Opinie o Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka w Bydgoszcz

klient Szubin

nie polecam nikomu tej firmy. Kuchnie mam robioną od listopada 2016 roku a końca nie widać, Pan Sztejka zabrał pieniądze a gdy odbiera tel ciągle słychać wymówki a w przypadku gdy się już konkretnie umówi nie przyjeżdża nie informując o tym. NIE POLECAM NIKOMU TEGO CZŁOWIEKU I JEGO FIRMY!!!

@klient Szubin

Czy tu rok nie został pomylony? Jak to od 2016? Bo raczej wątpię, że to by od tylu lat stało. Co tam miało być zrobione tak właściwie?

@klient Szubin

W jakiej wysokości zaliczkę firma pobiera na realizację mebli kuchennych?

Marek Nowy wpis
@Karolina

Pan z Szubina ma rację ta firma to jedna wielka porażka (usunięte przez administratora) masakra

Karolina K Nowy wpis

Pan Andrzej zrobił mi kuchnię tydzień przed terminem abym mogła przygotować Wigilię. Jest super. Dziękuję i polecam.

Adrian A Nowy wpis

Pan Andrzej robił mi kuchnię i pokój dziecięcy. Wyszło super. Latem robimy sypialnię. Polecam.

Lukasz Nowy wpis

Proszę o kontakt kogoś u kogo ostatnio p. Andrzej coś robił. Może być email, odezwę sie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Justyna

Jestem bardzo zadowolona z rozwiązań jakie zaproponował mi p.Andrzej. Uwzględnił wszystkie moje potrzeby i sugestie. Meble kuchenne wykonane tak jak sobie wymarzyłam pomimo wszelkich trudności ze strony budowlańców.

Julia
@Justyna

Dzięki za opinie ze strony klienta. Jeśli moge Cię dopytać, czy właściciel wszystko sam robi, dlatego jest tak dobrze i jesteś zadowolona czy tylko robi projekt według sugestii a resztę robi ktos inny ?

Iza

Stolarz meblowy, jest teraz szansa na pracę jakoś od marca? na razie pytam, żeby się zorientować, a możliwe, że mąż będzie składał dokumenty, jeśli przyjmują nowych ludzi.

Elżbieta

Pan Andrzej a w zasadzie jego firma - wykonywał mi szafy. Bardzo dobrze wymyślone.Praktyczne i wygodne w obsłudze. Wszystko w porządku. Mili i uczynni montażyści. Tylko na elementy mocowań szuflad musiałam poczekać ponad dwa miesiące - przez pandemię i braki w dostawach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Katarzyna

Szczerze nie polecam firmy Pana Andrzeja Sztejki. Wszystko jest w porządku do czasu podpisania umowy i wpłaceniu zaliczki. (usunięte przez administratora) Zamówione meble do przedpokoju i łazienki montował u mnie przez 3 miesiące, przywoził po kilka elementów i za każdym razem miał jakąś wymówkę. (usunięte przez administratora)

@Katarzyna

Jestem byłym pracownikiem Pana Sztejki i to co napisała Pani Katarzyna jest szczera prawda wszystko się zgadza ten Pan się nic nie zmienił (usunięte przez administratora) Wichłacz i kłamca w najlepszym wydaniu

Kamila

Świetnie wymyślone szafy i tak samo super zrealizowane. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko na czas i zgodnie z planem. Szczerze polecam.

Agnieszka

Bardzo fajnie zrobione szafy. Pan Andrzej podpowiedział nam świetne rozwiązania z których jestem bardzo zadowolona. Wykonanie szybko, czysto i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim firmę Astech.

Dorota

Kuchnia świetnie wymyślona i wykonana. Z pomysłem. Prace wykonane zgodnie z terminem. Pracownicy uprzejmi i czyści. Polecam!

Asia

Świetne meble. Szafy z pomysłem, terminowo, czysto i bez problemów. Polecam

Darek

Kuchnia robiona od stycznia wszystko zrobione źle nie ten kolor frontów za każdym razem (usunięte przez administratora) to nie stolarze tylko studenci wyzyskiwacze nikomu nie polecam tej firmy kpina.

Ews
@Darek

Potwierdzam ,ta firma powinna zniknąć z rynku. Nie polecam!

Sandra

Myślałam, że Pan Andrzej zmieni styl pracy albo zajmie się czymś innym niż meble, skoro sobie z tym nie radzi. Zamawialam u niego kuchnię kilka lat temu, robił ją ponad 2 lata. Wstyd. Wstyd, że nadal oszukuje Pan ludzi, zabiera im pieniądze i nie wywiązuje się z umowy. Pozytywne komentarze albo są wykupione albo realizacja była prosta, na parę szafek. Ludzie nie dajcie się naciągnąć, a Pan Panie Andrzeju, niech Pan zmieni fach, bo końcem końców wyląduje Pan w więzieniu... żałuję że nie założyłam Panu wtedy sprawy, może wtedy wyciągnął by Pan jakieś wnioski. a tak... jakoś się kula dalej. Szkoda że na nieszczęściu innych ludzi, którzy po prostu chcą urządzić sobie swoje gniazdko

Ews
@Sandra

Zgadzam się z Pani opinią, nierzetelny,meble wykonane byle jak, termin upłynął we wrześniu i do dziś brak kilku elementów. Delikatnie mówiąc ciągle mija się z prawdą. Nie polecam i uważajcie na tą firmę

Beata

Bardzo fajna kuchnia. Jestem bardzo zadowolona. Panowie zawsze w maseczkach, bezpiecznie , sprawnie i fachowo.POLECAM

Taki spokój , że zastanawiam się czy normalnie działacie i czy warto starać się o pracę.

Natalia

Jestem bardzo zadowolona. Najbardziej z projektu. Szafa zrobiona praktycznie w tydzień. Polecam.

@Natalia

Bardzo chciałam Ci podziękować za tę opinię, ponieważ właśnie szukałam konkretnych informacji o Astech. W Internecie nie ma tego wiele, więc sama wiesz. Chętnie dowiem się czegoś na temat cen ich usług. Są przystępne czy już jednak nieco wyższe?

Oto prawda
@Marta

Proszę uważać na tą firmę to zwykli (usunięte przez administratora) czekam na kuchnie od listopada. Sprawa w sądzie.

@Oto prawda

Potwierdzam,ta firma to porażka

Hmm a teraz jak jest wirus to raczej firma stoi i nie pracuje ?

Zofia

Duzy plus ode mnie. Bardzo dobrze czuje sie w nowej kuchni. Wielka dbalosc o szczegoly projektu dopracowane przez firme. Polecam!

hanna

Na plus - pomysły, chociaż w naszym przypadku to się mało przydało, bo był projekt. Minusy - praktycznie wszystko poza tym. Nieterminowość, brak kontaktu, obiecywanie że się odezwie, ale kontaktu może nie być tygodniami. Umowa podpisana na realizację do 26.10.19 do tej pory nieskończona. Polecam tylko tym, którzy mają dużo cierpliwości, mocne nerwy i czas. dla innych, szukajcie innej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka - Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Astech Andrzej Sztejka
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wycieczkowa 4
    85-475 Bydgoszcz