Opinie o Browart Artur Betiuk w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Browart Artur Betiuk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Browart Artur Betiuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browart Artur Betiuk w Szczecin

Linda

Byłem kierowca w tej firmie i musze powiedziec ze to jedna z lepszych firm w jakiej robilem. Szef jest godnym zaufania czlowiekiem, nigdy nie bylo zadnych problemow z wyplata czy tez wolnym jesli zaszla taka potrzeba. widac ze to normalny facet ktory zna proze zycia i wie ze nie zawsze uklada sie tak jak bysmy chcieli niestety musialem zrezygnowac z pracy gdyz wyjezdzalem za granice...ogolnie jesli kgos szuka pracy a akurat tu potrzebuja bez zawachania sie zglos naprawde profesjonalna firma po wzgledem uslug ktore oferuja jak i swiadczenia pracy POZDRAWIAM SZEFA ARTURA:P

Linda

Tony Nowy wpis

Moja ocena jest neutralna - praca bez zbędnego stresu, nikt nie stoi nad nikim z batem. Ale niestety w całej firmie mnóstwo brudu i kurzu (ok - magazyn, rozumiem, ale nawet przebywanie w biurze jest nieprzyjemne) Poza tym płaca bardzo słaba wg mnie, bezpłatny dzień próbny co nie jest zgodne z prawem. Nie ma natomiast problemów z urlopami itd

Seba

Bardzo dobrze układa sie współpraca z ta firma z czystym sumieniem moge polecić juz mie raz korzystałem z usług tej firmy.

Wyższy rangą Nowy wpis
@Seba

Fajnie, ale pomyliłeś portale,

Grzesiek Nowy wpis

@Gutek To bardzo różnimy się w opinii o firmie bo dla mnie to bardzo dobry pracodawca tylko trzeba dobrze robić swoją pracę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Browart Artur Betiuk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Czym Browart Artur Betiuk zachęcają? Jakie mają dodatki?

Gutek Nowy wpis

Nie ma żadnych dodatków, chyba że dodatkowe godziny

Sonia

Korzystam z usług tej firmy od dłuzszego czasu. nigdy nie było z niczym komplikacji.Polecam

Tomasz

Całość usługi wykonana bardzo solidnie

Romek

Ta firma wyposażył mój Konwent Pracowniczy jestem zadowolony całosci usługi jak i wypożyczonego sprzetu. Moge polecić

Darek

Oceniam nasza współprace na bardzo dobra. Konkretna firma wszytko jak trzeba POLECAM

Polecam Konkretna firma profesjonlne podejscie do klienta swietny kontakt firma godna polecenia

Helena

Super Współpraca Polecam

Waldas

Robilem u nich meble pid zamowieni do kuchni i jestem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi polecam konkretna firma

karol

Super polecam

jestem zadowolona z uslug tej firmy polecam

Kostek

Świetna firma i bardzo dobry pracodawca ale mimo tego znajdą się osoby którym coś nie odpowiada, ja polecam!!!

Zuzia

współpracuje z ta firmą juz jakis czas i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolony z usług jakie swiadcza pozdrawiam i polecam

Swietna współpraca bardzo jestem zadowolony z obsługi imprezy pod kazdym wzgledem Pozdrawiam i bede Polecac

janek

bardzo rzetelna firma godna polecenia

Gocha

Firma godna zaufania osobiście jestem bardzo zadowolona z przebiegu usług które wykonują, Profesjonalne podejście do tematu. Pozdrawiam i polecam ;)

Podczas rozmowy o prace zaproponowano mi warunki: - praca 8 do 10h dziennie - sporadyczne prace w weekendy w sezonie - zarobki 3800zl netto ( umowa zlecenie na najniższą krajową ) - codziennie załadowane auto rano przez pracowników magazynu Praca polega na dostarczaniu opału ( kubiki drewna ) do klientów, lodówek do piwa i ich ewentualnym odbiorze oraz transport ogródków piwnych na imprezy, do restauracji itp. Rzeczywistość: - praca 10-12h dziennie ( zdarzało się i dużo więcej ) - w sezonie pracuje się bez przerwy (każdy weekend ) - zarobki nie zmieniają się w zależności od liczby przepracowanych godzin - liczona jest dniówka, nie ważne czy 8 czy 18h - załadunek samochodu jest wykonywany przez kierowcę O czym nie wspomniano podczas rozmowy: Samochód wielokrotnie jest przeładowany ponieważ towar jaki jest rozwożony to węgiel opałowy ( 1 paleta = 1 tona, czasem 7 ton samego węgla w aucie o ładowności 6, rada dyspozytorek - jeździmy bocznymi drogami aby nie dać się złapać ITD ). Trasy są planowane przy użyciu google maps - nieadekwatne do rzeczywistości czasy jazdy. Dostawa i odbiór lodówek polega na wnoszeniu lub wynoszeniu ich do sklepów ( każda minimum 100kg, czasem jest osoba do pomocy. Dostawa ogródków piwnych lub ich odbiór wiąże się z ich montażem lub demontażem co niejednokrotnie wiąże się z kilkugodzinną dodatkowa fizyczną prą fizyczną. Nie jest przestrzegany czas pracy, czas pracy kierowców czy przepisy bhp. Wszędobylski brud i kurz to wisienka na torcie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Browart Artur Betiuk - Szczecin

• Jak się pracuje w Browart Artur Betiuk?

Zobacz opinie na temat firmy Browart Artur Betiuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Browart Artur Betiuk
  • Nad Odrą 67