zębami, przynajmniej kilka razy – i zaufać mu – wtedy zobaczysz – jak pracuje ten lekarz, a także jego asysta (– jeśli ją ma – ?) – wtedy zobaczysz sprzęt, aparaturę, wyposażenie, personel, system rejestracji i konsultacji, ściany gabinetu, kliniki – ? – poczekalni, toalety, etc. – będzie można porównać (– jeśli masz porównanie – ?) – i wtedy zobaczysz wszystko – co jest ci potrzebne, by osobiście przekonać się o prawdzie reklamy – lub o jej fałszu … – wtedy będziesz mógł prawdziwie ocenić – nie poprzez reklamę – a poprzez fakty, które zobaczysz … – a do Alfa~Med w Bydgoszczy wystarczy pójść jeden raz – i jeden raz zaufać – ale tak naprawdę – ! – i wtedy pozwolić lekarzowi ocenić twoje zęby – i zobaczyć całość – a potem będziesz tam już chodzić zawsze – bo tam właśnie pracuje się w stylu amerykańskim – ! – a to znaczy – że tam nie pracują dla kariery – tylko dla pacjenta – ! – i to jest tym razem prawda – nie ta reklamowa – a autentyczna – czyli prawdziwa – bo tam panuje naturalność, a nie sztuczność – i tam „tak” znaczy „tak”, a „nie” – znaczy „nie” – bo taki właśnie jest styl amerykański – naturalny i niezakłamany … – więc jeżeli szukasz dobrego dentysty – po prostu idź do Alfa~Med w Bydgoszczy … – tam profesjonalizm idzie razem z młodością, tą naturalną, a nie wykreowaną … i z powołaniem – i nie zawiedziesz się … – wystarczy spróbować … – Alfa~Med Bydgoszcz poziomem dorównuje analogicznym klinikom w USA – profesjonalizm – pasja – powołanie – młodość – cierpliwość lekarza – równocześnie możliwość konsultacji z doświadczonym specjalistą na miejscu – bardzo dobry sprzęt i aparatura – zawsze możliwość zadawania pytań i uzyskania wyczerpującej odpowiedzi – autentycznie miła i życzliwa atmosfera na każdym poziomie – przystępne ceny –– bez wahania Alfa~Med No 1 w Bydgoszczy – ! – – w AlfaMed Bydgoszcz można przekonać się, że optymalne efekty leczenia stomatologicznego zapewnia dobry stomatolog – a nie tylko dobry sprzęt i aparatura stomatologiczna – bo dobry stomatolog – a nie tylko dobry sprzęt – to warunek sine qua non sukcesu każdego gabinetu stomatologicznego – i tam są tacy – ! – warto się przekonać –

Szymon

Klinika Stomatologiczna Alfa-Med na swojej stronie http://alfa-med.eu/wspolpraca/ szuka do pracy lekarza stomatologa. Pracodawca oferuje możliwość współpracy i konsultacji z wyspecjalizowaną kadrą lekarzy stomatologów, udział w szkoleniach pozwalających na ciągły rozwój zawodowy oraz najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne potrzebne do pracy. Czy ktoś z osób już pracujących w tej klinice mógłby napisać, co sądzi o tej ofercie i czy rekrutacja jest trudna do przejścia?

Marek71

Alfa Med Bydgoszcz są mistrzami świata w swoim zawodzie .Jestem pod wielkim wrażeniem kliniki i całego personelu pracującego czysty profesjonalizm .3 miesiące czekałem na operacje szczęki warto było czekać gdzie inne kliniki czy szpitale nie chciały się podjąć operacji albo termin zabiegu były bardzo odległy gdzie szczeka moja sama by pękła.Bez bólu czy jakich kolwiek śladów po operacji .Polecam wszystkim na prawdę szczerze

– aby przekonać się – czy dentysta jest dobry – trzeba pójść do niego ze swoimi zębami, przynajmniej kilka razy – i zaufać mu – wtedy zobaczysz – jak pracuje ten lekarz, a także jego asysta – jeśli ją ma – ? – wtedy zobaczysz sprzęt, aparaturę, wyposażenie, personel, ściany gabinetu, kliniki – ?, poczekalni, toalety, etc. – będzie można porównać – jeśli masz porównanie – ? – i wtedy zobaczysz wszystko – co jest ci potrzebne, by osobiście przekonać się o prawdzie reklamy – lub o jej fałszu … – by móc prawdziwie ocenić – nie poprzez reklamę … – a do AlfaMed w Bydgoszczy wystarczy pójść jeden raz – i jeden raz zaufać – ale tak naprawdę – ! – i wtedy pozwolić lekarzowi ocenić twoje zęby – i zobaczyć całość – a potem będziesz tam już chodzić zawsze – bo tam właśnie pracuje się w stylu amerykańskim – ! – a to znaczy – że tam nie pracują dla kariery – tylko dla pacjenta – ! – i to jest tym razem prawda – nie ta reklamowa – a autentyczna – czyli prawdziwa – bo tam panuje naturalność, a nie sztuczność – i tam „tak” znaczy „tak”, a „nie” – znaczy „nie” – bo taki właśnie jest styl amerykański – naturalny i niezakłamany … – więc jeżeli szukasz dobrego dentysty – idź do AlfaMed w Bydgoszczy … – tam profesjonalizm idzie razem z młodością, tą naturalną, a nie wykreowaną … i z powołaniem – i nie zawiedziesz się … – wystarczy spróbować …

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j. - Bydgoszcz

Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j.
  • Pestalozziego 7
    85-950 Bydgoszcz

Alfa-Med Bydgoszcz A. Flader sp.j.