Opinie o Gietka Leszek Ortopeda w Pułtusk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gietka Leszek Ortopeda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gietka Leszek Ortopeda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gietka Leszek Ortopeda w Pułtusk

Wyjątkowo niesympatyczny i niegrzeczny. Nikt nie nauczył go kulturalnego zachowania. Nie pasuje do wspaniałego, oddanego pacjentom zespołu lekarzy., pielęgniarek i pozostałego personelu szpitala w Makowie Mazowieckim

@

witam zgadzam się bardzo nie kulturalny ,dziś byłem i pierwsze słowa to odrazu atak na pacjęta. tylko straciłem skierowanie .Bo nic nie pomógł .....

NICK

zauważył, że jestes otyły. I nie dbasz o siebie? No to faktycznie, straszne faux pas

@NICK

Takie uwagi absolutnie nie powinny mieć tu miejsca. Warto byłoby raczej przedyskutować to, jakim specjalistą jest ten lekarz. Ja słyszałam (a także i czytałam), same pozytywne opinie na jego temat. A Ty jak uważasz? Leczyłeś się u niego?

Zgadzam się olewczy stosunek do pacjenta wszystkie choroby przez otyłość tylko się ceni ale finansowo 150 za wizytę

Witold

Niezbyt przychylnie wypowiadasz się o tym specjaliście, dlatego może będziesz tak uprzejmy i napiszesz wszystkim osobom odwiedzającym ten wątek, jak to się w ogóle stało, że trafiłeś akurat na tego ortopedę? Twój samoistny wybór?

proponuje kupic 2-kilogramową łyżkę. Zrozumiesz zasady ciążenia i dasz sobie szansę schudnąć

Olka

Dokładnie zgadzam się w 100% Nie polecam zero szacunku do pacjenta. Dziwne bo to prywatna wizyta. Nigdy więcej nie pójdę i wszystkim będę odradzać.

@ Nowy wpis

Czy Gietka Leszek Ortopeda organizuje staże dla studentów?

Ewa K. Nowy wpis

Bardzo profesjonalny, świetny lekarz, który wczuwa się w w historię pacjenta, jednocześnie tłumaczy, cierpliwie wyjaśnia i naprawdę pomaga.

Pacjent Nowy wpis

Niesympatyczny lekarz,kąśliwy i wulgarny . Nie polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gietka Leszek Ortopeda? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Pułtusk Vendo Park
CCC S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz TIG w Belgii
REGESS
Marcin Wyszków

Wstyd , zero kultury u człowieka , non stop komentarze na temat wyglądu zachowania ,wszystkiego.uwazajcie na tego lekarza okropny (usunięte przez administratora)

Barbara
@Marcin Wyszków

A mógłby Pan podać więcej szczegółów? To opinia z własnego doświadczenia?

Elżbieta
@Marcin Wyszków

Słyszałeś od kogoś czy sam tego doświadczyłeś, że non stop komentuje wygląd,zachowanie?

Nina

Na wszystkie schorzenia daje wkładki ortopedyczne.Nie sympatyczny lekarz .pomylił zawody moim zdaniem.

Pacjent *2

Lekceważący, nie miły nie znający się na sztuce taki człowiek tylko hańbi ten piękny zawód

Toudi

Po dzisiejszej wizycie, moje zdanie na temat tego lekarza jest negatywne, bardzo nie przyjemny, lekceważący stosunek do pacjenta, podał mi receptę na lek który rzekomo miałam sobie sama wstrzyknąć, po skonsultowaniu się z innym lekarzem, okazało się że ten lek może podać wyłącznie lekarz z uprawieniami..

Maciek

Czy sprawdzali na rozmowie wasz angielski?

Momencik

Okropny lekarz, zero podejścia do pacjenta,bardzo nieprzyjemny,chciał operować mojego męża, nie wiem po co ,okazało się po konsultacji u innego lekarza że nie ma takiej potrzeby,ostrzegam przed tym lekarzem, bo że zdrowego człowieka chciał zrobić kalekę,jak tak można, pomylił się chyba z zawodem

Doskonały lekarz, profesjonalista z dużym doświadczeniem. Jestem Mu ogromnie wdzięczna za pomoc .

Nitecki

Konowal niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Gietka Leszek Ortopeda - Pułtusk

• Jak się pracuje w Gietka Leszek Ortopeda?

Zobacz opinie na temat firmy Gietka Leszek Ortopeda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gietka Leszek Ortopeda?

Gietka Leszek Ortopeda