Opinie o IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Jacek

Skąd takie zapotrzebowanie w firmie na nowych pracowników? To wszytko nowo utworzone stanowiska, czy zwolnione po poprzednikach? 14 ofert pracy jest aktualnie wystawionych. W tym dla asystenta działu kadr. Z tym, że potrzeba 1-2 lat doświadczenia na takim samym lub analogicznym stanowisku. Jako, że nie podano stawki, to może od kogoś z forum dowiem się, jaki to może być zakres? Oraz jakie szanse na przejście na samodzielne stanowisko w tymże dziale?

@Grażyna

Rotacja wciąż jest i nie wynika z rozwoju, a z tego, że masa ludzi odchodzi. Czasem 2/3 na miesiąc

W ofercie dla Asystenta Projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych rzuciła mi się w oczy ta mile widziana znajomość języka hiszpańskiego lub rosyjskiego. W dalszej części nie oferują przy tym kursów językowych, więc to nie jest aż tak istotne w późniejszej pracy?

Co konkretnie może się dziać na tych 2 / 3 dniowych wyjazdach służbowych dla projektanta sieci trakcyjnej? Przeglądam właśnie oferty i nie zostało to akurat dookreślone, a ja to lubię mieć jasność. Przypadają wtedy diety?

Derek Nowy wpis

Jaką prywatną opiekę zdrowotną oferuje firma przy zatrudnieniu? Medicover? Luxmed? @Pracodawca

Serio wyższa stawka to tylko loteria? Tak ostatnio napisano i nikt już w zasadzie się co do tego nawet nie ustosunkował, również nie wiem jak mam teraz podejść tu do tematu pracy. za te same obowiązki ktoś może mieć wyższa lub niższą stawkę? I czemu jest tak jak ktoś napisał, że asystenci nie maja opcji na awans? czemu jest problem z wyrobieniem uprawnień?

Ex

Na tym samym stanowisku i z tymi samymi obowiązkami ludzie potrafią zarabiać całkiem 2 inne kwoty. Nawet zwiększenie kwalifikacji w czasie zatrudnienia nie jest zbyt przekonujące to podwyższenia stawki. Są też spore różnice w zarobkach między kobietami, a mężczyznami. Dużo zależy od tego kogo dany lubi kierownik, a kogo nie. Lub od tego kto lepiej udaje, że jest przydatny. Co do uprawnień, to firma nie pomaga na pewno z budową, a projektowe zależą od podejścia kierownika w danym dziale.

@Ex

Różnice w zarobkach między kobietami a mężczyznami? Tak po prostu, ze względu na płeć? Nie umiem sobie tego wyobrazić chyba raczej. To na starcie dostają osoby inną stawkę? Jak to wygląda i jak bardzo się różnić ma niby? Nie spotkałam się z czymś takim jeszcze.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy kandydat na stanowisko Asystent projektanta do zespołu elektrycznego / teletechnicznego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Asystenci faktycznie nie maja możliwości na awans? tak jeszcze niedawno tu napisano i nie widzę by ktoś dalej się nad tym rozwodził. Patrzyłam na te dwie opcje w internecie, które wczoraj zostały udostępnione. O branże mostowa mi chodzi oraz o sieci zewnętrzne. Który obszar uważacie w tym momencie za lepszy?

kandydat

witam , jak aktualnie wygląda praca na stanowisku recepcjonistki ?

Oluś

Brak satysfakcjonującej podwyżki? czyli mimo wszystko jakieś występują? możecie wprost napisać jakie by człowiek od razu po wejściu tutaj był zorientowany w tym co jak? został jeszcze jeden dzień by moc aplikować na inżyniera procesu. Chce się dowiedzieć ile na start otrzyma osoba z 6eścioletnim doświadczeniem?

@Oluś

To znaczy, że są raz w roku i na kij wie jakiej zasadzie przyznawane. Po okresie próbnym jedni dostają wyższą stawkę, inni nie. Loteria.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisku architekt? 16 grudnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Do teraz jakie mogą być powody odejść? kiedyś pojawiały się opinie dotyczące chyba gorszego traktowania ale właśnie od jakiegoś czasu te komentarze ustały. To nic się nie zmieniło odnośnie ich treści? asystenci w ogóle mogą awansować? nie widzę by ktoś o tym wprost pisał a w ofertach nie rzuciły mi się w oko żadne szkolenia. ma się po prostu kogoś w rodzaju mentora?

Maciej

Traktowanie wciąż jest takie samo, czyli złe, dlatego dużo ludzi odchodzi. Brak premii, brak satysfakcjonującej podwyżki, zrzucanie obowiązków na niewystarczającą ilość osób. Asystent nie ma możliwości awansować, firma nie pomaga w zdobywaniu uprawnień. W niektórych działach doświadczeni projektanci próbują pomóc nowym osobą, w innych mają wywalone i poradź sobie sam.

Jacek

@Jacek

Nasza firma bardzo szybko się rozwija, mamy dwa nowe działy, w których powstają nowe projekty i potrzebujemy coraz więcej rąk do pracy. Jeśli chodzi o stanowisko "Asystentki do działu kadr" jak w wielu ogłoszeniach rekrutacyjnych podawane jest wymagane doświadczenie. Jednak nie mówicie, że nigdy nie wysłaliście CV na ogłoszenie, w których nie spełnialiście wszystkich wymogów? :) Czasem warto spróbować :)

Komenat

Moim zdaniem rozwój firmy nie stoi na równi z duża rotacją pracowników na istniejących już stanowiskach, w dobrej firmie pracownicy zostają na lata, a nie na tygodnie.

@Komenat

Chyba nie do końca zrozumiałeś co jest napisane powyżej „coraz więcej rak do pracy” mówi o nowych stanowiskach i zapotrzebowaniu na większa ilość pracowników, a nie rotacji :) Polecam czytanie ze zrozumieniem :)

Maciej

W idom jest olbrzymia rotacja. Ciagle ktoś się zatrudnia i zwalnia

Grażyna
@Maciej

Witam, jak na dzień dzisiejszy można rozumieć duża rotacja? Było napisane, że co rusz ktoś się zatrudnia i zwalnia, w jaki sposób prowadzany był wtedy proces rekrutacyjny? I czy do dziś sytuacja mogła się zmienić? Gdzie są w ogóle jakieś oferty pracy powystawiane? Chce zobaczyć co oferują, że kandydaci przychodzą

@Grażyna

Nie dla firmy

Widac od razu po tym jak traktuja kandydatow, «e osoba z doswiadczeniem w dobrym korpo musi tego unikac. Laska Hispzanka pracujaca w Warszawie, ktorej angielski nie nadaje sie np. na poziom Accenture nie umie zrobic swojego deadlinu pracy i juz wyzywa sie na kandydacie. (usunięte przez administratora) «e odpisze na meila i przez 5 dni zlewa i nie odpisuje i jeszcze haha obwinia kandydata, ze jest nieprzyjemny dla niej i go nie bedzie zaprasza¢ na rozmwoe. ja Pania zaprasam na lekcje kultury ktora nie jest manana manana tylko profesjonalna korporacyja. Laksa pisze, odpisze jutro. jutro totalana cisza. nastepnego dnia kandydat pisze lasce ze skoro jest tak zajeta moze oddeleguje ten proces komus innemu. ona wielce oburzona. hahah oby ja zwolnili bo niezly (usunięte przez administratora) ludziom musi robic jak od 4 do 9 wrzenisa nie potrafi ustawic rozmowy kwalifikacyjnej ani odpisac na 7 pytac. zal zal pl. gorsze niz pomoc ukrainie

Kandydatka

Hej! Widziałąm oferte pracy na stanowsiko PMO, Z tego co zrozumiałąm praca jest u Klienta, nie w IDOM Na jakie widełki osoba plu 7 lat doświadczneia moze w firmie liczyc i czy w ogole doniejaja czyjac wiedze czy leca po kosztach i z opinii zrozumialam, że mobbinguja.

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Recepcjonista w firmie IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Damian

Czy firma ma problemy z prawem?

Radca prawny
@Damian

Tylko z prawem pracy, a dokładnie z mobbingiem.

Inżynier wysokich napięć
@Radca prawny

To tylko w dziale administracji. Jeśli szukasz pracy technicznej atmosfera jest spoko. Firma szybko się rozwija, więc jak jesteś sprytny to się odnajdziesz

@Inżynier wysokich napięć

To prawda co do administracji. Są tam dwie kobiety, które źle traktują każdego kto im nie podpasuje. Jak się uwezma to nie masz sans, nawet buty będą im przeszkadzać. Na recepcji jest ciągła rotacja, pożegnały kilka office menadżerek w rok. Przerost ambicji, bezsensowne wymagania nie adekwatne do wynagrodzenia. Proponuję unikać.

O. N. A
@Inżynier wysokich napięć

Nie zgodzę się. W technicznym też zdarzają się desperatki. Tworzą wrogą atmosferę, drą się z byle powodu. Obecnie największy pyskacz poszła na macierzyński to trochę spokoju.

Michał Anioł
@O. N. A

Kolego/koleżanko. Pracujesz w tej firmie i jeżeli tak się wyrażasz o koleżankach z pracy to tylko świadczy o Tobie tyle, że nie masz żadnego szacunku do osób z którymi pracujesz. Może jeżeli nie pasują Ci osoby z którymi spędzasz 1/3 dnia, to zmień otoczenie. Ciekaw jestem jak będziesz w stanie współpracować z tą osobą jak ona wróci do pracy? A może to w Tobie jest problem? Zastanawiałeś się nad tym? Jesteś niekompetentną osobą w pracy, nie masz pojęcia o tym co robisz, Twoją pracę trzeba sprawdzać bo jest wiele błędów a może masz problem jeżeli kobieta zwróci Ci uwagę, że robisz coś nie tak i swoje frustracje wylewasz na kogoś kto jest w stanie Ci to powiedzieć. Tak się składa że ja w tej firmie pracowałem ponad 7 lat i bardzo dobrze wiem jaka jest atmosfera w firmie. Przez kilka lat współpracowałem z tą osobą, którą oczerniasz i jakoś nigdy złego słowa nie usłyszałem, także proszę spojrzeć w lustro bo chyba w Tobie jest problem. Dodatkowo jak piszesz coś takiego (i to jeszcze w godzinach pracy), to miej odwagę się pod tą opinią podpisać z imienia i nazwiska, aby osoby zarządzające mogły zweryfikować twarzą w twarz Twoją opinię. Nie pozdrawiam bardzo serdecznie.

Były pracownik.
@O. N. A

Tak się składa, że teraz to właśnie Ty tworzysz wrogą atmosferę oczerniając kolegów z pracy, tym bardziej kogoś kto stara się dbać o swój zespół i innych pracowników będąc ich przedstawicielem wybranym 100% głosów.... Jeżeli tak nie podoba Ci się atmosfera w firmie to radzę pomyśleć o zmianie pracy. Nigdzie nie jest idealnie, w IDOMie również, ale jest wiele pozytywów wynikających z pracy w tej firmie i dziale technicznym. Jeżeli Ci to nie pasuje i masz problem z relacjami z kolegami z pracy zalecam złożenie wypowiedzenia.

Gabriela

Szukam pracy w administracji, chcialabym podjac prace na stanowisku recepcjonistki. Czytam opinie sprzed lat i troche mam obawy czy to robic bo czytam ze atmosfera w tym dziala nie byla za dobra. Jak wyglada sytuacja na chwile obecna? Czy te panie ktore wprowadzały taka atmosfere dalej pracuja? Czy ktos kiedys z kims rozmawial na ten temat? Czy jest ktos do kogo mozna sie zglosic i omowic temat?

@Gabriela

Pracują nadal. To kadra kierownicza i nic z tym nie zrobisz, bo stoi za nimi prezes.

Tłumacz ofert pracy

Tekst w ogłoszeniu: „To ofertujemy: Wysoką kulturę organizacyjną, przyjazną atmosferę i wzajemną pomoc.” Tłumaczenie: „To oferujemy: Dziecinne intrygi, atmosferę zastraszenia i w efekcie wzajemne pomawianie. Średni okres zatrudnienia pracownika recepcji to aż 2-3 miesiące – Zapraszamy!”

@Tłumacz ofert pracy

To prawda. Nic się nie zmieniło, bo nadal rządzą tam dwie zaburzone kobiety z przerostem ambicji. Celowo rekrutowanie są młode dziewczyny, żeby można bylo nimi pomiatać.

Wysłane CV, Jeden telefon, i było przyjęcie do firmy. Można dostosować godziny pracy do swojego trybu funkcjonowania. Praca w przedziale 7:30 do 9:30, ustala się z szefem godzinę przychodzenia. Zawsze jak ktoś ma coś do załatwienia, wizyta u lekarza, pójście gdzieś z dzieckiem to można spokojnie coś załatwić. Praca zadaniowa, wiec ważne, żeby zadania były wykonane w terminie. Ludzie spokojni. Nie ma wyścigu szczurów. Imprezy integracyjne dwa razy w roku.

Emilia

Taka szybka rekrutacja? Nie napisałeś nic na temat warunków płacowych. Można dobrze zarobić? Jaka mniej więcej kwotę proponują dla nowej osoby?

Taka szybka rekrutacja nie wróży dobrze. Wygląda jakby im brakowało chętnych do roboty. Ktoś już tu pisał, że jest ogromna rotacja. Ludzie przychodzą i odchodzą grupowo. Bardzo jestem ciekaw dlaczego. Zrekrutowałeś się do Wro czy Warszawy?

Paula

Jak wyglada atmosfera pracy we Wrocławiu? (Interesuje mnie stanowisko asystenta projektanta)

BIM
@Paula

Bardzo fajna rodzinna atmosfera. Ludzie się lubią. Dobrze się tu pracuje.

Lidia
@BIM

A można się dowiedzieć ile osób jest w zespole skoro podobno tak rodzinnie? I jaki średni staż pracy tutaj występuje?

Tik
@BIM

Niektórzy pracownicy super, ale jest też kilku takich, którzy są tutaj tylko po to żeby pokazać innym że są lepsi od innych, a ich ulubionym zajęciem jest bieganie na skargi. Na pewno nie ma rodzinnej atmosfery, raczej wchodzisz i wychodzisz.

Emilia
@Tik

Wszędzie tacy się trafiają... A mógłbyś mi napisać czy wynagrodzenia są na czas? Nie ma opóźnień? Szukam stabilnej pracy z kasą na czas. Atmosferę jakoś przeżyję

Prac
@Emilia

Od kiedy tu pracuję nic takiego się nie zdarzyło - trzymają się widełek czasowych wskazanych w umowie. Co do atmosfery to we Wrocławiu jest bardzo dobrze. "Rodzinna atmosfera" to nie najlepsze słowo, ale ludzie są dla siebie mili i uprzejmi. Jest z kim pogadać w kuchni ;)

Pracownicy maja zakaz mówienia co się dzieje w firmie… jedno jest pewne unikać!!!

Ciekawy
@Gość

Co masz na myśli? O czym nie mówić, jakiś mobbing?

Justyna

Oooo tez ciekawą info piszecie, że to praca dobra na początek. Właśnie widziałam ich ogłoszenie na Młodszego specjalistę BIM. To stanowisko jest właśnie dobre na start? Można podłapać doświadczenie? I czy wiece jaka jest atmosfera czy relacje z szefostwem w tym dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDOM INŻYNIERIA, ARCHITEKTURA I DORADZTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Ślężna 104
    53-111 Wrocław