Opinie o Eveo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eveo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eveo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveo Sp. z o.o. w Kraków

Podobno pracując w firmie Eveo Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 5800 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Jozef

Mam nadziej, że tak. Tak jak powiedziałem, jeśli chcesz się nauczyć podstaw programowania, serwisu to ok. Miejsce dobre na na chwile. Można powiedzieć- spoko na pierwsza studencka prace, na dłużej szkoda czasu.

Agnieszka

Można się zorientować w obecnej stabilności zatrudnienia w firmie? Kiedyś pisali, że podobno z dnia na dzień dziękują tutaj za współpracę chociaż do dziś nie zostało to konkretnie wyjaśnione w jaki sposób... Serwisanta IT właśnie do siebie szukają, przy czym podali wprost widełki od 4,5 do 6 tys, można dopytać za jaką konkretnie pracę może faktycznie wpaść ta szóstka? Pisali kiedyś na forum o słabszych zarobkach ale ciekawa bym była jak to dziś wygląda

@Agnieszka

Nikt o zdrowych zmysłach i choć odrobiną szacunku do siebie nie wróci do tego miejsca. Ci którzy zostają, najpewniej boją się, że nie dadzą rady gdzieś indziej i wolą zostać na słabych warunkach.

Siemka. Proszę o opis rozmowy dla Embedded Systems Engineera. Widziałem, że odnosiliście się do Account Managera ale to nie moja broszka. Myślę właśnie nad złożeniem CV, zwłaszcza ze nie wymagają wprost by mieć doświadczenie

Krzysiek

Witajcie, miałem okazję być na rozmowie o prace do działu sprzedaży. Firma zlokalizowana jest w przyziemiu budynku obok parkingu, budynek starego typu, w biurze trochę śmierdzi. Parking dość zapchany możliwe że nie ma na nim miejsc dla pracowników, mi udało się zaparkować dzięki uprzejmości Pana firmy ochroniarskiej który pokierował mnie i upchnął gdzieś a boku (zapewne magia eleganckiego stroju i czystego samochodu) Sama rozmowa - na początku miła, prowadzący w T-shirt dość na luzie, częstuje napojami gazowanymi w puszce. Później przechodzi do konkretów, długa lista pytań, oczekuje na nie dogłębnych odpowiedzi. Jeśli ich inie znamy to naprowadza, najlepiej podając całą regułkę - coś jak w szkole. Później prezentacja na której wciela się w klienta a my mamy zaprezentować ich produkt. Najlepiej w celować w jego wizje bo inaczej poprawia i dopowiada. Pada pytanie o dostępność, oczekiwane wynagrodzenie, obiecuje się odezwać i dać znać w następnym tygodniu bo zależy mu na czasie. Niestety nikt znać nie daje, a oferta od pół roku ciągle podbijana. Może nie ma chętnych do pracy? albo stawki zbyt niskie? Raczej mało poważne traktowanie, a patrząc po firmie nie spodziewał bym się kokosów. Opinia może będzie pomocna dla innych szukających. Pozdrawiam

Natalka Nowy wpis

Nie wiem z czego wynikają takie bezpośrednie stwierdzenia, że ktoś ma skłonności psychopatyczne czy też nie, ale jak to wpływa na dalsza pracę? jak tak patrzę po ofertach to są same dla Accuount Managerów tylko dostępne, co natomiast z innymi stanowiskami?

Jerry Nowy wpis
@Natalka

Bylem tam na rozmowie i gosc mnie przerazil i zniesmaczyl soba. W pewnym momencie zaczalem sie serio obawiac czy gosc nie ogladal sie za duzo jakis trenerow sprzedazy czy cos. Dla mnie (usunięte przez administratora) totalny

Ilu tych Account Managerów potrzeba? pod konie stycznia jeden Pan pisał, że będzie aplikował a dosłownie wczoraj jeszcze raz dodano ofertę. nie udało się dostać? maja wysokie wymagania? I czy zawsze dadzą feedback z szerszym wyjaśnieniem?

Rysiek

Dobre miejsce na pierwszą studencką pracę? czy możecie mi opisać aktualny proces redakcyjny? Będę próbował aplikować na Account Managera, chce być lepiej przegotowany. Stawkę negocjuje się na samej rozmowie? w jakich widełkach musze się zmieścić, by nie zaskoczyć rekrutera? : )

Firma Eveo Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Account Manager. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w Eveo Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

ktos

Tylko na papierze. W realiach na rozmowie oferują mniej

Irena
@ktos

O wiele mniej? Ludzie w ogóle łapią się na to i podejmują pracę? Warto?

@Irena

Nie warto. Za mała płaca, a robisz za 5 różnych stanowisk pomimo że na umowie masz jedno

@ktos

Lol, to czemu tak ludzie dają się tu robić? Bo ja rozumiem, że o uop piszesz więc chyba z dnia na dzień ktoś polecieć raczej nie może?

ktoś
@Agnieszka

ja to już widziałem - z dnia na dzień potrafią się pozbyć pracownika z byle powodu nie dając szansy na rekompensatę

Krystyna
@ktoś

Co na przykład według nich jest tym byle powodem do zwolnienia? :/

Jozef

Chyba na BTB i to brutto. Dramat. Jak praca dodatkowa, żeby sie czegos nauczyc to ok, ale nie na stałe i nie podstawowa.

@Jozef

A to czekaj, jak w praktyce jest w tym roku? jakby nie patrzeć odnosisz się do zapytania sprzed dwóch lat. czy przez ten okres czasu zarobki jakkolwiek się podniosły?

Jozef

Czy te warunki faktycznie są takie słabe jak pisali z kwartał temu z tego co widzę? Po prostu wystawiona została oferta dla Grafika i chce na nią aplikować, ale teraz to nie wiem. Jest tu ktoś na bieżąco może? opcja pracy by mi odpowiadała, bo można pracować hybrydowo. Jaki sprzęt wtedy dają? I jakie są średnie zarobki Designerów?

@Agnieszka

Przykładowym powodem zwolnienia jest "klienci przestali kupować produkt nad którym kazaliśmy ci pracować od początku", a na argument "ok to wezmę inny projekt" odpowiedź była krótka "nie". Potem dajesz z siebie wszystko i słyszysz "klienci nie są zadowoleni z twojej obsługi", pomimo większego zaangażowania i robienia wszystkiego, aby pomóc. Żyły sobie wypluwałem, aby być supermiłym, wyrozumiałym i w ogolę och i ę tylko po to, aby klienci byli zadowoleni. Sam się ich dopytywałem o to czy są zadowoleni i byli, a potem i tak dostało się cegłą od zarządu pt. "klienci nie są zadowoleni". Powód dwa "pracujesz lepiej to i chcesz podwyżkę" - powiązane z pierwszym powodem. Dawać z siebie wszystko i po dwóch latach tylko i wyłącznie dostałem wyrównanie z inflacją, które swoją drogą było nadaj mniejszymi zarobkami od osoby, która potrafiła mniej, a dostawała więcej pieniędzy, ba nawet szkoliłem tą osobę. I na prawdę chciałem dobrze. Dawałem z siebie coraz więcej, ale w zamian nic nie miałem. Nie wiem jak jest teraz, bo widzę że jednak zatrudnili kolejne osoby, a kilka moich dawnych współpracowników nadal tam siedzi. Może się coś zmieniło, a może nie. Mimo wszystko, po tym co mi zrobili nigdy więcej do nich nie wrócę

@ktos

Nawet jakby zaoferowali wyższą stawkę? Swoją drogą jeśli o powrotach już mowa to są one tutaj tak wgl możliwe? jeśli tak to na jakie warunki by przywracali ludzi na te które udało się mimo wszystko wypracować? Też skoro piszesz, że Twoi koledzy tutaj dalej są to tym bardziej ciekawi co ich motywuje do pracy

@Agnieszka

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Eveo Sp. z o.o. na stanowisko Account Manager?

Tom

Ktoś jest w stanie nakreślić na czym polega praca na stanowisku Wdrożeniowiec - Serwisant IT w Eveo Sp zoo. Czy to jest bite 8h rozmowy z klientami czy może takich rozmów jest kilka w ciągu dnia a w czasie bez klienta wykonuje się inne czynności? Jak wogóle wygląda zdalne servisowanie i wdrożenie? Rozmowa na zoom jakiś pulpit zdalny czy jakoaś podobna forma.

M

Jako były pracownik działu R&D w Rzeszowie mogę serdecznie polecić tę firmę zarówno na start jak i na dłuższy okres współpracy. Pozytywna atmosfera, bezproblemowe urlopy i elastyczne godziny pracy. Można się bardzo dużo nauczyć w bardzo krótkim czasie. Projekty ciekawe, wykorzystujące nowatorskie rozwiązania technologiczne.

@M

Wiesz, jak jesteś kimś tam wyżej postawionym to wiadomo, że masz jakieś większe benefity. Inni ich nie mają i muszą robić w sztywnych godzinach oraz odmawiacie im pracy hybrydowej lub zdalnej i jeszcze te komputery włączone całą noc. Po co? Na co? Anty-ekologiczna firma wciskająca badziew z chin i karząca robić więcej niż jest to na umowie

poliglota

każąca*

Były

Pracowałem w tym miejscu i potwierdzam negatywne opinie poprzedników. Firma nic nie wyciąga z uwag pracowników, plus stawki wypadają marnie w porównaniu z innymi ofertami.

Krystyna
@Były

To jakie te stawki są? Najniższa krajowa czy można liczyć na trochę lepszą wypłatę?

Ulga

Ulga że nie muszę pracować już tym toksycznym team leadem i zbywającym pracodawcą

Magda

Jak przygotować się do rozmowy?

@Magda

olać sprawę, nie warte zachodu tam pracować

były

[Rzeszów] Nie polecam tam się pchać, wykorzystują dając za dużo roboty i za mało zarobku, nie da się doprosić o podwyższę. Kierownik jest toksyczny, a firma nic z tym nie chce zrobić. Mają niski poziom Work-life, trzeba często zostawać po godzinach. Nie zależy im na jakości produktów tylko na ich liczbie. Dość często też jest tak, że trzeba wykonywać robotę nieadekwatną do stanowiska. Pozbywają się oddanych pracowników i na ich miejsce zatrudniają "świerzaków". Mógłbym jeszcze więcej wad wymienić, ale myślę, że to jest wystarczające.

Asmbor
@były

No dokładnie. Kpina. Zwalniają i nawet konkretnego powodu nie powiedzą. Zarobki za niskie i każą robić to co nie leży w kompetencjach. Idźcie mi z takim pracodawcą

admin

Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzeń w firmie Eveo Sp. z o.o. jest wystarczająca? Skomentuj na naszym forum.

@admin

Nie dają tyle ile w każdej normalnej firmie proponują. Zarobki są 2-krotne niższe niż w normie. Oczywiście dalej więcej niż najniższa krajowa, ale jednak nie wiele więcej.

Felix

Ma ktoś doświadczenia z pracą tutaj?

@Felix

Nie polecam. Zobacz co przed chwilą napisałem

Zostaw merytoryczną opinię o Eveo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Eveo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Eveo Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Walerego Sławka 3A
    30-633 Kraków