Opinie o Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk w Nysa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk w Nysa

Jak wygląda ścieżka kariery w Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jakub Nowy wpis

Z tego co pamietam to tak nie było awansu z prawdziwego zdarzenia, pracowało się tam gdzie on kazał. Chyba ze się dorobił na nie wypłacaniu całej stawki pracownikom tak jak mi i może rozwinął firmę w ten sposób że są stanowiska pracy podane w umówię i możliwość awansu. Mam nadzieje ze się zmienił bo kiedyś to był (usunięte przez administratora) i kanciarz który kłamał wiecznie ze nie ma pieniędzy jak przychodziło do wypłaty

Nie polecam tego pracodawcy...

Mikołaj
@Anonim

Dlaczego? Fajnie że się tu pojawiłeś, bo opinie byłych i obecnych pracowników wiele mówią, ale może jednak uzasadnisz co było nie tak z tą pracą? ;)

HF
@Anonim

Witam wszystkich zainteresowanych,mniej lub więcej, Szanowny Panie ''Anonim'' z całym szacunkiem,powinien Pan wyjaśnić sprawę z byłym pracodawcą,a nie ot tak wypisywać to i owo. Skoro jest Pan taki odważny wypisując takie obelgi zapraszam do firmy lub prosiłbym oficjalnie wysłać Swoje żale bezpośrednio do firmy. Będąc zwykłym Kimś,kto chowa się za miotłą poniższe wystarczy ,ale żeby kogoś oczerniać i mięć rację prosiłbym o odrobinę odwagi celem wyjaśnienia spraw które tego wymagają.

@HF

"Z całym szacunkiem" Panie Fujarczuk bój się Pan Boga! Pan nie masz pojęcia co to jest szacunek do człowieka!

Paulina

jaką sytuację możesz przytoczyć na dowód tego braku szacunku do człowieka/pracownika?

Helena

Tez mi się nie podobał ten komentarz, w pracy tez tak mówią do ludzi z taka ironia??

@Paulina

Przepraszam za tak duże opóźnienie ( na tą stronę zaglądam tylko po to, aby sprawdzić opinie o pracodawcach, co jasne) Już pędzę z odpowiedzią. Pani Paulino czy pracodawca który nigdy nie ma na wypłatę, tłumacząc się że musi zapłacić leasing za auto, lub kupić towar ma szacunek do pracownika? Czy pracodawca który karze umyć swoje prywatne auto ma szacunek do pracownika? Zawsze kończąc swoje zdanie tym że jak ci się coś ni podoba to tam jest wyjście. proszę sobie odpowiedzieć, a jeśli coś Panią zastanawia proszę sobie poczytać resztę opinii. Pozdrawiam

Dokładnie zgadzam się z tą opinią, dodatkowo pan Fujarczuk nie chciał mi dać umowy bo niby byłem na okresie próbnym, a jak przyszło co do czego to przez 3 miesiące prosiłem się o wypłatę. A żeby było mało to ostatniej nie dostałem, tylko jakieś kilka stówek. Do dziś mi wisi 1000 zł. Jak już przestałem tam pracować to wysyłał pracownika do mnie żebym wrócił bo sam nie miał odwagi porozmawiać czy chociażby oddać mi moje zarobione pieniądze

Jolanta

Zaraz, zaraz. Chciał żebyś wrócił wiedząc, że jeszcze pieniędzy Ci nie oddał? Takie rzeczy chyba od drugiej strony powinno się załatwić? A gdyby nic nie wisiał to byłbyś skłonny po wielu prośbach na ewentualny powrót?

@Jolanta

Jakby był wypłacalny na czas i nie zalegał z kasą to bym jeździł dalej bo trasy były fajne i panie w DPS’ach miłe. Także wszysdytko poza panem Fujarczukiem i jego żoną i pieniędzmi było Ok. A wiadomo nikt charytatywnie do pracy chodzić nie będzie

Jolanta

Czyli wszystko poza właścicielem i wypłatą było ok, to jednak trochę słabo, bo jakby nie patrzeć faktycznie to są dwa dość mocno istotne aspekty. Czyli radą dla nich jest zmiana w podejściu do firmy i do pracownika to może firma zacznie lepiej działać? Ciekawe czy by się dostosowali do tego

Henryk Fujarczuk Nowy wpis

Szanuj bliżniego jak siebie samego ..

Henryk Fujarczuk Nowy wpis

Witam wszystkich zainteresowanych. Uprzejmie informuję wszystkich o pseudonimach ..anonim,były pracownik itd. Nigdy nie odwracałem głowy na ulicy. Z każdym pracującym i zatrudnionym w mojej firmie rozliczyłem się tak jak należy. Jeżeli były lub są jakieś nie wyjaśnione sprawy należy załatwić to w zupełnie inny sposób.(podejść ,zadzwonić,itd). Uprzejmie informuję wszystkich którzy wypisują takie rzeczy o osobiste stawienie się w firmie.Lub w formie pisemnej uzasadnienie swoich spraw i przesłanie pocztą lub na adres e mail hfujarczuk@poczta.onet.pl. W przeciwnym razie nie oczerniać i wypisywać zwykłych bzdur..pod podpisem ...jestem wielki ..?. Henryk Fujarczuk (nie anonim ..)

Beata

Czy nadal w tej firmie jest kłopot z terminowym wypłacaniem pieniędzy? I jak z tymi rotacjami, czy nadal pracownicy po krótkim okresie rezygnują z pracy w tej firmie?

Mariusz
@Beata

Ja nigdy nie miałem poślizgu z wypłata .zawsze była na czas . Może ze dwa razy była na drugi dzień a tak poza tym było OK.

Paulina
@Mariusz

pensa do 1 czy do 10 danego miesiąca za miesiąc poprzedni ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

Widzę kolejnego BAAARDZO zadowolonego pracownika :)

Czy urlop w Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk jest płatny 100%?

Nie, dlatego ze tam wiecznie ludzi nie ma. Dlatego są ciagle oferty pracy z tego miejsca. Ludzie popracują miesiąc góra 4 (prosząc się o swoje pieniądze) i się zwalniają

Tam się nie dostaje pieniędzy za pracę, a ty pytasz czy za urlop wypłaci!

Kacper

Jak hurtownia radzi sobie z pandemią?

@Kacper

Normalnie

Pewnie że hurtownia radzi sobie z pandemią normalnie, jak od szefa 10-tego zawsze usłyszysz że nimam pieniędzy na wypłate, a to dlatego że muszę jechać po towar, a to dlatego że opłaty muszę zrobić, i sto innych powodów żeby dać ci tylko stówkę i żyj człowieku bo ty więcej nie potrzebujesz, tragedia z komedią

Dokładnie. (usunięte przez administratora) jeden i (usunięte przez administratora) Mi do dziś pieniądze wisi, a ile lat już nie pracuję tam. Jak mnie widzi tchórz to głowę odwraca

Czy firma Fujarczuk Henryk Hurtownia Spożywcza w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak szkolenia, jak kupić tanio towar w biedronce po promocji, albo w Makro, Selgros. A później rozwozi po DPS’ach

Jakie szkolenia?? Żadnych szkoleń nie ma

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk?

Tak

Renata

@anonim Nie brzmi dobrze to co piszecie, w jakim wieku są pracownicy? Ile osób jest zatrudnionych?

Jak szefostwo w Fujarczuk Henryk Hurtownia Spożywcza? Spoko traktują ludzi?

Najgorsza firma jaką można sobie wyobrazić dla "szefostwa" jesteś nikim, co każe ci zrobić, to masz wykonać i koniec rozmowy a jak nie to tam są drzwi! A 10-tego masz sto złotych bo więcej nie mam, bo po towar musze jechać, bo auto musze opłacić, ITP.

Czyli bez zmian od kilku lat tak damo. Ratuje go tylko ze ma układy to jest nietykalny, ale przyjdzie i na niego kolej.

Czy często w firmie Fujarczuk Henryk Hurtownia Spożywcza zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Jaka rekrutacja wewnętrzna? Szef karze ci prą owac na hali zamiast jeździć i ty nie masz nic do gadania, a pieniądze takie same czyli najniższa krajowa bez względu czy jeździsz busem, jesteś na magazynie czy stoisz na kasie bo tam też sprzedają detaliczne.

Jak napisał "anonim" jaka rekrutacja wewnętrzna??, ten gość jak powie ci że masz mu umyć jego auto to masz to zrobić, a 10-tego jedna i ta sama śpiewka "nie zapłace ci bo ni mam" żenada. Człowieku uciekaj z tamtąd!

Oszukany pracownik

Nie polecam. Pracodawca mówi jak pięknie ładnie, a przyjdzie do wypłaty to zwodzi i spóźnia się z płaceniem i nie wypłaca nadgodzin. Co to to za firma w której trzeba się prosić o swoje zarobione pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk - Nysa

• Jak się pracuje w Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hurtownia Spożywczo-Owocowo-Warzywna Henryk Fujarczuk
  • Morcinka 66C