Opinie o Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek w Bytom

Grażyna Nowy wpis

To mówicie, że usługi na najwyższym poziomie. No teraz tylko liczyć, że warunki pracy podobne. I ten profesjonalizm wynika z porządnych stawek i dobrego traktowania? Oby :)

Agnieszka Nowy wpis

Piękny, nowoczesny salon, a usługi na najwyższym poziomie. Czysto, sterylnie,miła atmosfera, a paznokcie zawsze perfekcyjnie zadbane,korzystam od lat i polecam serdecznie

Magda Nowy wpis

Super salon najlepszy w Bytomiu.Polecam z czystym sumieniem.Stylistki uśmiechnięte i z super pomysłami.

Kasia Nowy wpis

Czysto i z duża wiedza podologiczna .Polecam

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik pomocniczo - gospodarczy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Magda

Jakość i klasa oraz czystość toatuty salonu Andy.Duzy wybór koloru.

Nykiel

Super salon z super wzorkami;a chodzę od początku istnienia salonu.

Super salon super oersonel super sterylnie i dóbr ceny

Marzena

Profesjonalnie wykonana usługa miła atmosfera polecam

To ja

Polecam) jest bardzo fajny dziewczyny super obsługa ????

Magdalena Martyna

Profesjonalnie wykonana usługa w miłej atmosferze i pięknym wnętrzu. Polecam najbardziej wymagającym klientkom !

Polecam, bardzo sterylnie i miła obsługa

Julita

Dzień dobry. :) a ja to zastanawiam się czy na praktyki nie można się przypadkiem przyjąć. Widzę, że niektórzy pytali o zatrudnienie jako stylistka paznokci, mnie do tego jest jednak jeszcze dość daleko. jakieś płatne staże są realizowane?

Ada

Polecam, pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa, idealne warunki i bardzo czysto i sterylnie

Dzień dobry. czy stylistyki paznokci / kosmetyczki są może zatrudniane? Przeglądałam Bytom w takim razie i trafiłam przy tym na stronkę www, jest ona nawet tu w zakładce. Tu chyba w komentarzach nie widzę takich od samych pracownic, ale może któraś dałaby mi tylko znać czy zatrudnienie jest na umowie o pracę?

Basia

Pełen profesjonalizm. Przesympatyczne dziewczyny znające się na swojej pracy. P.Kasiu dziękuję że zawsze mogę na Was liczyć.???? Dogodne terminy. POPROSTU PETARDA. SALON ANDY POLECAM I POLECAĆ BĘDĘ ????????????

Klaudia

Polecam z całego serca. Atmosfera super Panie bardzo miłe i oczywiście uzdolnione zrobią wszystko na paznokciach

Barbara Łęcik

Z całego serca polecam salon Andy Bytom miłą atmosferą fajnie wykonane paznokcie brwi starannie czysto zawsze na czas polecam z całego serca panią Julie i Kasię moje serducho urzekły nie wyobrażam sobie żeby ich tam nie było zawsze zadowolona z paznokci polecam z całego serca .....stała klientka Basia

Henia P.

Po wejściu zaskoczyła mnie pedantyczna czystość i profesjonalna obsługa przez Panią właścicielkę zakładu. Byłam umówiona na ustaloną godzinę i co jest bardzo ważne nie musiałem czekać stanowisko było przygotowane już do obsługi klienta. Jestem bardzo wdzięczna Pani właścicielce za miłą obsługę oraz jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Ma Pani wspaniałą załogę która z zaangażowaniem podchodzi do pracy a co ważne również z uśmiechem. Kiedy pracownik jest uśmiechnięty w swojej pracy, zadowolony to i wykonana usługa jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam ten zakład na pewno do niego wrócę.

Dagmara

Z całego serca polecam , panie zawsze miłe,paznokcie zawsze super wykonane

Dorota

Bardzo miła atmosfera w salonie …???? Czysto i STERYLNOŚĆ ,której brak w innych salonach????‍????…. Jeśli szukasz miejsca w którym PROFESJONALIZM łączy się z przyjemnie spędzonym czasem???? a fachowa wiedza i indywidualne podejście do klienta to STANDARD -to jest TO miejsce…???? POLECAM ten salon z całego serca ????

Zostaw merytoryczną opinię o Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek - Bytom

• Jak się pracuje w Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek?

Zobacz opinie na temat firmy Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andy Kosmetyka Stylizacja Paznokci Katarzyna Świętek
4.5/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Powstańców Warszawskich 18 lok. 16
    41-902 Bytom