Opinie o Małgorzata Sawicka Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Inter - Zoo w Poręba Spytkowska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Sawicka Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Inter - Zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Małgorzata Sawicka Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Inter - Zoo o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Sawicka Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Inter - Zoo w Poręba Spytkowska

Papi12 Nowy wpis

nie docenia dobrych i zaanzowanych pracownikow, nowi dostaja wieksza stawke i nic nie umia a inni robia kilka lat i umia wszystko maja gorsza... ludzie uciekaja bo nie ma przyszlosci, nikt nie bedzie pracowac caly czas za najnizsza stawke po kilkanascie godzin

Takaprawda Nowy wpis
@Papi12

Słuchaj kolego pracowałem tam wiem że nie jest organizacyjnie najlepiej i z bhp tez Ale kasa dobra . Tak nowi otrzymują dobre pieniądze bo są chętni do pracy zmotywowani A jak mają co wiedzieć na początku jak starzy pracownicy między sobą tyłek im obrabiaja że mają lepiej to nie pokażą im na czym robotą polega by czasem nie byli lepsi. Wiem jak właściciela starzy w konia robią opierdalaja się co niemiara co chwila nagonka na pracodawcę wysmiewki chowanie się po kątach płukanie gdzie jest czy jedzie czy nie masakra . Tak że uważam że starzy pracownicy jak by mieli jaja to by podeszli do szefa i ponegocjowali stawkę Ale jak nie mają jaj to niech robią A szef myśli że im db z tym co mają hahaha cóż tam nowi są na celowniku starego pracownika

dav19

Pracodawca jest w porządku, nie jest złe ale mogłoby być lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Sawicka Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Inter - Zoo - Poręba Spytkowska

Małgorzata Sawicka Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Inter - Zoo
  • 159