Opinie o Iwona Bujak Solarium Piekiełko w Działoszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Iwona Bujak Solarium Piekiełko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Iwona Bujak Solarium Piekiełko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Bujak Solarium Piekiełko w Działoszyn

Ania Nowy wpis

Jakie są główne problemy w firmie?

Ja mam pytanie czy polecacie pracę w tym solarium ? Jakie są wymogi oraz warunki pracy ?

Xxx Nowy wpis
@Anonim

Pracowalam tam przeszło pół roku, 90 zł za 11 godzin pracy, umowa zlecenie i jeszcze haczyk taki ze odprowadza składki jakbym pracowała tylko 3 godziny. O wolnym gdy potrzebujesz nie mozna nawet marzyć.

Franciszek Nowy wpis

@Klient To źle, że jesteś aż tak rozczarowany z usług świadczonych przez Solarium Piekiełko. Zgłaszałeś te niedogodności jego Właścicielowi? Jeśli są tu jacyś pracownicy tego solarium, to serdecznie zachęcam do tego, aby wyrazili swoją opinię na temat pracy w tym miejscu. Warunki zatrudnienia przedstawiają się na tyle atrakcyjnie, że warto byłoby szukać tam zatrudnienia?

Klient Nowy wpis

Nie polecam brudno brakuje bryzy w łóżkach w dodatku właściciel nie daje paragonów więc nie rozlicza się z podatku

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Iwona Bujak Solarium Piekiełko? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
marta

Pracowałam w tym solarium w 2015r. Opalałam się tam od ładnych paru lat. Jeśli chodzi o haczyki w kabinach to faktycznie nie w każdej kabinie były. A jeśli chodzi o zmieniający się personel, szefostwo kładzie duży nacisk na porządek i dziewczyny którym się nie chce odchodzą lub są zwalniane. Teraz gdy zmieniłam pracę nadal się tam opalam. Zawsze mają dobre lampy które często są wymieniane, a łóżka jak to urządzenia czasem się psują. Na początku lutego zrobili remont i mają nowe łóżka. Wystrój, zawsze mi się podobał ale teraz to jest BOMBA!!!! Można zobaczyć na FB. Najlepsze solarium w mieście!!!!!

Ja sie nie zgadzam z wypowiedziami powyzej...Solarium bardzo dobre,wystroj bardzo ładny,obsługa bardzo miła.A presonel od 5 lat zmienił sie raz...I co najwazniejsze lampy sa czesto wymieniane!.Polecam w 100%.

xxx

Zgadzam się z osobą, która wypowiadała się w lipcu 2014 roku.. do tej pory nie można się w każdej kabinie zamknąć, zero komfortu .. czy haczyki np.w X markecie budowlanym kosztują taki majątek?! Od 2 miesięcy kiedy idę skorzystać z toalety i chcę umyć ręce woda leje się kranem i strumieniem na zewnątrz! Tutaj też brakuje pieniędzy na uszczelkę? Masakra.. O wystroju lokalu nie będę się wypowiadać,totalnie odstrasza! Dziwi też fakt ciągle zmieniającego się personelu. Nasuwa się przypuszczenie,że coś jest nie tak PRACODAWCA kontra PRACOWNIK. Choć czasem zdarzy się tam fajna do pogadania babka w obsłudze to jednak nie polecam tego solarium!! Są inne, o wiele lepsze! Ale wybór należy tylko do Was! Pozdrawiam.

xyz

Solarium straszne! łózka stare i całe pobite. Drzwi nawet w niektórych kabinach nie mają zaczepienia do zamknięcia. Łózko o ile sie nie myle numer 3 wylacza się i trzeba wołać zeby Pani znowu wlaczyła! istne szaleństwo !!! Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Bujak Solarium Piekiełko - Działoszyn

Iwona Bujak Solarium Piekiełko