Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo w Łódź

Oburzony Nowy wpis

Uwaga! Nowa prezes spółdzielni zastrasza lokatorów. Wszyscy członkowie SM Ogniwo maja prawo o tym wiedzieć. Ponadto nowa kierowniczka administracji na Rydla 6 kłamie, a następnie chroni się kosztem lokatorów.

Mieszkaniec Nowy wpis

Na Rydla zmieniona kadra, ale nic poza tym, W 5-klatkowym wieżowcu zdecydowana większość sufitów balkonowych jest zdewastowana, ale kierowniczka znalazła sobie winnego , który ma rozwalić swoje kafelki, ponieważ kierowniczka nie rozumie, że pion zalewa osoba z najwyższego piętra, która sufit balkonowy ma nienaruszony. Inne całkowicie zdewastowane sufity jej nie interesują, podobnie jak kto to robi i w jaki sposób. Wybrano winnego i trwa na niego nagonka. I znowu jest grupa świętych, nietykalnych i bezkarnych, której wolno wszystko, i jest najsłabszy w całej klatce, na którym psy się wiesza, i któremu nie wolno nic. Żadne tłumaczenie do kierowniczki nie trafia, a sprawczynię tego cyrku nawet broni, mimo, że n u niej nie była i nie rozmawiała z nią

Mieszkaniec Nowy wpis

Na Rydla zmieniona kadra, ale nic poza tym, W 5-klatkowym wieżowcu zdecydowana większość sufitów balkonowych jest zdewastowana, ale kierowniczka znalazła sobie wielbłąda, który ma rozwalić swoje kafelki, ponieważ kierowniczka nie rozumie, że pion zalewa osoba z najwyższego piętra. Inne całkowicie zdewastowane sufity balkonowe jej nie interesują, podobnie jak kto to robi i w jaki sposób. Wybrano wielbłąda i trwa na niego nagonka. I znowu jest grupa świętych, nietykalnych i bezkarnych (usunięte przez administratora), której wolno wszystko, i jest najsłabszy w całej klatce, na którym psy się wiesza, i któremu nie wolno nic. Żadne tłumaczenie do kierowniczki nie trafiają, a sprawczynię tego cyrku nawet broni, mimo, że n u niej nie była i nie z nią rozmawiała.

Lokator

Co prawda nie jestem pracownikiem tej Spółdzielni, ale jej członkiem. Nastąpiła zmiana pracowników, i wydawało się, że będzie lepiej. Niestety, administracja osiedlowa na ul. Rydla 6, podobnie jak poprzednia kierowniczka, dzieli lokatorów na lepszych i gorszych. Wieżowiec 5-klatkowy na KWP, dobrze ponad 100 balkonów., z których ok. 80% ma zniszczone sufity. Za nasze pieniądze, które co miesiąc wpłacamy na fundusz remontowy, odnowiony będzie tylko jeden, dosłownie jeden, sufit na balkonie lokatorów zajmujących się piciem, podsłuchiwaniem, pomówieniami, zakłócaniem spokoju i donosami. Reszta lokatorów ze zniszczonymi sufitami balkonowymi należy najwidoczniej do gorszego sortu.

Mieszkanka Nowy wpis
@Lokator

Potwierdzam bierność Zarządu SM ogniwo w działaniach zabezpieczających stan techniczny, bezpieczeństwo i estetykę zarządzanych zasobów. Od prawie 10 lat balkony budynku przy Zapolskiej 57 straszą wyglądem. Po takim czasie korozja odsłoniętych elementów konstrukcyjnych budzi obawy bezpieczeństwa . Jedyną reakcją administracji i działu technicznego jest zapewnianie, że spółdzielnia sukcesywnie!!????remontuje swoje zasoby????. Doprawdy mamy szczęście, bo mogli by nic nie robić. Zwłaszcza, że te nieszczęsne balkony krótko po poprzednim remoncie, zaczęły być gorsze niż pierwotne. Kto odpuścił wykonawcy takie tandetne wykonanie i brak reklamacji. Nic dziwnego, że brak funduszy, skoro wydawane są bez należnej dbałości i kontroli. Czas pomyśleć o zmianie zarządcy. Miłe panie w czynszach i sekretariacie to trochę mało dla prawidłowego, bezpiecznego i skutecznego zarządzania nieruchomością.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. ewidencji kosztów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Mieszkaniec

Na Rydla zmieniona kadra. Wszyscy mili. Swoją sprawę załatwiłem od ręki.

RN

Otrzymałem rozliczenie za media, poszedłem wyjaśnić zmianę cen. Panie w czynszach jak i Panie z Zarządu wyjaśniły czemu nastąpiła tak duża zmiana, porównały podobne budynki ilością mieszkań a zużyciem wody co pokazało jasny obraz sytuacji. Mnie osobiście usatysfakcjonowało takie wyjaśnienie. Zarząd wyraził zgodę na rozłożenie na raty tych rozliczeń do końca roku 2024r.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo?

IO

Nie polecam Zarządu, nie dlatego, że jestem byłym pracownikiem, z zemsty itp. Pracę mam i to jest pierwszy taki mój wpis. Uważam po prostu, że szkoda zdrowia na pracę w takim miejscu. Fatalna komunikacja między kadrą zarządzającą a pracownikami, pokrzykiwania, rzucanie dokumentami na biurko, polecenia chaotyczne, sprzeczne, ewidentne preferowanie jednostek, niekoniecznie wybitnych pracowników. Można by jeszcze dużo dodać, ale mój wpis ma na celu, żeby osoby które cenią fachowość, kompetencje i kulturę oraz szanują siebie i innych nie marnowały tam czasu i zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo - Łódź

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Ogniwo
  • Klonowa 8