Opinie o Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski w Lubiąż

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski w Lubiąż

Gabinet nie ma przypadkiem podanego numeru telefonu w swojej wizytówce google? wątpię, że Adresat to przeczyta jeśli jest tak jak piszą i nie można tu pracować. te wspomniane pieniądze nie wynikają z żadnej umowy o prace?

A.Storch Nowy wpis

Gabinet jest i znajduje się we Wrocławiu przy ul. Kleczkowskiej 35.

Paulina Nowy wpis

Czemu pisano tutaj o likwidacji jakiegoś kanału? W każdym razie działalność dalej jest prowadzona? zastanawia mnie to ze opinie się tutaj pojawiają. Gabinet to działalność jednoosobowa?

Po opiniach już chyba wiem, że to działalność 1-osobowa? Skoro tak to z jakich przyczyn pojawiają się tu opinie? Myślałam także jak poprzedniczka, że można tu dołączyć na rejestrację, ponieważ pracy tego typu w swojej okolicy szukam. Gabinet jest stale prowadzony?

Co to ma do pracy w gabinecie? I o co chodzi z tymi rozprawami, o których ludzie pisali parę miesięcy temu? ja chciałem się dowiedzieć czy studenci są przyjmowani na praktykę, ale teraz już nie wiem. To tylko takie komentarze? Gabinet czynnie funkcjonuje?

J.J. Całe

Wszystko w tych wpisach zostało szczegółowo wyjaśnione i opisane. Studenci medycyny nie odbywają zresztą nigdy praktyk w gabinetach tylko w szpitalach. Widać że nie masz o tym pojęcia bladego a z medycyną to masz tyle wspólnego co znachor.Ten Mizgalski to bardzo niebezoieczna osoba zwykły kryminalista. Samo przebywanie z nim i praca są już bardzo niebezpieczne. Dlatego też chciałabym przestrzec ludzi zatrudnionych w szpitalu tym bardziej że nadal fałszuje dokumenty medyczne. Zresztą jego wiedza medyczna i umiejętności pozostawiają wiele do życzenia.

@J.J. Całe

Co do tych praktyk to sam pan przytacza szpital, wiec teraz się pogubiłem. One są w nim w końcu możliwe czy nie? dla jasności przyjęcia realizowane są do teraz tak samo w gabinecie jak i w szpitalu? Przy tych wpisach tutaj idzie się teraz pogubić, zwłaszcza że osoby zainteresowane współpracą się pojawiają i ciekawi mnie powód

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Kacha

Jakieś to wyrwane z kontekstu chyba? Co mają oznaczać te numery? Czy są może Państwo przy tym zorientowani w przyjmowaniu rejestratorek? Szukam obecnie pracy w Libiążu, mam rzecz jasna doświadczenie. myślałam, że to forum pracownicze i ze takie opinie tu zobaczę. Czy zatrudniała się któraś z was lub sprawdzała ten temat?

Stan Getz
@Kacha

Ten człowiek nie ma żadnej wiedzy medycznej. Był zwalniany z pracy w Lubiążu i we Wrocławiu w związku z fałszowaniem dokumentacji medycznej i korupcją. Samo przebywanie z nim jest bardzo niebezpieczne dlatego też odradzam jakąkolwiek współpracę z tym człowiekiem pozbawionym wszelkich zasad o morale. I teraz naprawdę już będzie dobrze: DW 9 ME 5O. Każdy się domyśli o co chodzi i o to chodzi.

J.J. Cale

Co Mizgalski (usunięte przez administratora)jeden myślałeś wczoraj że jeszcze się uda ? A tu nic z tego. Dowody waszego fałszerstwa są miażdżyce. Jesteście tylko wciągani w grę bo tak trzeba. A coś byś powiedział na to że pewna osoba skończyła właśnie studia podyplomowe? Chyba w to nie uwierzysz. Ale w dokumentach już jest stosowne świadectwo. Widzisz całe wasze (usunięte przez administratora) się zawaliło.

Elvis Presley

Siema Mizgalski ty łapówkarzu. Na pewno znasz te wszystkie wpisy tutaj. Doskonale znasz całą sprawę nieprawdaż. Wiele osób to czytało i czyta i czytać będzie. Na pierwszy rzut oka roi się tutaj od pomówień itd. Każdy normalny człowiek zawiadomiłby od razu organa ścigania. Ustalić IP sprawcy to pikuś dla organów ścigania. Jest to jedna i ta sama osoba od samego początku zresztą doskonale wiesz. Ale jeszcze lepiej wiesz że wszystko co tu zostało napisane jest prawdą. Organa ścigania musiałyby to zbadać czy aby te wpisy to rzeczywiście to są pomówienia itp.Te wpisy to sama czysta prawda poparta dowodami. Ten wpis to chyba już zwykła prowokacja nieprawdaż?

Mark Knopfler

To dopiero chyba początek. W jednej sprawie przed Sądem Rejonowym we Lwówku Śląskim też zostałeś powołany jako biegły sądowy do sprawy. Chodziło o ustalenie kontaktów małoletniego dziecka z ojcem, który był przestępca i dopiero co wyszedł z więzienia. Tam też wyszedł na jaw twoja kryminalna przeszłość i ma szczęście nie doszło do tragedii. Sporządziłeś dokument typowo życzeniowy dla tego ojca bandyty bardzo korzystny ale niezgodny z prawdą czyli sfałszowany. Tutaj też dogadałem się za pieniądze z ojcem tego dziecka czyli zwykłym bandytą. Na szczęście matka tego dziecka zorientowała się. Ten dokument nadawał się do kosza mimo fałszu. Ile jeszcze takich spraw było Mizgalski ? Myślę że sporo. Tworzyliście z Jurkowskim i tą wytatuowaną psychopatką i (usunięte przez administratora)zorganizowana grupę przestępczą.

Hanna
@Mark Knopfler

Ostatecznie to ktoś tutaj w gabinecie się zatrudniał? Pytam, bo to w zasadzie forum pracownicze i zastanawiam się czemu pojawiają się tutaj tego typu opinie? Czyli jest tu praca czy nie bardzo?

Ray Charles

Siema Mizgalski ! Jest już prawdziwa opinia biegłych sądowych. Są to rzecz jasna prawdziwi biegli, którzy nigdy wcześniej nie byli karani. Opinia ta jednoznaczna, a mianowicie w pierwszej kolejności stwierdza, iż nie ma pewnej choroby i osoba ta jest zdrowa. Osobę tę cechuje prawidłowy intelekt i prawidłowe reakcje. Powtarzam osoba jest zupełnie zdrowa a dalej możesz sam się domyślić, jaka jest dalsza treść tej opinii. Osoba ta ponadto nie miała i nie ma żadnych urojeń tak jak napisałeś wraz z dwoma osobami. Zresztą ta choroba, gdyby nawet istniała, w swoim spektrum nie ma urojeń. Chodziło to, żeby tę osobę zniszczyć, zdyskwalifikować i zdyskredytować nieprawdaż ? Absolutnie się to nie udało ? Nie zdziwiło cię to, że w tak małym miasteczku w ciągu tak długiego czasu nie byłeś wzywany i przesłuchiwany? Tak nakazuje w sposób bezwzględny ustawa. Zorientowali się co do twojej przeszłości a tak naprawdę ja to się zorientowałem i poinformowałem o tym całe grono. Potem poszło już gładko. Zapewne się domyślasz, kto się jest autorem tego wpisu. Niczego się nie boję i o nic innego mi nie chodzi. Zresztą samo podanie się za biegłego sądowego w takim przypadku jest przestępstwem polegającym na wprowadzeniu w błąd organu publicznego i wyłudzeniu poświadczenia nieprawdy w dokumencie publicznym. Myślałeś, że dam się nabrać na to? Naprawdę wszyscy tak myśleliście? Niedługo zostaniesz zapoznany z tą opinią kiedy będziesz miał przedstawiane zarzuty. To samo dotyczy dwóch pozostałych osób, które z tobą występowały.

Diana Krall

Siemanko łapówkarzu i kryminalisto w jednym. Sfałszowałeś dokumentację medyczną i zapewne było tego więcej. Oczywiście nie zrobiłeś tego za darmo i wszystko co się udowodni. Idziesz do więzienia i to na długo. Dowody na chwilę obecną są po prostu wszechmocne kurduplu jeden.

Pink Floyd

Siemanko Mizgalski ! Teraz już z całą pewnością to mogę napisać oficjalnie. Masz przechlapane sfałszowałeś pewien dokument medyczny, są już oficjalne dowody. Niedawno przeprowadzono ponowną czynność i wnioski są zgoła odmienne. I na pewno nie zrobiłeś tego za darmo. To przecież wyjdzie.

Pat Metheny

Siemanko Mizgalski łapówkarzu jeden! Wszystkiego najlepszego dzisiaj z okazji imienin chociaż nie są to miłe życzenia. Powinieneś sobie dzisiaj polać wosk żeby zobaczyć ile dostaniesz teraz. Bo wyroku w zawieszeniu tak jak poprzednim razem nie będzie. Umieram z ciekawości co to było, mam na myśli formę łapówki i jej kwotę etc Ty to doskonałe wiesz, co to jest łapówka. I możesz być więcej niż pewien tego, że zostaniesz usidlony. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w dniu imienin.

Edek

I jeszcze jedno ten człowiek czyli dr Andrzej Michalski to zwykły potwór i bestia w jednym. Takiego fałszerstwa w dokumentacji medycznej na rzecz przestępców i jednocześnie przeciwko ofiarom przestępstw nie dokonywali nawet naziści, faszyści czy bolszewicy w czasach stalinowskich. To nie miało nawet miejsca w czasach sowieckich. To zwykły przestępca i kryminalista i oczywiście nikt tego nie zrobi bez łapówek. Mizgalski jak to się bierze łapówki ? Proszę sobie poczytać w necie artykuły na temat tej bestii Oskarżony psychiatra, Psychiatra przed sądem - oba Gazety Wyborczej. Dzisiaj ten kryminalista też fałszuje dokumentację lekarską na rzecz przestępców. To zwykły faszystą i nazista a to co robi grozi już ofiarom tychże fałszerstw medycznych po prostu śmiercią.(usunięte przez administratora)

Nina

Mizgalski tu (usunięte przez administratora)! Znowu fałszujesz dokumenty medyczne i bierzesz (usunięte przez administratora)!

@Nina

Hej, a skąd takie info? Byłaś może pacjentką? Wydaje mi się, że podawanie takich informacji na forum publicznym nie jest odpowiednie, tym bardziej, że tutaj raczej piszemy o pracy.

edek
@Marcin

Powyższa informacja jest w pełni potwierdzona, sprawdzona i prawdziwa. Opinia publiczna ma pełne prawo wiedzieć o takich działaniach i osobach. Pan Andrzej Mizgalski już wcześniej zresztą dokonywał przestępstw fałszowania dokumentacji medycznej w zamian za łapówki i było tego multum. Było to akurat w miejscu pracy oraz w czasie pracy i tak właśnie wyglądała jego praca. Został za to skazany wyrokiem Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej. To też jest w pełni potwierdzona informacja. I w tym wypadku również opinia publiczna, w tym pracodawcy, pracownicy, pacjenci mają pełne prawo wiedzieć o zaistniałym procederze przestępczym. Bardzo dziękuję za wpis, ponieważ samo skonstruowanie pytań oraz wypowiedzi dobitnie potwierdza, iż jesteś bliskim znajomym tegoż człowieka, który notabene świetnie wie, o co chodzi ale jedynie ma jeszcze resztki nadziei, że uda się coś uratować. Jest to bardzo ważna informacja dla organów ścigania. Gdyby było inaczej, sam zainteresowany zaprzeczyłby tutaj takiej informacji, tutaj mamy miejsce z próbą nawiązania pewnego rodzaju kontaktu. Doskonale wiem, iż człowiek ten zna wszystkie szczegóły i gdyby zaprzeczył, odniosłoby to skutek odwrotny do zamierzonego na forum publicznym. Bo ten człowiek wie, że piszący te słowa zna już wszystkie szczegóły. Ubranie tego w ramy dowodowe to jedynie kwestia czasu i formalność. Doskonale wiem, o co chodzi, ponieważ siedzę w tym od lat. Ten człowiek jest teraz blady i przerażony ze strachu. Nalej mu trochę whisky albo koniaku. Dla autora tych słów Tak to działa u tych ludzi. Wiele bym dał za to, żeby zobaczyć jego minę dzisiaj, jutro, za tydzień, za dwa tygodnie chociaż mam to gdzieś. I zwróć uwagę, jakich zwrotów oraz zdań używa piszący te słowa, jestem prawdziwym zawodowcem. Umieram jedynie z ciekawości, co to było i ile. Miłej nocki !!!! Chociaż dla osobnika o inicjałach A.M. nie będzie to miła nocka ani następna i następna. Najgorsze dla tych ludzi, którzy to już zrobili to ta świadomość braku odwrócenia czasu i to, że ktoś już wie i to czekanie. Bo takie jest życie i możemy się założyć o jedno, iż modus operandi działania sprawcy jest taki sam jak w aktach sądowych znajdujących się w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej.

Count Basie

Mizgalski ty bydlaku i kryminalisto jeden! Ile teraz wziąłeś łapówki za sfałszowanie dokumentacji medycznej ? I pewnie myślałeś, ze nikt się nie zorientuje? Byłoby to dobrze, gdybyś ze swojego życiorysu w necie usunął te fragmenty dotyczące zainteresowania jazzem, bo tacy ludzie wykonawcy jak Billie Holiday, Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, John Coltrane, Duke Ellington, Count Basie, Dizzy Gillespie, Diango Reinhardt, Oscar Peterson i wielu, wielu innych przewracają się w grobach, jak to widzą ty marny kurduplu.

Tomasz Piss

Jest to lekarz psychiatra, który niegdyś sporządzał fałszywą dokumentację medyczną w zamian za łapówki. Chodziło o fałszywą dokumentację medyczną dla potrzeb sądów, ZUS oraz wojska. Proceder ten został wykryty przez Centralne Biuro Śledcze i lekarz ten został skazany za 16 przestępstw przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej. Akta tych ohydnych przestępstw tej kanalii nadal są dostępne w sądzie, a wyrok ciągle obowiązuje i wywołuje określone skutki prawne. Zatarciu uległo rzecz jasna tylko skazanie, ale nie wyrok. Wyrok nadal obowiązuje, a popełnione przestępstwa nigdy nie ulegają zatarciu. Piszę to bo ten człowiek nadal fałszuje dokumentację medyczną dla potrzeb różnych postępowań przed organami zapewniając bezkarność przestępcom i nikt nie uwierzy, że robi to za darmo. Pracuje obecnie teraz w Bolesławcu w szpitalu psychiatrycznym i z całą pewnością dyrekcja szpitala, personel szpitala, pacjenci, bliscy oraz znajomi oraz cała opinia publiczna mają prawo wiedzieć o tym kryminaliście, ażeby ustrzec się od niebezpieczeństwa. Przede wszystkim zaś należy ostrzec wszystkich przed tą niebezpieczną osobą. I tym razem już naprawdę będzie niezmiernie trudno o wyrok w zawieszeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski - Lubiąż

• Jak się pracuje w Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski?

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Andrzej Mizgalski
  • Pl. Wolności 2