Opinie o FX Sport Sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FX Sport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FX Sport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FX Sport Sp. z o.o. w Jelenia góra

Dawno nie pojawiały się żadne komentarze. Chciałabym się dowiedzieć, czy warunki pracy uległy poprawie. Jeśli chodzi o maszyny, to czy zostały wymienione na lepsze, nowsze? Jak z zarobkami? Bo widzę, że na ten temat trochę narzekano... Byłbym zainteresowany pracą, czy teraz są wakaty?

Magdalena Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Można nabawić się tylko garba oraz nerwicy, firmą kierują ludzie którzy wcześniej pracowali na zmywaku a teraz uważają się za bogów. gardzą pracownikiem wyzyskując do cna!

Angelika Nowy wpis
@Magdalena

A to w ogóle ich marka/firma? Czy tylko pilnują jej komuś?

Czym w FX Sport Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ZyZz Nowy wpis

Absolutnie nie zachęcają wręcz przeciwnie....

Maciek

Byłem na rozmowie u pana Karolka. Machający ajfonem, z półkami w swoim biurze obładowanymi od drogich alkoholi, o fizjonomii tego Pana nie wspomnę- jeśli ktoś mi będzie wmawiał, że wygląd nie świadczy o charakterze, to jest w błędzie. Arogancki, traktujący z góry człowieka o kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym, potrafiący po minucie rozmowy zakpić z pozycji w CV, której po prostu nie rozumiał. Takie firmy powinny być zamykane, a ludzie ich pokroju wysyłani do zamiatania ulic. Po rozmowie powiedziałem wprost, że nie będę pracował z człowiekiem o takim charakterze. Każdemu z odrobiną godności odradzam pracę z takim gnojkiem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie FX Sport Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Aga

A ja potwierdzam, nie FX a januszefx. Firma jest taka jak widać po budynku, stara PRLowska ruina. Zero inwestycji czy to wyposażenie (stare maszyny i zastrzeżenia do bhp) czy w ludzi, ciągłe rotacje co ma wpływ na całą prace, słabe zarobki i robienie z ludzi (usunięte przez administratora) Skoro firma związana ze sportem to myślicie że bonusy typu multisport, nic tylko mobing i masa zażenowania które trzeba rozchodzic od słuchania szlachty fx. Udają światowych biznesmenów, oczywiście z iphonem w ręku jako symbol sukcesu. Prezes to typowy patologicznych analfabeta jak zacznie się wypowiedzieć to istny przykład efektu Dunninga-Krugera czyli wie wszystko reszta nie zna się na niczym. Inaczej mówiąc ciągle żyje w głębokim PRL u. Dyrektor obrzydliwy ze swej fizjonomi jak i charakteru typ co myśli że jest wilkiem z Wall Street. Synalek prezesa - apple genius, pierwszy i jedyny człowiek z certyfikatem od pucowania szybki iphona. Jak i cała reszta rodziny na wyższych stanowiskach. Zatem lubią uważać że Należy im się szacunek i podziw za to że mają pieniądze... I potrafią się tego bardzo natarczywie domagać, szantażem, pomiataniem, demonstrowaniem pogardy. Lubią czuć władze dlatego nakazują wszystkim donosic na każdego, mają od tego własny system. Ze swoimi totalitarnymi ciagotami to oni wstydu nie mają. Straciłam tylko zdrowie to jakoś funcjonuje tylko dlatego że na dole jest dość ludzi z kredytami co ciężko zap... Raz czytałam na stronie o setkach to było jak ją rozpoznać to ta firma spełniała 7 podpunktow na 10.

@Aga

@Aga Mówisz, że w FX Sport pracownicy nie mogą liczyć na kartę multisport. A czy na jakieś inne świadczenia pozapłacowe mogą liczyć pracownicy tej firmy?

pracownica
@Zofia

tylko na zażenowanie

Jak szefostwo w FX Sport Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Prscownik

A co chcesz się zatrudnić?

Przyszły

Chciałabym się dowiedzieć czy coś wiecie o pracy w Łódzkiej fili firmy? Bo podobno szukają tam pracowników.

Juzniepracownik

Wystarczy zobaczyć na sytuacje firmy i co osiągnęli po kilkunastu latach na rynku, może zarabiają pieniądze ale to nadal jest firemka typu montownia w jakieś ruinie budynku bez znaczącej marki, oni są tam gdzie byli w 10 lat temu i pewnie dalej, gdy teraz każda mniejsza dobra firma potrafi zadbać o budynek, choć im nie przeszkadza się naśmiewać z światowych marek jak by byli od nich lepsi. Ale po kolei, wady w firmie, czyli nepotyzm, niskie płace, zostawanie po godzinach, egoizm ludzi na wyższym stanowisku, brak kompetencji co już zostało tu napisane. Co się rzuca w oczy to jak mało ludzi tam pracowało w stosunku do narzuconej im pracy i obowiązków a przede wszystkim ambicji zarobkowych tych u góry, większość rzeczy organizacyjnych była robiona metodą chałupniczą i na kolanie, jedynie z myślą o kontroli pracowników, oszczędzają każda złotówkę na wszystkim co się da a przede wszystkim na pracownikach. Nawet drogi do ich siedziby nie potrafią połatać czy zasypać dziur. To wygląda z zewnątrz żałośnie ale w środku jest gorzej, nie rozumieją rynku na którym działają od lat próbują zmaksymalizować krótkotrwałe korzyści czysty koniunkturalizm. Biznesmeni którzy zupełnie nie nadaje się do tworzenia nowoczesnego cywilizowanego i innowacyjnego rynku, tylko rusko oligarchiczny. Brak szacunku do pracowników wynika głównie z faktu, że traktowani jak święte krowy nie do ruszenia, więc pozwalają sobie na wiele, chociaż gołym okiem widać że to ludzie bez kompetencji. Bezczelne odzywki i ustawiczne pokazywanie wyższości spotykałem tu na każdym kroku, tak jakby niektórzy mentalnie zatrzymali się na poziomie nastolatka. Ciągle nawijają o apple, iphonach, myślą że są Jobsami i zachowują się tak jak on: Jobs pracując z Wozniakiem Dostali zlecenie od Atari na wykonanie projektu do automatu za 700 dolarów. Całość pracy wykonał Woźniak. Jobs udał się do Atari i zainkasował 700$ plus premię 5000$. Woźniakowi nie powiedział o premii. Oczywiście 700$ zostało podzielone między ich dwóch. To jest ich "role model", człowiek który wrzeszczał na wszystkich i kradł cudze pomysły przedstawiając później jako swoje, tutaj jest to samo, przypisują sobie bezczelnie twoje zasługi a ich błędy tobie i nadal nie potrafią z pomysłami innych ludzi osiągnąć sukcesów. Moim zdaniem to była i nadal jest firma dla desperatów która praktycznie w ogóle nie była w stanie wykorzystać dobrej koniunktury a to moim zdaniem świadczy o fundamentalnych problemach w zarządzaniu tą firmą i z osobami, które stoją na jej czele i nie widzę by im się dobrze wiodło w przyszłości w czasie kryzysu.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie FX Sport Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest zawsze dniem wolnym od pracy .

Zofia

@Pracownik, jak to jest w FX, do szwalni przyjmują tylko z doświadczeniem, czy przyuczają nowe pracownice? Chciałabym spróbować.

@Zofia

Do przyuczenia tez

Wiki

@Andrzej Czy oby na pewno pracujesz FX Sport czy może u konkurencji?

Nie mogę napisać nic pozytywnego. Żądzą Tam mali ludzie z kompleksami którzy dowartosciowuja się kosztem pracowników, finansowym jak i przychicznym. Dyrektor to sadysta który znęca się nad każdym. Prezes to janusz biznesu plus ich rodzinka która śmieje się ile to zarabiaja nic nie robiąc. Mobbing to standard, donosicielstwo, znęcanie się i upakarzanie ludzi, niskie płace, nadmiar obowiązków, stres, żadnych bonusów. Nie polecam chyba że jesteście zainteresowani jak się pracuje w krajach 3 świata bo mają i tam placówkę z której biorą przykład.

Firma ma dobra opinię jako pracodawca więc myślę, że będzie to wskazówka dla zainteresowanych pracą.

@Paweł

Czy aktualnie firma poszukuje pracowników? Pomimo tego że już jest po sezonie? I jaka umowa?

X

Hej, interesuje mnie praca w FX SPORT. Czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy w zakładzie? Głównie interesuje mnie umowa i zarobki.

nieestetyczny
@X

W porę pisze odpowiedź ale jakoś tak wyszło. Na produkcji trzeba mieć mocne nerwy, rzadko się zdarza żeby ktoś płakał ale atmosferę można czasem nożem ciąć. Produkcja pracuje na akord, więc przed sezonem (rowerowym) jest pełno pracy i większe wypłaty. Później to maleje, czasem wysyłani są ludzie na przymusowy urlop

Ktoś
@nieestetyczny

Dzięki.

bartek

pracowalem tam ale bardzo dawno temu 2007/08 gdy jeszcze mieli drukarnie z sitodrukiem,(usunięte przez administratora) jest bardzo wporzadku, rowny gosc, mozna by sporo pisac, jak ktos ma pytania to pisac

joanna

Witam, jak wygląda atmosfera w firmie i jakie są warunki pracy? obecnie rekrutują. Napiszcie czy warto aplikować?

gusia

Witam, proszę o opinie na temat pracy w FX Sport ?jaka atmosfera? czy doceniają pracownika?

Wredny

Pracownicy są spoko. Na biurach prezes wydawał się spoko gość ale tylko na początku później okazało się że to kawał ch resztę dź a jego przybrany synek pan KAROLEK to rudy (usunięte przez administratora) który zarządza wszystkimi a sam nic nie umie. Umie tylko powiedzieć to źle tamto zle. A Pana Karolka żona jest paniusia która się tylko liczą pieniądze buciki i ciuszki i też (usunięte przez administratora) umie i na niczym się nie zna

Ktoś

Dyrektor maly rudy benkart z kompleksami sadysta bijacy swoja zone gdyby nie powiazania rodzinne zamiatal by ulice nic soba nie reprezwntuje jak facet i czlowiek totalne do nikt go nie lubi smiec ktory jesdyne co ma to objete dzieki mamusi stanowisko durektora.

admin

Wiesz czy przyjmują do firmy Fx Sport Sp. z o.o. młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o FX Sport Sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w FX Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FX Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FX Sport Sp. z o.o.
  • Ludwika Waryńskiego 23