Opinie o Hotel Pirat Olsztyn (Tawerna Pirat Restauracja) w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tawerna Pirat Restauracja. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tawerna Pirat Restauracja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tawerna Pirat Restauracja w Olsztyn

Nick Nowy wpis

Atmosfera jest bardzo przyjazna, wspierający zespół poza Panią A. na recepcji, która odzywa się bez szacunku do nowych pracowników, jest przemądrzała i opryskliwa. Przykro, że muszą patrzeć na to goście restauracji jak traktowani są pracownicy.

Czy urlop w Tawerna Pirat Restauracja jest płatny 100%?

user

Serdecznie nie polecam tam pracy nikomu. Wyśmiewanie pracowników jak i obraźliwe teksty od pani Kasi w stronę nowych pracowników to codzienność. Umawianie się na inna stawkę godzinową, a gdy przychodzi do wypłaty stawka pare razy niższa niż być powinna, nie zapominając, że na wypłatę u szefowej czekałam 3 godziny gdzie umawiałyśmy się na określoną godzinę, a i tak była 2x niższa niż się umawiałyśmy. Zapierdziel 15 godzin bez żadnej przerwy oraz jedzenia i picia. Napewno będę omijać te miejsce szerokim łukiem.

Gwiazdka
@user

Hmm… trochę się nie zgadzam z Twoja opinia Magda, ponieważ jeśli chodzi o spożywanie posiłków to jesli jesteś głodna mówisz, ze chcesz iść zjeść i idziesz, ale nikt się nie domyśli, tu potrzebna jest KOMUNIKACJA, kochana! Druga sprawa jesli chodzi o Kasie, to jest bardzo miła osoba, która ma dużo na głowie może akurat miała zły dzień bo tez jest człowiekiem, ale nie powinnaś tego pisać tu, tylko powiedzieć jej to w oczy. Jeśli chodzi o Twoja stawkę ona była adekwatna do Twojej pracy: stanie, zamulanie, powtarzanie Tobie 10 tys tego samego to chyba pomyliłaś pracę. Praca jako kelnerka a jako Pani przy biurku bardzo dużo się różni. Moim zdaniem jesteś bardzo niedojrzała osoba, która takie rzeczy wyciąga na jakiś forach zamiast powiedzieć prosto w twarz co Tobie nie pasuje :)

jsjsjs Nowy wpis
@Gwiazdka

Jak się umawia na konkretną stawkę to w dniu wypłaty się nagle nie zmniejsza jej, bo to nie była nawet najniższa krajowa, tylko dostałam 14/h, ale ok, szkoda, że nie tylko ja miałam taką opinię o tej pracy tylko większość pracowników z którymi rozmawiałam i naprawdę bardzo zamulałam biegając cały czas po restauracji, dobrze, że nie tylko ja mam taką opinię o tej pracy i to wcale nie dziwne, że opinie byłych pracowników na tej stronie wynoszą 1 gwiazdkę, skoro tak cudownie się tam pracuje XD, po to są opinie, żeby je pisać na forach, żeby ostrzec inne osoby, żegnam.

NK

Praca przebiegła mi w przyjemnej atmosferze. Pracownicy bardzo mili i pomocni, z właścielami również bardzo dobry kontakt. Grafik dopasowany do moich potrzeb, wypłaty bez problemu. Jestem zadowolona ze współpracy:)

egregor Nowy wpis
@NK

A powiedz jak to jest pisać sobie samemu komentarze i słodzić firmie ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tawerna Pirat Restauracja? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Mazurskie Miody
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
AD

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Hotelem Pirat. Nie było większych problemów z dogadaniem się ani z właścicielami, ani ze stałą ekipą, wszyscy bardzo pomocni. Z umową wszystko się zgadzało, z wypłatami nie było problemów, a jeżeli trzeba było coś załatwić, to właściciele szybko i konkretnie się kontaktowali. Najlepsza praca do tej pory :)

Olga

Powiedzcie czy firma poradziła sobie po lockdownie ? Są szanse na pracę?

No i ja dołączam ale opinie dam potem może wypłaca zaległe pieniądze...

Martyna

Warto składać cv? Są napiwki?

Zainteresowana

Słyszałam, że zmieniła się Pani menager czy to prawda? Bo chciałabym tam złożyć swoje CV. (usunięte przez administratora)

Kinga

Wczoraj zajechalismy z mężem na obiad do restauracji. Wszystko smaczne, a porcje bardzo duże. Jestem osobą, która nie je mało :) a najadlam się i wczoraj i dzisiaj, bo wzięliśmy ze sobą, to czego wczoraj już nie wcisneliśmy. Jeśli ktoś pisze, że drogo, to chyba rzadko jada poza domem. Ceny normalne. Puree z chrzanem - znakomite!

Haha
@Kinga

Chyba pomyliłaś miejsce oceny. Wklej swój zachwyt np na trip advisor a nie w miejscu oceny pracodawcy :)

Kamila

@S. Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Odpiracona
@Kamila

Pracowałam tam przez dwa tygodnie czerwca. Przed podjęciem pracy właściciele byli do rany przyłóż, zgodzili się na stawkę wynegocjowaną, obiecywali okres wdrożenia się na stanowisko około 2 tygodni. Przy podpisaniu umowy wyszło, że stawka jest diametralnie niższa niż ustalona, a właścicielka zapewniała "ja jestem uczciwa, nikogo nie oszukałam, możesz mi wierzyć". Na szczęście uciekłam. Wypłaty to też komedia. Po zakończeniu pracy pani manager powiedziała, że 10tego mam zgłosić się po wypłatę. Gdy tam poszłam, nagle okazało się, że wypłaty są przelewane na konto -na pytanie, jakim cudem mieli to zrobić, skoro nie mieli mojego numeru konta menadżerka wzruszyła ramionami i kazała poczekać na szefa. Jeden wielki cyrk na kółkach, rotacja pracowników ogromna (w trakcie tych dwóch tygodni odeszło bodajże 3 pracowników). Nikomu nie życzę pracy tam, nawet najgorszej wrogowi.

Kelnerka z 2017r
@Kamila

miałam również przyjemność pracy w Restauracji " Nie Lada Ryba" (przed rewolucjami-Pirat). Trafiłam tam przed transmisją telewizyjną odcinka Rewolucji. Rozmowa w sprawie pracy z obecną (usunięte przez administratora) przebiegła bardzo miło, konkretnie i rzeczowo. Opowiedziała czego oczekuje ode mnie jakie będą moje obowiązki ustaliliśmy stawkę godzinową i na tym koniec pozytywów!. (usunięte przez administratora) Teraz może o samej pracy :) Praca jak każda, pracować trzeba ale... grafik tam nie obowiązuje. Idziesz na konkretną godzinę a wracasz ?hmmm.... w ciągu tygodnia wyrobiłam 100 godzin! Goście restauracji jak i hotelowi jak wszędzie -rożni :) ale da się ich znieść o ile dania z kuchni wychodzą poprawnie i smaczne. Rotacja pracowników jest straszna ludzie odchodzą nie dlatego, że nie chce im się pracować ale z powodu BAŁAGANU jaki tam panuje(w czasie okresu mojej pracy odeszło ich ponad 10). Pani manager każe przygotować salę na imprezę a szefowa każe to zostawić i iść na taras obsługiwać (kołomyja). Jeżeli chodzi o samo szefostwo to ... wielkiej styczności aż z (usunięte przez administratora) nie miałam wpadał i znikał w biurze albo u managerki żeby posłuchać jej ploteczek na każdego z pracowników. Człowiek rzeczowy, z którym lepiej jest cokolwiek załatwić niż z managerką. Chcesz coś konkretnego to walcie bezpośrednio do niego!. Fakt pensje obcina bo jak twierdzi.... manko na kasie ale co się dziwić jak wszyscy kelnerzy pracują na jednej kasie. (usunięte przez administratora) to "oaza" spokoju jedyna osoba, która naprawdę ma podejście do człowieka/pracownika. Jedyna osoba, która interesuje się czy pracownik coś zjadł. Nie mogę złego słowa powiedzieć na szefową. To ona powinna prowadzić tą restaurację !!! .(usunięte przez administratora) Wtedy nie było by takiej rotacji w śród pracowników i miała by spokojny sen :)(usunięte przez administratora)Pozdrawiam i 3mam kciuki za Panią w działaniu by wyjazd z Trójmiasta był dobrą decyzją!

@Kelnerka z 2017r

Bardzo trafna ocena. Jedyna pomyłka co do Agnieszki. Przychodzi tam raczej przeszkadzać, a nie pracować. Ustawia świeczki, zawiesza obrazki i inne bzdury a chyba emaila nie potrafi znaleźć na skrzynce heheh Recepcji zawraca głowę i miała zawsze WAŻNE rzeczy do przekazania osobie która zaczyna zmianę, nie zwracając uwagi na to, że osoba kończąca pracę po 12tu godzinach często bez żadnej przerwy, powinna przekazać zmianę i mieć możliwość wyjść do domu. Aktorstwo też opanowała do perfekcji. Nie wiem czy nie bardziej niż managerka naśmiewa się z ludzi. Żal w tym wszystkim pana Andrzeja, który tam ciężko pracuje a niestety nie ma tam solidnej pomocy i nigdy nie utrzyma żadnego dobrego zespołu dzięki tym 2 kobietom.

PERYSKOP Z JEZIORA.

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy ,płaca marna a czas i wysiłek ogromny ,wyzysk człowieka przez człowieka ,restauracja obskurna wręcz śmierdząca ,wystrój hotelu beznadziejny ,brak organizacji pracy ,bałagan i chaos .Wyposażenie wnętrz odpadające ze ścian .Tandeta po całości ,nazwa Pirat jak najbardziej pasuje do tego miejsca i daleko jej do zwykłego pokoju w historycznym PORT ROYAL.

Była kelnerka

Praca sama w sobie jak praca w gastronomii czasem ciężka, ale nie polecam pracy tu przede wszystkim ze wzgledu na współpracę (usunięte przez administratora). Bardzo wredna osoba. Uważała, że ktoś nie nadaje się na kelnera, ponieważ popełnił parę błędów, a był pierwszy dzień w pracy. Wydaje mi się, że tu ktoś inny powinien się zastanowić czy nadaje się na (usunięte przez administratora) Brak szacunku do drugiego człowieka, wiele osób bardzo szybko ucieka.

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Fatalna managerka. Oszukują na wypłatach. Nie szanuja pracowników, wyzywaja klientów. Omijać szerokim łukiem.

I

Nie polecam tego miejsca.

Kamila

@Pracownik a jak długo jesteś bądź byłeś zatrudniony w Tawernie Pirat Restauracja? Czy stawka, o której piszesz na pewno nie ulega poprawie wraz ze wzrostem stażu pracy? To dość częsta praktyka wśród pracodawców w lokalach gastronomicznych. Czy tutaj nikt nie spotkał się właśnie z taką polityką pracowniczą? Możesz też napisać, które konkretnie zachowania kadry zarządzającej świadczą o takim braku szacunku, na jaki wskazujesz?

pracownica
@Kamila

Oczywiście. (usunięte przez administratora) Natomiast goście to obrzydliwi bogacze którzy żrą (usunięte przez administratora) a Ci co zamawiają tańsze potrawy to drugi sort. Nie ma sensu przetaczać przykładów ponieważ zraz znowu zostaną skasowane, z reszta tak samo jak opinie u Was na stronie :D swoja droga, czemu wyłączona jest możliwość dania opinii? czemu tez te prawdziwe są kasowane?*UWAGA odp brzmi, bo ich nie da się skasować* Na szczęście ludzie przekazuj sobie opinie na rożnych serwisach. brak szacunku dla gości i pracowników, personel odchodzi w zawrotnym tępię, ale o tym doskonale Pani wie.Jeśli chodzi o place. Oszukujecie!! nie tylko Nas, ale przede wszystkim urzędy. Ucinanie godzin, których jest i tak ponad normę, wypłaty na konto tyle ile trzeba, reszta pod stołem i to tez często mniej niż powinno się dostać. (usunięte przez administratora)!!!

Byly pracownik

To miejsce pracy to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tawerna Pirat Restauracja - Olsztyn

• Jak się pracuje w Tawerna Pirat Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Tawerna Pirat Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tawerna Pirat Restauracja?

Tawerna Pirat Restauracja