Opinie o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzempek Bożena Sauna Club. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzempek Bożena Sauna Club o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzempek Bożena Sauna Club w Bielsko-biała

Bardzo mi się tam podoba

Rafał
@Monia

Często pani bywa w sauna club Bielsko bo ja chciałbym się wybrać i proszę o opinię?

Wybiera się ktoś w czwartek

Kami
@Monia

Hejka często tam bywasz? Możesz coś powiedzieć o tym miejscu?

Para Bielsko Bi

Witam para Bi z Bielska pozna podobną parę Bi ważne by oboje byli Bi spodkania w clubie lub hotelu apartamencie ona 39 on 38 zapraszamy i pozdrawiamy

Sabrina Nowy wpis

Tak tu słabo płacą ze ktoś już na starcie napiwkami się chce ratować i o nie pyta? Napiszcie mi lepiej co tu ludzi teraz motywuje do pracy i ze względu na co chętnie się zatrudniają tak dla jasności

DB Nowy wpis

25.08.2019 ktoś podał numer proszę go anulować

Maksio Nowy wpis

Nie wiem, czy potrzebują barmanów, ale ciekaw jestem, jaką miałbym stawkę godzinową, i co może wpaść z napiwków. Szukam jakiejś roboty z elastycznym grafikiem, a klub niedość, że czynny głównie w weekend, z tego, co widać na ich stronie, to jeszcze na ulicy Wzgórze, w pobliżu której mieszkam.

OniChętni Nowy wpis

Dzisiaj nie jedna para, Dzisiaj będzie kumulacja fantastycznych ludzi. My też bedziemy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Krzempek Bożena Sauna Club odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Hej ludzie to forum o pracy haha Miałam pytać czy potrzebna jest jakaś ręka do sprzątania. Wracam z macierzyńskiego i szukam dla siebie czegoś w okolicy najlepiej. Na pol etatu. Potrzebują takie osoby?

Hej, wiem, że pytały już pytania o pracę, ale odzewu brak. Pracowałam w podobnym miejscu w Krakowie, dlatego chciałabym się dowiedzieć czy jest tu możliwość zatrudnienia do obsługi w charakterze barmanki/kelnerki czy osoby, która ogarnia wszystko pod względem organizacyjnym, rezerwacje itp. W sieci znalazłam jedynie wypowiedzi o właścicielach, ale chyba pracownicy inni tutaj są?

Widzę, że pełno osób umawia się tutaj na wspólną saunę... Ja chętnie zajęłabym się prowadzeniem takiej sauny :D Jest tutaj takie stanowisko? Jeśli tak, to trzeba mieć jakieś doświadczenie? Jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać? Może ktoś wie :)

Widzę, że ostatnimi czasy klienci byli i są raczej zadowoleni z usług tej firmy. Super! A jak z pracownikami? Czy mogą również cieszyć się miejscem pracy? Dostają stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? :) Czy na jakich inny warunkach pracują? Dacie troszkę więcej szczegółów? :) z góry dzięki

Hej, na promotorkę klubową to już nie potrzebują? Ciekawe, nawet znajoma coś mówiła, ale wchodzę w ogłoszenie jeszcze z września 2022, no to nie da się go nawet otworzyć, żeby coś poczytać, no a właśnie nowe ciężko znaleźć. To stwierdziłam, że może po prostu już w sieci nie publikują tak i że spytam tutaj, wiecie Wy coś?

Jakich praconików tu potrzeba? Trzeba mieć doświadczenie w obsłudze klienta czy wystarczy przeszkolenie? Ktoś pisał że nie potrzebowali nowych. Na początku nowego roku coś się ruszy jeśli chodzi o rekrutacje? Warto wysłać CV w ciemno i jest szansa na odpowiedź?

Onszuka

Witajcie. Dużo osób chodzi w niedziele ? Bo tak się zastanawiam nad wybraniem sie

PinaColada
@Onszuka

Byliśmy w zeszłą niedzielę, działo się. Lubimy takie niedzielę w saunie

O co tu chodzi z tym umawianiem się, to kolejna działalność tej firmy? Jest tu zatrudniona osoba, która pomaga się umawiać na te spotkania? Bo jeśli tak, to poproszę o więcej szczegółów, godzin pracy i umiejętności jakie trzeba posiadać.

Wybiera się ktoś w czwartek

Monia

Ile masz lat. O której mniej wiecej

W piątek nie dam rady

Luk 36
@Monia

A jaki termin jest dla ciebie najdogodniejszy??

Tak muj tel 608729122czekam

@Monia

Ja mogę z tobą w przyszłym tygodniu.zadponsoruje wszystko

@Piotr

piotrek780907@op.pl jak by była chętna Pani to proszę o e-mail

Mateusz
@Monia

Poszukuję kobiety która już tam była i była chętna potowarzyszyć i oprowadzic

TomekTychy

Bosko tam jest

Lucius

Ja 18 I 19 I 20 lutego, pozdrawiam Lucius

@Monia

Hej może jakaś chętna pani

@Monia

Monia dsj namiary do ciebie

Tomasz
@Monia

Chętnie bym się z Tobą umówił Napisz skąd jesteś Pozdrawiam Tomasz z Bielska Białej 509712863

Kamil
@Monia

Można się wybrać jeśli będą chętni.

Motylek
@123467

123467 wybierasz się w ten weekend?

Tix

Para
@Monia

Tak w ten czwartek jedziemy

Mała

A ty się wybierasz ?

Mała

Kiedy byłeś ostatnio ?

Michal12212@interia.pl
@Monia

Cześć mam ochotę jechać ale nie mam towarzystwa może pojedziemy razem?

Aleksander
@Mała

Cześć Mała może pójdziemy razem dziś do saunaklubu co byś powiedziała? Mój nr telefonu to 607910880

Dodi123
@Monia

@Monia odezwij się, ja się wybieram. Zostawiam numer 609669277 i mail dawidolka1@gmail.com

Kami
@Monia

Hejka często tam bywasz? Możesz coś powiedzieć o tym miejscu?

Ciężko dokopać się tu do opinii samych pracowników, czy ktoś może potwierdzić ile osób jest tu zatrudnionych? Czy do pracy tutaj potrzebne jest jakieś specjalne wykształcenie? Często szukacie nowych osób?

Para Bielsko Bi

Wnioskuje, że większość opinii jest od klientów, a czy jest tu osoba, która wypowie się od tej strony pracowniczej? Chciałabym wiedzieć czy można liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i jakie w ogóle są kryteria żeby zostać zaproszonym na rekrutację?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Krzempek Bożena Sauna Club?

Misiek

Cześć. Widzę, że dużo osób tu dyskutuje o samym przebywaniu w tym miejscu a ja trochę utnę temat, bo szukam info o pracy. Jakichś pracowników do obsługi czy sprzątania? Załapałbym się chętnie, bo przyznam, że uwielbiam takie klimaty. I ogólnie tu mowę zlecenie dają, czy idzie się dogadać o dzieło i więcej zarobić? Mało tu info o samej pracy więc chcę się dowiedzieć.

Bardzo mi się tam podoba

Moreno

Jesteś w Bielsku?

Kotkot
@Monia

Witaj Monia, często tam bywasz ?

Tymek

Idziemy razem ?

@Monia

Jeśli masz ochotę to wybieram się z partnerem w przyszłym tygodniu i chętnie pójdziemy większą grupą

ggruby83@gmail.com
@Monia

Może masz ochotę dziś się wybrać

Piotrek
@Monia

Siemka nie wybierasz się do klubu?

Rafał

Seba

Hej. Wybieram się w najbliższym czasie do SC, jakaś Pani chętna?

Amelia
@Seba

Ja chętnie ???? ale jeszcze nigdy nie byłam.... potrzebuje wyprowadzenia ????

Amelia

@Bog tak

Zostaw merytoryczną opinię o Krzempek Bożena Sauna Club - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Krzempek Bożena Sauna Club?

Zobacz opinie na temat firmy Krzempek Bożena Sauna Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzempek Bożena Sauna Club?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzempek Bożena Sauna Club
  • Wzgórze 22