Opinie o Vaupe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vaupe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vaupe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vaupe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Oki Nowy wpis

Jak u was z premiami i pensjami teraz? Pisano tu o minimalnej, ale też o tym, że rzadko kiedy wyrabiało się normę. A jednak widziałem, że wynagrodzenie pracownika produkcyjnego zależy od wyników. Jak wysokie są premie na ten moment i czy te normy zostały dostosowane do realiów ostatnio? Pytam, bo może prześlę cv w ciemno jeśli była poprawa.

Rok temu szukali kogoś na produkcję, często pojawiają się takie ogłoszenia czy ekipa raczej stała? 6 lat doświadczenia, które wymagali to dosyć sporo, tylko pytanie za jaką stawkę? Oprócz pensji podstawowej dają jeszcze jakieś dodatki?

Ktoś Nowy wpis

Presja akordowa . Ile zrobisz tyle masz. Ale ekipa nigdy nie wyrabia normy. To prezes dopłaca do najniższej i coś dorzuci do pensji.

Vaupe Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Fordon. Nowy wpis

Tak szukają na produkcję . Spokojnie można aplikować

Nie polecam !!!! zarobki masakra . Za 3 zmiany 1800 na reke nawet sie zdaza bo tam jest akort przeciez a co za tym idzie ? zapierd.. i nie ma czasu na nic bo trzeba machac raczkami i nóżkami non stop . Chyba ze tyrasz jak wół z mokrym czołem i koszulką i dzwigasz tonami dziennie to zarobisz ale szału nie ma . Stawki akordowe stoja w miejscu od chyba 10 lat bo po co zmieniac .. zawsze jakis ludzik sie znajdzie który bedzie za tyle pracował :-) Kierowniczki to wredne baby ,które oddzywaja sie do ludzi jak do psa .. żałuje pracy tam strata czasu a przede wszystkim nerwów

Zwyzywana
@Karolina

To prawda. Gdy tam pracowałam Pani K. wielokrotnie na mnie mocno krzyczała i obrażała używając wulgarnego słownictwa. Ja bałam się jej postawić i to chyba powodowało że jeszcze bardziej się nakrecala i mnie (usunięte przez administratora)w dodatku przy innych osobach. W sumie to chyba dzięki niej zmieniłam prace i teraz już mnie nie obraża.

Olga
@Zwyzywana

A szefostwo wie jak te kierowniczki podchodzą do pracowników? Pozwalają na to czy po prostu są nieświadomi tego co się dzieje?

cama
@Zwyzywana

Szkoda ze ci nie wlała. Z niczym sobie nie radzilas, same klopoty z toba byly. Sama mialam ochote ci przylozyc.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Vaupe Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Honorata

Jakie zarobki teraz, bo chyba nie 2800 zł brutto jak kiedys? :)

Duban

Magazynie z udt . Czy warto tam aplikować?

Ciekawa

Witam, czy praca na produkcji odbywa sie od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym? Czy inaczej to wyglada?

Eryk

Nie macie zbyt dobrej opinii o pracy w firmie. Miałem zamiar aplikować ale trzeba chyba to przemyśleć.

Czarek

Firma ma dobrą opinię więc może ktoś słabo się starał i zabrakło premii?

Damian

Nie polecam firmy Vaupe. Dyrektor obiecuje na dzień dobry 4000 brutto a rzeczywistości wychodzi w najlepszym wypadku 2800 brutto , żenada. Zewnątrz firma prezentuję się klimatycznie w środku, porażka, ciasno, ogólny bałagan,jeden prawie stoi na drugim. Komunikacja na poziomie -1 a za błędy powstałe z tej przyczyny i tak odpowiada pracownik. Szacunek do pracownika praktycznie nie istnieje, według teori dyrektora jak nie Ty to za bramą czeka stu chętnych - a tu pustki. Park maszynowy w stanie agonalnym jedyną podporą są pracownicy z długoletnim doświadczeniem którzy jeszcze próbują to ogarnąć. Praca dla "odważnych".

Firma VauPe jest jednym z wiodących producentów w dziedzinie rozwiązań z zakresu kompleksowej archiwizacji dokumentów. W bieżącym wątku nie ma zbyt wielu komentarzy na temat pracy w tym miejscu. Czy to oznacza, że pracuje Wam się dobrze? Jeśli tak jest, podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie warunków zatrudnienia, atmosfery, czy benenfitów pozapłacowych w VauPe. Czekamy na każdy merytoryczny komentarz.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Vaupe Sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Rambo

Co tu pisać, nikt do tego syfu nie chce przyjść bo według dyrekcji ludzie to zło konieczne .

Michal

Dziwie sie ze tak malo wpisow na profilu tak beznadziejnej firmy ktora zarzadza pseudo dyrektor. Domyslam sie ze pracownicy sa zastraszeni. Ta firma to jeden wielki koszmar. Aby zarobic operatorzy wyrabiaja po 280 h miesiecznie. Na produkcji (usunięte przez administratora) i stary park maszynowy. Kierowniczki to proste baby nadaja sie jedynie do miotly. Zero komunikacji. Dyrektor mysli ze ma swoj folwark i rzadzi. A tak naprawde jest zwyklym cieciem. Panuje tam mobing. Pracownicy sa bardzo czesto obrazani i zmuszani do zostawania w pracy w dni wolne. Odradzam wspolprace z firma Vau pe.

Kolega
@Michal

Dyrektor który ciągnie firmę na dno . Michał święta prawda!!!!!

Aleksander

Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na temat tego pracodawcy. Jaka panuje atmosfera? Polecacie Vaupe jako pracodawcę? Firma prowadzi obecnie rekrutację? Czy powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie?

kot

ile sie ma,za godzine?

eohim
@kot

chyba za akord kolego :)

kolo

widzę ogłoszenia na operatora maszyn i magazyniera czy trzeba miec jakies doswiadczenie zawodowe w tym temacie aby miec szanse?>

VERSOR
@kolo

dostalem sie na operatora,fakt mam doswiadczenie na roznych maszynach ,ale jesli czujesz sie kumaty troche z mechaniki i lubisz pokrecic przy maszynach to sproboj i pogadaj.

Firma moim skromnym zdaniem poczciwa , kulturalny dyrektor, prezes także choć wymagający.Jak ktoś rzetelnie pracuje to na pewno nie zostanie pokrzywdzony finansowo.Porządna ochrona,chociaż niektórzy panowie upierdliwi za bardzo wczuwają się w role.

greg

nic nie wiem o tej firmie

marta

Na niekorzyść firmy działa jeden z pracowników - (usunięte przez administratora). Przedstawia firmę w złym świetle, opowiada o szefie i jego córce niepochlebne historie, zniechęca do dalszej współpracy. Jadąc w sprawach służbowych poza firmę do agencji reklamowej, zamiast przebywać w niej w godzinach swojej pracy, wypija kawę, i mówiąc o tym, że choć powinna zostać wychodzi, gdyż woli być szybciej w domu. Wcześniej odbierałem tę firmę jako spójną, gdzie nie ma wewnętrznej rozbieżności. Sądziłem, że pracownicy reprezentują firmę, a nie zniechęcają klientów do dalszej współpracy. (usunięte przez administratora) ma układy z wybranymi firmami i choć otrzymuje atrakcyjniejsze oferty cenowe z innych agencji reklamowych, nie wspomina o tym szefowi.

Hell

Poszukują tam kogoś do pracy jako specjalista ds. sprzedaży. Ktoś może coś więcej powiedzieć o tej firmie? Stabilność, atmosfera, zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Vaupe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Vaupe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vaupe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vaupe Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Fordońska 428
    85-790 Bydgoszcz