Opinie o Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka w Szczecinek

Administrator Nowy wpis

Firma Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka szukała pracownika na Asystent biura. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Ktoś Nowy wpis

Byłam tam niedawno pracownikiem. Szefowa okropna samej pracy można się nauczyć ale nie przy tej babie. Bo kobieta jej nie nazwę. Krzyczy przeklina wyzywa. Kontrola okropna, każda minutą pracy rejestrowana. Oprócz tego oszczędzała na firmie sprzątającej. Pracownice same sprzątały klatkę schodową. (usunięte przez administratora)a. Okropnie to wspominam

Martyna Nowy wpis

Niepokojące są te wpisy, firma wydaje się z zewnątrz calkiem obiecująco. Chciałam pracować jako doradca podatkowy i myślałam już kiedyś o tej firmie bo widziałam ogłoszenia. Ale teraz to już sama nie wiem

Bożena

Cześć, jakie są wymagania pracodawcy względem kandydata na nowego pracownika firmy? Jakie trzeba posiadać doświadczenie i umiejętności aby móc liczyć na zatrudnienie w Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka? Podpowiedzcie.

Ja Nowy wpis
@Bożena

Praca za najniższą krajową, odporność na wyzwiska szefowej, przeklinanie i (usunięte przez administratora) (wymagane)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka? Czy kandydat na stanowisko Praca - dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością - pomorskie powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
była już pracownia

Atmosfera cięża, szefowa ciężka, w sensie oczywiście, nie, że wymagająca ( wiadomo szef musi wymagać) - ale tu szefowa wymaga i pokazuje swoją wyższość nad pracownikiem w bardzo negatywny sposób. Potrafi wulgarnie zwrócić uwagę. Nie przebiera w słowach. Praca tutaj dość monotonna, w dodatku pod presją czasu. ( szefowa wprowadza innowacyjne metody pomiaru wydajności czasu pracy pracownika) - w ten sposób pracujesz nie skupiając się na tym co robisz, tylko patrząc na program, który liczy Ci ile czasu księgujesz, ile jesteś na przerwie. Jak za długo księgujesz opierdziel, nie nadajesz się do pracy. Szczerze nie polecam.

Elżbieta

Jest praca dla pracownika kadr! Taką propozycję zatrudnienia ma właśnie firma Dorbis: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-kadr,praca.gov.plece9b14fda0eb334a607fb9b17bd7890,szczecinek Dają tam umowę o pracę na czas określony. Ktoś już tam jest zatrudniony i powie mi, jak długo u nich trwa ten okres próbny? I czy kolejna umowa na pewno jest już na czas nieokreślony?

były klient

Jestem byłym klientem tej firmy. Czytając opinie osób które tam pracowały uważam, że dobrą decyzją była rezygnacja z usług i przeniesienie prowadzenia księgowości do konkurencji. Kilka razy przy okazji wizyty w biurze słyszałem jak właścicielka odnosi się do pracowników. Zawsze mi było szkoda tych dziewczyn co tam pracują że muszą to znosić. Było to kilka lat temu może teraz jest lepiej, ale po opiniach poniżej raczej jest jeszcze gorzej

abc

Tragiczna atmosfera, mobbing

xxxx

Nie polecam - straszny mobbing

XYZ

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Wszystko się zgadza od siebie dodam jeszcze, że wynagrodzenie to jest najniższa krajowa kompletnie nie adekwatna do ilości obowiązków i odpowiedzialności. Księgowa z kilkuletnim doświadczeniem powinna zarabiać więcej, ale to nie w tej firmie.

Anonimowy Pracownik

Nie polecam nawet największemu wrogowi. Ciężka atmosfera (którą stwarza wyłącznie szefowa) to mało powiedziane. Poniżanie przez szefową, wyśmiewanie, oczernianie (nawet przy klientach) jest na porządku dziennym. Ogromna rotacja pracowników mówi sama za siebie. Szczerze podziwiam osoby, które po okresie próbnym podpisują dalsze umowy - to jak podpisanie na siebie wyroku.

Nie polecam. Ciężka atmosfera. Szefowa wymagająca( to nie problem),ale bardzo nieludzka, traktuje pracownika nie najlepiej. Potrafi dosadnie wyrażać zdadnie, aż czasem to nie na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka - Szczecinek

• Jak się pracuje w Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka?

Zobacz opinie na temat firmy Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Dorbis Doradca Podatkowy NR 04674 Bogumiła Sorgowicka
  • Warszawska 8 lok. 2