Opinie o Speed-Net Arkadiusz Broniecki w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Speed-Net Arkadiusz Broniecki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Speed-Net Arkadiusz Broniecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed-Net Arkadiusz Broniecki w Bielsko-Biała

Misia Nowy wpis

Szczerze, jestem w szoku! Na taki brak profesjonalizmu nigdy nie trafiłam. Właściciel mówi, że będą dzwonić do końca tygodnia z informacją... Kompletnie nikt się nie odzywa. Krótka informacja nawet w formie SMS-a nie boli :) Szkoda czasu :)

bulbazaur Nowy wpis
@Misia

Zgadzam się misiu, miałam to samo. Zero informacji, totalny brak profesjonalizmu

UA Nowy wpis

Chaotyczne zarządzanie firmą. Zarobki średnie patrząc na rynek. Sam właściciel bardzo miły i sympatyczny. Po kilku tygodniach spędzonych w firmie, zauważyłam faworyzowanie niektórych „osób”, delikatnie stwierdzając. Dlatego nie polecam.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Speed-Net Arkadiusz Broniecki?

Mario.

To już jest tragedia.Jestem klientem Speed-Net piąty roku Byłem zadowolony dodam że mam pełny pakiet tv + 1000Mb internet. Ale od dwóch miesięcy porażka,telewizja się ścina, net traci połączenie prędkość niezgodna z umową. Więc trzy miechy i żegnam się z tą firmą.Wolę przejść do Vectry choć tam też niema szału ale o wiele lepiej jest niż w Speed-Net.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Speed-Net Arkadiusz Broniecki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Olo

Awaria internetu, weekend, mają to gdzieś, zero kontaktu, brak możliwości zgłoszenia awarii

Czy w Speed-Net Arkadiusz Broniecki jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dubiel

Witam. Niestety nie. Kiedyś miałem od nich radiówkę i nie dość ze non stop problemy to jeszcze mówili za cały czas oni widzą mój router w porządku. A dodzwonić się do nich albo żeby przyjechali sprawdzić graniczyło z cudem. Ciekawe jest to że prawie za każdym razem po skontaktowaniu się z nimi internet powracał i to z docelową prędkością. Nie polecam.

Xxx

Nie polecam, często traci polaczenie wifi, ruter z siecią 2.4 i 5G

Wprawdzie słyszałem, że to świetna firma ale sadziłem, że dowiem się na forum czegoś więcej a tu tylko klienci.

Rafał
@Paweł

Chyba klienci mogą najwięcej powiedzieć :-). Ja mam od nich internet i czekam jeszcze 4 miesiące na koniec umowy i papa. Jak coś się dzieje z netem to zawsze mówią, że to po mojej stronie bo rzekomo widzą u siebie wszystko w porządku. Mogłoby tak być jakbym miał internet na kablu bezpośrednio od nich ale jest kicha więc ewidentnie ich wina. Przesyłam im zrzut ekranu i dziwnym trafem po paru chwilach internet wraca na normalną prędkość. Tak było kilka razy. Albo ja mam internet a ktoś nie ma albo odwrotnie. Zenada.

Jestem w Speed Net od kilku ładnych lat.Używałem własnego routera za 100 PLN z marketu i cały dom był w zasięgu wifi.Po kilku latach router wysiadł i speed net zaoferował mi lepszy router za 99PLN w zamian za podpisanie 2 letniej umowy.Zaufałem im podpisałem umowę i okazało się,że ten wspaniały router zasila tylko pół domu.Chciałem go im zwrócić ale odmówili.Po zakończeniu umowy kończe z nimi współpracę.

Krystian

Dla mnie wszystko wporzadku, miałem raz problem gość o imieniu Marcin załatwił sprawę w 5min Polecam

Grzesiek

W zeszłym roku zamontowałem internet światłowodowy wraz z tv w domu w Kamienicy. Po dzień dzisiejszy zero problemów, wszystko działa. POLECAM!!!

Orin92bb

Ponad 4 lata mielismy radiowke z bratem i zero problemow, przez te 4 lata może mieli jedna lub dwie awarie kilku godzinne. Mielismy 6mb pozniej 10mb i tyle chodzilo, na spidtescie niekiedy nawet wychodzilo 17mb, wiec ciekawe ze tobie wychodzi 1-2mb. Chcialem zaznaczyc ze duzo gramy i z pingiem nie mielismy problemu. Kilka miesiecy temu podlaczyli do budynku swiatłowod i przepieli nas na kabel swiatłowodowy. Obecnie mamy 80mb za 45zl smiga ze hej i ten niski ping hehe, nic tylko grac.

jan
@Orin92bb

Ile macie ping'u ?

On
@Orin92bb

Mam dziwne wrażenie, że "wy" to "speed-net" ...... razem gracie, dużo gracie.....;-)

@jan

Na PL kilka ms na zagranicznych kilkanaście ms

@On

W tym kraju tylko ty mozesz grac, ja juz nie. Dobre! Natomiast ja mysle ze ty jestes typowym wyborcom obecnej wladzy, wszedzie doszujesz sie podstepu!

smiechaweczkatv

Oto dowód znakomitego działania internetu Speed-Net: https://imgur.com/a/ZvZZM Granie online z tak działającym internetem jest NIEMOŻLIWE! Oczywiście operator nie ma sobie nic do zarzucenia i w bezczelny sposób próbuje zrzucić całą winę na klienta.

farbazdzich@op.pl

dlaczego w ciągu tygodnia jest wyłączany internet, było to trzy krotnie w nocy też. telefoniczne zgłoszenie było ,zapewniono że będzie już dobrze a po 2 godzinach nie było internetu przez połowe dnia. Dzisiaj 06,12.2017 r.

Pablo
@farbazdzich@op.pl

U mnie jest to samo wylaczam i wlaczam antene i dalej nie ma internetu.

Serwery krajowe ping po kilka ms, zagraniczne po kilkanaście ms, zależy jakie serwery. Mam od nich usługę po światłowodzie 150Mb. Dla mnie gitara, nie mogę powiedzieć złego słowa, usługa działa jak należy. Mieszkam koło os. Karpackiego

Bartek
@Paweł

I być może na światłowodzie jest "gitara" ale na radiówce jest dno. Mam 10 Mb i jak się zresetuje antenę to tak jest przez kilka godzin a potem zero internetu. Jak się zadzwoni do nich, że jest awaria to od razu karzą resetować antenę i router i jeśli dalej jest dziadostwo to mówią, że: "un ich jest wszystko w porządku. Zapewne jest coś u pana" i tak w kółko. Beznadzieja ! NIE POLECAM !!!

Nic dodac nic ująć

Kolego jeżeli grasz online to nie po wifi tylko po kablu.Pozdrawiam

Darek
@Nic dodac nic ująć

W przypadku internetu od Speed-net to nie ma znaczenia czy po wifi czy po kablu dlatego, ze nie jednokrotnie nie można połączyć się z internetem a jak już się uda to net jest na poziomie 2 Mb a czasem poniżej 1 Mb zwłaszcza w weekendy. Speed-net Pana Bronieckiego to porażka. Odradzam absolutnie.

Problemy z pingiem, tzw. "lag spikes", dla zwykłych użytkowników internetu raczej nieodczuwalne, ale dra graczy już bardzo! Granie online od godziny ~16 do późnego wieczora jest niemożliwe. Dodatkowo od kilku dni z 12 MB pobierania zrobiło się 3,5 MB. Każdy kontakt z technikami kończy się tak samo, zawsze twierdzą, że z ich poziomu nie ma żadnego problemu i próbują zrobić z człowieka idiotę. Polecam omijać szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Speed-Net Arkadiusz Broniecki - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Speed-Net Arkadiusz Broniecki?

Zobacz opinie na temat firmy Speed-Net Arkadiusz Broniecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Speed-Net Arkadiusz Broniecki