Opinie o Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor w Sosnowiec

Jagoda Nowy wpis

Znalazłam ofertę na Sobieskiego dla kasjera. Była w niej wpisana umowa o pracę na okres próbny. wiecie może czy od razu po nim można już pracować na tej na stałe? Na niej by mi zależało.

Hmmm, zastanawia mnie to że, do tej pory nie było złych opini na temat właściciela tej firmy, dziwny zbieg okoliczności z tymi komentarzami - prawda Pani/Pan...... . Jak dla mnie jest to robione po złości. Skoro tak źle jest u tego pracodawcy to dlaczego pracują tam ludzie po kilka,kilkanaście lat...!!!!Przecież jest tyle ofert pracy . I wcale nie mam zamiaru z tej firmy uciekać i zaznaczam że nie jestem rodziną....Jak najbardziej polecam.

Doris Nowy wpis
@Marta

Ciekawe pracują tu się zgodzę a pytanie brzmi dlaczego zwolniło się od tego pracodawcy w przeciągu ostatnich 2lat tylu pracowników. Jestem klientka od lat tego Pana i widzę dosłownie co chwilę nowe twarze . Więc coś jest dziwnego w tym i nie chodzi o złość tylko fakt jest taki że jest przemiał, daje to do myślenia. Ogłoszenie że poszukuje pracownika są wywieszane non stop, nie wierzę aby tyle osób się nie nadawało do pracy. A Pani może zostać nikt nie każe uciekać może te premie są pokaźne ze siedzi pani u tego pracodawcy. Jeśli chodzi o opinię każdy ma prawo wydać swoją i to nie jest po złości, przypominam że dużo osób korzysta z internetu i woli wiedzieć coś o pracodawcy zanim złoży swoje CV.

Dominika

A dasz znać jak jest z wynagrodzeniami? Płacą na czas?

Natalia Nowy wpis

no jakby miały być wytualne itp., o dla nich dobrze. ale wiadomo skąd borą się te opinie? o co z tym tak naprawdę chodzi? była jakaś niewygodna sytuacja tutaj kiedyś?

Kęsik Nowy wpis

Jak można pisać takie bzdury.Jestem pracownikiem od kilku lat w tej firmie i nic złego mnie tam niespotkało.Negatywne opinie które został napisane to tylko złość i zemsta osob/y które zostały zwolnione w ostatnim czasie.ALE JEŚLI KTOŚ SIE NIE NADAJE DO TAKIEJ PRACY I PRACY W ZESPOLE POPROSTU ZOSTAJE ZWOLNIONY I TYLE -ale widocznie nie każdy może się z tym pogodzić i przyjąć to na "KLATKA JA JAK NAJBARDZIEJ POLECAM PRACODAWCE I PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dorota

Nie. Nie jestem z rodziny właściciela. Może się pani przekonać jeśli pani zechce. Zapraszam do sklepu na Norwida.

Dorota

Pracuję w Torro. Szukając pracy najważniejsze było dla mnie abym pracowała w zgranym zespole przy stabilnym grafiku. W tej firmie to odnalazłam. Stały grafik, super zespół ludzi otwartych na pomoc, w moim przypadku gdzie w zoologii byłam nowa było nieocenioną pomocą. Wypłata terminowa, nie ma mobingu i pracy na czas. Dla mnie zarówno praca jak i podejście szefa do pracowników na same plusy. Polecam

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor?

Zobacz opinie na temat firmy Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor?

Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor

Torro Salonik Zoologiczy Mariusz Gawor