Opinie o Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. w Gdańsk

Justyna Nowy wpis

Teraz szukają kucharza i widzę, że to praca od poniedziałku do niedzieli. Czy grafik jest ustalany jakoś wcześniej? Myślę, że ze względu na branżę gastronomiczną więcej jest weekendów pracujących. Jeśli się mylę to dajcie znać. Wymagana jest generalnie kuchnia polska. Chciałabym wiedzieć czy znajomość innych kuchni daje większe szanse na pracę.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Specjalista. Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Jak długo trwa proces awansu w Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.?

Kla_ Nowy wpis

Proces awansu nie istnieje

Zespół Natura Tour Nowy wpis
@Kla_

Zamieszczona opinia jest nieprawdziwa. Spółka działa w oparciu o Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy określający stanowiska. Firma w pierwszej kolejności prowadzi rekrutacje wewnętrzne, umożliwiając tym samym awanse pracownikom, którzy znają i rozumieją zasady funkcjonowania firmy. Posiadamy klarowną ścieżkę rozwoju pracownika popartą zdobytym doświadczeniem, kwalifikacjami i wykształceniem.

Urszula

w opiniach widziałam, że mają ciekawe benefity, zastanawiam się czy do dziś jeszcze jakieś przybyły? ;) na czym polega ten darmowy wyjazd na weekend dają jakąś kwotę czy po prostu zwrot? pisali też, że jeśli o samą w sobie pracę chodzi to zależy od lokalizacji, to gdzie jest najlepiej?

xXx
@Urszula

Weekend opłacasz sama, wypełniasz wniosek dołączasz fakturę i czekasz na zwrot. Firma ma 3 biura podróży, 10 ośrodków wypoczynkowych i 3 centra konferencyjno-szkoleniowe, więc zależy gdzie chcesz aplikować.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Masażysta w Ośrodku Wypoczynkowym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jak jest z pakietem medycznym w Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zespół Natura Tour

Tak oczywiście można dołączyć rodzinę do pakietu medycznego.

X

W firmie pracuje się całkiem dobrze. Zależy jeszcze w jakiej lokalizacji lub jakim biurze. Zależy pewnie też od stanowiska. Benefity to np. ulgi na przejazd koleją, wczasy pod grusza, fitprofit, darmowy wyjazd weekend

R

Zostałem zaproszony na rozmowę Warszawa. Jakie są zarobki na stanowisku specjalista ds sprzedaży? Ktoś ma informacje to bardzo proszę pisać.

marta

Jakie zarobki są w firmie?

Marzena

Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. Firma oferuje szereg usług, takich jak wczasy, wycieczki, kolonie i inne. Z oferty mogą korzystać osoby prywatne jak i firmy. Wiecie jak wygląda forma zatrudnienia w tym miejscu, i jakie benefity są oferowane?

Firma z dość długim stażem w branży, tylko żałuję że na forum nie ma żadnych informacji o pracy.

Leszek

Powie ktoś, jak aktualnie pracuje się w Cs Natura Tour? Jest aż tak dobrze, że nic nie piszecie?

Krzyś
@Leszek

Wczesne lata 90-te, w tym bardzo niekorzystnym znaczeniu. Odradzam!

Maria
@Krzyś

@Krzyś Nic mi to nie mówi. Na jakiej kwocie więc bazuje wynagrodzenie w Cs Natura Tour? Będę wdzięczna za info.

KP
@Maria

Również jestem ciekawa tej firmy. Ktoś coś więcej napisze?

admin

Dodaj komentarz o firmie Natura Tour Sp. z o.o.. Nie czekaj, kariera wielu osób zależy od Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.
  • Dyrekcyjna 2-4
    80-958 Gdańsk

Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o.