Opinie o Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń w Raszyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń w Raszyn

? Nowy wpis

Znowu to samo brak gotówki i cena nagle poszła ustalona do góry mimo spadku. Nigdy więcej tam nie wymienie (usunięte przez administratora) LICZ JEŚLI TAM CHCESZ WYMIENIĆ DOKŁADNIE BANKNOTY JAKIE DAJESZ I ODBIERASZ DASZ WIĘCEJ PRZEZ POMYŁKĘ ZMĘCZENIE A GDY SIĘ ZORIIENTUJESZ TO POWIEDZĄ ŻE BYŁO DOBRZE WIELOKROTNIE TAK BYŁO NAWET NA WÓLCE SPECJALNIE DALIŚMY GŁUPIE 20 DOLARÓW WIĘCEJ I CO DLA NICH BYŁO OK NIGDZIE TAK NIE (usunięte przez administratora)

Beata Nowy wpis

Usuwa prawdziwe opinie!!!! Najgorsze ceny i brak zawsze waluty w czasie oczekiwania zmienia umówioną stawkę!!!! Dno nie ma gorszego na świecie

Czarek Nowy wpis

Data zakończenia wykonywania działalności gospodarczej 2020-07-03

? Nowy wpis

Ciekawe czy jako szef nosi maskę i rękawiczki? Czy pracownicy wdychają jego śmierdzący oddech??? Pewnie nie nosi bo ma gdzieś pracowników.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń na stanowisko Zatrudnie? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dostawca - Kierowca
ITP S.A
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii w Raszynie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kosztorysant ds. Fit-Out
Raszyn
TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
Twój klijęt

Jeśli złapałem od Ciebie. Lub Twoich pracowników to idz do szpitala lub na ochronki.

Kuba

To prawda wiedział.wojciech od wczoraj rana i nie zgłosił że wszyscy mielismy kontakt tam z jwgo synkiem wiedział już wczoraj z rana i kazał pracowac nie zawiadomił nikogo

R

Sam siedzi z wirusem Wojtuś wszyscy pracownicy mają go w (usunięte przez administratora) jeszcze jeden ma gorączke pracownik super szef i właściciel firmy ma gdzieś klijętów i pracowników mimo że wie nie od dzis o wirusie u niego

Osman

To konfidenci

Osmam

PO POLSKU TO (usunięte przez administratora) KONFIDENCI I (usunięte przez administratora) JAKI OJCIEC TAKI SYN

Oitan

Po wymianie u nich miałem kontrolę!!!!!!

Pawełek prą.

Współpracują z psami uważajcie a i skarbówką!!!!

Julia 1234

(usunięte przez administratora) nigdy tam nie dokonam wymiany mają też na wólce na tureckiej hali najgorszy kantor na świecie

Zostaw merytoryczną opinię o Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń - Raszyn

• Jak się pracuje w Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń?

Zobacz opinie na temat firmy Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń?

Kantor Wymiany Walut Raszyn Bożena Szerszeń
  • Al.Krakowska 80