Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka w Nasutów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka w Nasutów

Człowiek Nowy wpis

Lata temu napisał ktoś że pensja miała być do 2700 zł. Wiecie to było dawno i podnosili minimalną krajową więc zakładam że i tu coś się zwiększyło. Nowa osoba to dostaje minimalna krajowa czy coś więcej? Realnie ile wy mieliście na początek?

K Nowy wpis

Ubojnia nie płaci dostawcom zwierząt! Zalega z zapłatą ponad 3 miesiące. Dzwoniąc i prosząc o zapłatę ludzie są zbywani i okłamywani. Lepiej sprzedać gdzieś indziej! Nie polecam!

Mira Nowy wpis

Ile zarabia vanseller w tej firmie? Jak duży jest obszar działania, na przykładzie punktów lub kilometrów, a najlepiej jednego i drugiego :) Może ktoś z aktualnych lub byłych sprzedawców obwoznych się do mnie odezwie? :)

Zbigniew Nowy wpis

W sklepie firmowym" Ryjek" kupiłem podsuszaną kiełbasę ,od lat znaną jako myśliwską(jak twierdziła sprzedawczyni - dobrej jakości) następnie dokupiłem inną (tańszą o 8zł. Na kilogramie) inną kiełbasę. Jakież było moje rozczarowanie i poczucie oszukania mnie ,gdy w domu stwierdziłem ,że ta niby lepsza kiełbasa-pachniała nieświeżością a w dodatku -Nie była tym gatunkiem kiełbasy , którą wybrałem podczas zakupu. ... Była nie tylko podsuszoną że starości ale widać było ,że była "reanimowana"w niedopuszczalny sposób. I tutaj pojawia się pytanie--- czy firma stosuje tego rodzaju praktyki nagminnie i za wiedzą właścicieli , czy to sprzedawczyni robi z klientów Głupków. Ilu klientów dziennie nawet nie domyśla się ,że jest oszukiwana.??????

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Mieszkaniec

Niestety w promieniu paru kilometrów od zakładu często unosi się bardzo nieprzyjemny zapach (i przeraźliwe jęki przywożonych zwierząt) :( Nie sposób otworzyć okna/wyjść na balkon i odetchnąć świeżym powietrzem poza miastem.

Zszokowany
@Mieszkaniec

Nie można tego nigdzie zgłosić?

Mieszkaniec
@Mieszkaniec

Powinieneś się wyprowadzić do miasta tam przyjemniej.

świnka pigi
@Mieszkaniec

Niedługo wejdzie ustawa ze to Ty masz sie dostosować do warunków poza miastem a nie warunki do Ciebie!!!

Pachnidło
@Mieszkaniec

Ty baranie polski przecierz są w sprzedaży maski gazowe od ciebie gożej śmierdzi i jest to w porządku.

Maciej

Palone śmieciami

smrod

Palone śmieciami jeden wielki smrod i czarny dym w oklolicy

ŚURDAL

Zarobki w firmie pod psem 1930 do 2700 praca rozbiór od godziny 3 rano a od 8 rano ubój do 15 robota na uboju ze zwrotów robi kiełbasę zamiast dać w karmę robił cały czas a chcę wyłudzić kasę od państwa z tarczy nie polecam w tym zakładzie bo (usunięte przez administratora) leje na pola a to nie wszystko broń boże takiego szefa

@ŚURDAL

Napisałeś, że pracujesz od 3 do 15, dobrze zrozumiałam? Czy zawsze tak wyglądają zmiany w Ryjek?

ja93

Właściciel (usunięte przez administratora) Nie szanuje pracowników. Inspekcja pracy już dostała zgłoszenie o nadużyciach w firmie.

Daria

Hej, jak z utrzymywaniem czystości w tym zakładzie ?

Jaga

Same negatywne opinie.róbcie więc zakupy w sieciówkach Zawsze tanio i świeżo

eryk

każdy z nas chyba o nich słyszał i chyba każdy wie, że zakłady mięsne często nie trzymają się zasad sanitarnych czy BHP. Czy jednak przestajemy kupować to mięso? Nie, bo do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejscie. Dopóki mięso nie jest sztucznie przetwarzane, to nie szukajmy sensacji :)

nietwojasprawa
@eryk

Zdrowe podejście do rezygnacja z mięsa.

Przemysław
@nietwojasprawa

Przypominam, że szukamy tu opinii o warunkach zatrudnienia. Wypowiadasz się w tym wątku, więc jeśli znasz firmę napisz proszę jak wygląda atmosfera i wynagrodzenie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Robert

Jestem z wykształcenia technologiem przemysłu mięsnego,pewnego dnia czyli wczoraj zakupiłem Metkę Tatarską z tej firmy.Produkt ten jest tym za co się podaje z nazwy.Zwykłe mięso przemielone,nadziane do osłonki tak luźno ze leci przez palce.O jakichkolwiek przyprawach w tym cudzie wędliniarskim można sobie jedynie pomarzyć.Uwielbiam metkę tym bardziej wiem co piszę,może będą z tego dziadostwa kotlety mielone,poleżało to (usunięte przez administratora) w lodówce i zaczął wyciekać z niego sok,to ma być metka,kogo oni tam zatrudniają,ukraińców?!!! MUŁ,DNO,WODOROSTY,NIGDY WIĘCEJ NIC TAM NIE KUPIĘ....RYJEK?-MAM GO W (usunięte przez administratora)

Michal

Witam !! Mieszkam w Uk od 15 lat i zawsze jak bylem w Lublinie zaopatrywalem sie w wedliny z Ryjka na kilka miesiecy , bo byly super , tylko ze to bylo 10 lat temu , teraz sie tego do ust nie da wlozyc , stare , nie wiadomo z czego robione , dno kompletne !!!! Idzcie dalej ta droga to wroze tylko plajte !!!! I oby tak bylo !!! Przestancie truc ludzi , albo wroccie do dawnej jakosci

jan

W dniu 09-02-2019 robiłem zakupy w sklepie firmowym w Świdniku przy ul Jarzębinowej 5a . Pani sprzedawczyni nie używa rękawic ochronnych podaje mięso i wędliny gołymi rękami następnie przyjmuje pieniądze ,na pytanie czy wie co robi -odpowiada ,że tak .

bobi

Cześć szefie oddaj ludziom co ludzkie! Czas, pieniądze oraz szacunek dla klientów i pracowników. Wyroby są nie do jedzenia, przeżucane ze sklepu na inny sklep. Oddaj władzę młodszym od siebie

bobi

Witam, byłam zatrudniona w sklepie RYJEK?? I CO MAM napisać,Pracownicy sklepu solidnie pracują, a co mają w zamian? Nadgodziny(oczywiście nie płatne) wędliny?mięso?niech to ocenią klienci- bo ja mogę być nieobiektywna? Bardzo się zawiodłam na włscicielu( szkoda że nie dopuszcza młodszych) było by to najlepsze dla ludzi ,klientów oraz pracowników!?DLACZEGO JEST TAKA ROTACJA PRACOWNIKÓW????

Ktos

Nie polecam tam zakupów,szef to zwykły burak który nie liczy się z pracownikami najważniejsze żeby on zyskał a inni go nie obchodzą. Towar może codziennie ale niezbyt świeży,robi wrzuty byle pozbył się towaru z zakładu a to czy dziewczyny na sklepie to sprzedadzą odrazy czy po miesiącu jego to nie obchodzi już,wędliny codziennie myte a ceny wygórowane,a wynagrodzenie za te męczarnie kiepskie,za nadgodziny nigdy w życiu nie zapłaci. Jedynie szkoda mi jego córki która próbuje ratować to wszystko ale wszystko psuje jej stary

duck

Witam....Od około od dwóch lat wędliny z tego zakładu stracily na jakosci , jak tak dalej pójdzie to kupię w tym sklepie tylko słoninę. Konsument.......

Witam praca w tej firmie wygląda tak jak z pomarańczą wycisną z ciebie soki potem won.Zarobki najniższa krajowa ,Presja jest duza podpisując umowę musisz byc na czas na miejscu na pewno 24 na dobę.Jest takie bezrobocie że nigdy nie zabraknie mu ludzi.

byly pracownik

Witam pracowalem w tej firmie lat pare,Najgorsze lata -praca za grosze i wiecznie za wolno.(usunięte przez administratora) Tylko Ciekawi mnie czy dalej wylewa krew i resztki mięsa na pobliskie pola o 4.00 rano.Od 90 roku.Wszystkie zwroty ze sklepów popsute mięso i kiełbasa trafiały dalej do produkcji i do wędzenia .Maszyny wicznie się psuły ,(usunięte przez administratora) , żal mi wszystkich co muszą tam pracować za grosze,Do tego wszystkiego te podsłuchy -szok- (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka - Nasutów

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ryjek sp.j. Woźniak I Spółka
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 173
    21-025 Nasutów