Opinie o Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka w Węgrzce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka w Węgrzce

Halina Nowy wpis

Witam serdecznie:) Centrum działa cała dobę, wiec zakładam, ze zespół pracowników jest całkiem spory? Daje mi tylko do myślenia ten brak wpisów od pracowników. Nie potrzeba przypadkiem dodatkowych rąk do pomocy? Chodzi mi o stanowisko asystentki stomatologicznej. Trochę już w zawodzie pracuje, może akurat znajdzie się tu etat dla osoby z doświadczeniem? Mogę prosić o więcej informacji na temat zarobków, umowy, atmosfery?

Filip Nowy wpis

Odradzam! Kilkuletnie leczenie aparatem, aparat ściągnięty, według tutejszych „doktorków” wszystko w porządku, okazuje się, że aparat trzeba założyć ponownie i poprawić cały zgryz. Wyrwana ósemka - po paru dniach obrzęk, opuchlizna, ból, „doktorek” nie wie dlaczego tak się dzieje. Zostawiona kupa kasy, a teraz trzeba wydać dużo więcej na naprawę błędów tych pseudo doktorków. Już rozumiem ilość słabych opinii. Polecam trzymać się z daleka, a tą budę powinni zamknąć razem z „doktorkami”.

Zofia Nowy wpis

Nie szukają przypadkiem rejestratorki medycznej, bo tak się złożyło że ja akurat szukam zatrudnienia i tak podpytują trochę, bo niestety w okolicy o niczym konkretnym nie słyszałam. Może tutaj coś się znajdzie? Będę ogromnie wdzięczna za jakieś informacje.

ga Nowy wpis

Przestrzegam przed wizytami u "ortodonty" w tym centrum. Wizyta odbyła się u lekarza o innej specjalizacji, co zostało mi w bardzo stanowczy sposób zakomunikowane w innym ośrodku przy próbie rejestracji na zdjęcia RTG (domniemam że proceder powszechny i nieaprobowany nawet w środowisku medycznym skoro takie są dziwne reakcje). Niezależnie od trafności diagnozy przez tego lekarza, jestem zmuszony ponowić wizytę gdzie indziej, a baikadent odmawia zwrotu pieniędzy pomimo wprowadzania w błąd klientów - nie ukrywam, że czuję się oszukany

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Klienta ds. OZE
Węgrzce
Doeko Group Sp. z o.o.
Kamil

Nie polecam, toksyczne środowisko, zapatrzone tylko w to jak wyciągnąć jak najwiecej pieniędzy z klienta a nie faktycznie mu pomoc

@Kamil

A możesz coś więcej napisać na temat tej wspomnianej toksyczności środowiska? Da się to wyczuć w atmosferze? Między personelem są jakieś napięcia? Pytam z perspektywy osoby zainteresowanej pracą

Piotr....

Witam.Bylem wczoraj bo mnie bolał ząb , zostałem przyjęty bez problemu , miła obsługa i pełen profesjonalizm . Ale to dopiero początek , myślę co będzie dalej , podkreślam bardzo się bałem dentysty. Usiadłem na fotelu , już byłem cały mokry i przerażony myśląc sobie czy dam radę. Do gabinetu przyszedł pan Lekarz Mariusz Miechówka bardzo miły i uprzejmy. Zaglądnął do zębów i stwierdził że trzeba usunąć dwa zęby ósemkę i siódemkę . ;Zęby prawie nie widoczne; Zapytał czy się zgadzam, mówię że tak ale oczywiście z przerażeniem.. I się stało,zabrał się do pracy z bardzo milą asystentką bo bym o tej pani zapomniał, a myślę że też zasługuje na dobre słowo. Gdy po chwili powiedział że już usunął dwa zęby zachciało mi się śmiać. Nawet nie wiem kiedy on to zrobił, zero bólu po prostu nic nie bolało. W skali od 1 do 10 wystawiam mu 10+. Pozdrawiam cały Bajkadent i do zobaczenia... A apropo tych złych opini , to im chyba konkurencja wystawia, bo kogo bym nie zapytał to jest zadowolony...

Lil
@Piotr....

Potwierdzam że usuwanie dwóch 8 poszło bezboleśnie na tyle, że trudno było uwierzyć że zostały usunięte. Do tego humorystyczne podejście dr Miechówki do wystraszonej pacjentki ????????????????polecam

Cekropka

Trafiłam z polecenia i sama polecam Pana Doktora Miechówkę. Profesjonalizm i podejście do pacjenta Pana Doktora super. Moje implanty mają się dobrze.

Agata

Witajcie, szukam informacji na temat pracy w tym miejscu, mam doświadczenie jako asystentka stomatologiczna, pracowałam też w rejestracji. Chciałabym dowiedzieć się, jaka atmosfera panuje w tym miejscu, czy można liczyć na szacunek ze strony personelu i lekarzy? Czy dają możliwość rozwoju, zachęcają do robienia kursów, dodatkowych uprawnień? Po poniższych opiniach widzę, że to dobrzy lekarze, a od takich chciałabym się uczyć. Pozdrawiam!

Doktor Miechówka jest bezkonkurencyjny. Szybko, kulturalnie, bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Dziekuje doktorze. Polecam Bajkadent!!

Aneta

Czy w umowie są jakieś kruczki na które trzeba zwracać uwagę ?

Damian

@gość Rozumiem, że Twoje zastrzeżenia dotyczą kontaktów z innymi pracownikami? Czy możesz napisać, co jest przeszkodą w nawiązaniu dobrych relacji? Może warto dać sobie trochę więcej czasu na poznanie, czasami też pracownicy mają gorsze lub lepsze dni. Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Czy w firmie Baikadent Całodobowe Centrum Stomatologiczne można liczyć na stabilną i spokojną pracę?

gość

Witam, jedyna strona na której są pozytywne opinie, niestety nie do końca się zgadzam z nimi.... osoby pracujące może i są miłe ale.... co do reszty wielkie ALE

algi

Byłam, byłam i polecam zwłaszcza Pana Miechówkę oraz Pana Sułka. Gdyby nie oni na bank moje zęby poszłyby do wyrwania.... Jestem stałą klientką i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi. Pozdrawiam :)

vvia

Super Zespół bardzo dobra opieka! Byłam u wielu stomatologów w Krakowie. I trafiłam na właściwego! Pan dr. Miechówka specjalista od wyrywania ósemek i zakładam że nie tylko! Za profesjonalną opiekę dentystyczną warto jest dopłacić trochę więcej i cieszyć się zdrowymi zębami na dłużej Polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka - Węgrzce

• Jak się pracuje w Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka?

Zobacz opinie na temat firmy Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Baikadent Stomatologia Ortodoncja Implantologia Agata Bil-Miechówka
  • A10 17