Opinie o Protektor S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Protektor S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Protektor S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protektor S.A. w Lublin

Obecna

Gratuluje poczty pantoflową Ciężko zrobić zebranie i oficjalnie przedstawić plan na ten rok? Boicie się, że ludziom się nie spodoba? Planujecie przestoje to za nie zapłaćcie, a nie narzucacie soboty pracujące. Was KP obowiązuje! Rozporządzenie się urlopami pracowników też jest niezgodne z KP. Od tego jest plan urlopowy, a nie narzucony termin, za który nawet nie płacicie, bo celowo jest wybrany termin z świętem w środku. Niby nowa dyrektor, nowy prezes, a działania wciąż te nowe. W końcu ludzie będą mieć dość. Ktoś was zgłosi.

@Sucha

Przecież pare kobiet odezwało się na zebraniu i mówiły o postojowym chyba też nikt nie podpisywal urlopu Nie dajmy się!!! Nie podpiszmy im urlopów!!! Skoro nie mogą nam zabrać to się zacznijmy o swoie kłócić!!! Niektórzy się odezwali idźmy za przykładem!!!

@Pracodawca Hej pracuję parę dni dopiero ale już mogę napisać że Atmosfera jest naprawdę spoko, Kierownik super gość wytłumaczy nie drżę się .... Pani Dyrektor tak samo swoja kobieta miła sympatyczna,nie że chodzi z głową do góry jak to w innych firmach,hm...np.Pani Alicja też fajna babka wiecznie uśmiechnięta,Ja wiem że praca prawie jak drugi dom jest bo spędzasz w niej pół dnia....ale naprawdę tu nikt nikomu głowy nie urwie jak coś źle zrobisz ,przyjdzie operator wtryskarek podpowie,nikt na nikogo się nie wydziera, więc nie wiem kto daje złe opinie i po co . Ja napewno za jakiś czas napiszę następna opinie pod tym samym Nikiem i napiszę jak to jest i czy się coś zmieniło. I pamiętajcie że w każdej Pracy, znajdzie się (usunięte przez administratora) i jakiś cwaniak.ale tu jak narazie co do kierownictwa Radka,Pani Dyrektor,Pani Agnieszki,Pani Alicji i chłopaków operatów nie ma żadnych zarzutów,nooo jest Marek bardzo pomocny przy maszynie ????do usłyszenia

Kol

Jeszcze chwila i będzie powietrze czyściutkie. Jak wszyscy opuszczą firmę i pojadą tam gdzie powinny być już od dawna kierunek domek nad morzem.

Mocno liczę na to że nowy prezes wprowadzi porządek I zrobi porządek z nadużywaniem władzy pozbędzie się tych apartamentów samochodów i zbędnych wydatków które się odbijają na nas Nie prawda że jak schodiz więcej butów to mamy więcej płacone to nie akord ludzie!!! Liczę na powrót socjalnego i szkodliwego bo jednak wdychamy te opary mimo wyciągów a jak ktoś wspomniał obecnym to wylatywał!!! I liczę że w końcu odczujemy lepsze wypłaty nie trochę ponad najniższa krajowa!!! I że zatrudnia więcej osób bo wykonywanie pracy za innych jest żałosne!!!

Przede wszystkim nie masz normy. Nie będzie jej, bo raz cholewki dojeżdżają na czas, a zwykle nie. Miało przyjść ponad 100 cholewek to przywieźli 15!!! Skąd mam wiedzieć jaki jest plan produkcji? Jedyne co się słyszy to, że "te buty są pilne". Za godzinę już inne są pilne, za dwa dni inne, a później się okazuje, że brakuje 2 par!! I trzeba dorabiac!! A to chwile trwa!! Za plan produkcji masz ponad 200 brutto zł. To dużo? Na święta rzucili 300 brutto! Inni dostają talony, biedronki 1600 netto, są karty multisport, jakieś benefity, a tu nawet kwartalne za obecność to marne 500 brutto, ale przy tym nie możesz nawet wziąć urlopu na żądanie. Żałosne!!!

Kaśka Nowy wpis

Dzień dobry. ;) widzę ofertę dla młodszej księgowej, w komentarzach natomiast już wcześniej pojawiła się mowa o naborach, więc zastanawiam się czy to rotacja czy po prostu kolejna osoba jest potrzebna? Mam zamiar aplikować a liczę na prace na dłużej. co może pojawić się na rozmowie?

Alicja

Hej, jak była dostępna tamta oferta dla asystenta ds. produktu to zaznaczyli w mile widzianych znajomość angielskiego oraz niemieckiego. Czy ona wpływa jakkolwiek na oferowana stawkę godzinową?

@Alicja

Raczej nie myślisz że jak będziesz znać pięć języków to będziesz tu zarabiać nie wiadomo ile.

Zuzka Nowy wpis
@Sucha

Nie? to po co takie rzeczy piszą w mile widzianych jeśli miałoby to kompletnie niczego nie wnieść? Ja akurat tego warunki nie spełniałam. Mnie to tylko jeszcze zastanawia po co asystentce ten niemiecki do pracy?

Pracownik Nowy wpis
@Zuzka

Nie ma potrzeby umieć tego niemieckiego praktycznie wcale, angielski na B1 w zupełności wystarczy - głównie w piśmie, prawie wyłącznie. Tak to wygląda w praktyce ;)

kandydat Nowy wpis

Na rozmowie oprowadzili po hali i opowiedzieli krótko o firmie. Bez jakichś wyszukanych pytań, gdyż oferta, na którą aplikowałem była bez doświadczenia. Pani z HR jak i Pan kierownik bardzo mili. Powiedziałem, że się jeszcze zastanowię, bo szukam w międzyczasie pracy w mojej profesji. Na to powiedzieli, że będą czekać i że jak coś to drzwi są otwarte. Bardzo miło z ich strony, bo przez prawie miesiąc zwlekałem z decyzją, nawet wziąłem skierowanie na badania, ale w końcu zrezygnowałem bo znalazłem pracę w moim zawodzie. Podziękowali i życzyli powodzenia.

ObecnO

Bardzo negatywnie nastawione kierownictwo, traktują Ciebie jak chińczyka, słuchają jaki masz problem i potrzebujesz pieniędzy nawet za nadgodziny, a nic ci nie dają. Żenada, podstawa +premia 150zl. Nikomu nie polecam tutaj, ciągle zimno i śmierdzi chemią+ latem gorąco ludzie mdleją. Słyszałem że niektórzy to mają potem problemy zdrowotne z tego powodu. Ani podwyżki nie dają ani żadnego awansu. Amy za najniższą a brygadzista za 5,5 tys dostają+premia. To kierownictwo pewnie z jakieś 8-9 a może i 10, plus mają wynajęte mieszkania i służbowe samochody. Niech coś z tym robią bo ktoś w końcu pęknie i pójdzie z pretensjami do pani Dyrektor.

@ObecnO

A to pani dyrektor nie wie że są służbowe mieszkania i samochody?może i pani dyrektor jeździ służbowym skąd wiesz czy nie.W zimie nie jest wcale zimno jest w miarę ciepło latem fakt ugotować się można to prawda po prostu lokal nie jest przystosowany dla tego typu zakładu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Protektor S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku OBUWNIK PRZEMYSŁOWY wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

@Obecna

Przecież pan prezes w grudniu mówił że przynajmniej raz w miesiącu będzie chciał z nami rozmawiać ,a tu już prawie połowa marca i nic czyżby pan prezes zapomniał.Nowa pani dyrektor też nam się jakoś nie przedstawiła wszystko się roznosi drogą pantoflową.Urlopy już zaplanowane na grudzień tak zrobione żeby Słupsk miał jak wyjechać na święta i przyjechać po świętach od razu po 6-tym stycznia.

Sucha

Doskonale wiem jak to jest nie chcemy się przeciwstawiać bo każdy się boi już nas robią w balona trzy dni wolnego zabrane z urlopu bo cholewki nie przyszły a do lata to jeszcze może być pięć razy urlop po trzy cztery dni w sierpniu zamiast urlopować będziemy się smażyć w zakładzie.Super.

OBECNA

Poruszę jeszcze temat wentylacji w firmie. Jest tragiczna. Maszyny wytwarzają niesamowite ciepło, są stare i niebezpieczne. Nie są serwisowane ani konserwowane. Nie są też odpowiednio czyszczone. Problem zgłaszany do przełożonych, że wentylacja jest albo za słaba i brudna, albo wyciągi są złe. Samo postawienie wiatraka nie sprawi, że ten cały (usunięte przez administratora) nie unosi się w powietrzu, a my tego nie wdychamy. Nie trzeba nawet stać blisko maszyny żeby gardło bolało. Jest za głośno, a parametry są celowo zaniżane by obejść bhp. Nie mierzy się ich w czasie pracy tylko pojedynczo każda maszynę, a na halach panuje straszny huk. Przy słonecznym dniu widać ten cały (usunięte przez administratora) Wszystko się lepi i klei. Zabrali nam szkodliwe, ale powinni to zwrócić. Otworzenie świetlików w dachu nie sprawi, że problemu nie ma, bo otwierane są tylko przy ładnej pogodzie.

Ktos

Wystarczy też na pakowanie się przejść i pudełka całe tłuste. Do was nie dociera że rozmawiamy między sobą i przekazujemy co mądrego mówicie. Podejście pierwsza klasa mówić że można zmienić pracę a potem płakać że nie ma chętnych ludzi.

@OBECNA

Te okienka w dachu to nic nie dają bieda z nędzą.Na halach gorąco jak w piekle albo jeszcze gorzej sami sobie pozakładali klimę a my się musimy latem nie idzie wytrzymać.

@Sucha

A my mamy coś do gadania? Widzieliście kartkę z urlopami? Będzie ci potrzebny to weźmiesz bezpłatny haha rządzą się naszym urlopem jakby do nich należał

Nie mam pojęcia co ludzie teraz mają z tym całym akordem tutaj, ale w zasadzie w księgowości to się na nim nie robi? :) jeszcze mam parę dni żeby moc aplikować tu na młodszą księgową, nie widzę jednak żadnych opinii w tym zakresie. czy jest tu może ktoś z biura? jak macie je podzielone? Ta praca w open space czy osobnym gabinecie? Jaka atmosfera?

K

Praca nie w open space, max 4 osoby w pomieszczeniu, sympatyczne dziewczyny ;) Szczerze polecam.

Rysiek
@K

ofertę już widzę, że przegapiłem i to o gruby miesiąc. Te nabory były spowodowane rotacja czy jednak rozwojem? Chce sprawdzić czy miałbym jeszcze szanse by dołączyć do tych miłych Pań

A jak praca na takim okresie próbnym docelowo wygląda? wiem już ze odbywa się na UoP ale tak ogólnie to jak przebiega wdrożenie na stanowisko młodszego kontrolera finansowego? Jakiś czas temu wygasła oferta, zastanawiam się czy przypadkiem jeszcze jej nie wznowią?

Ano faktycznie widziałam w ofercie dla asystentki ds. produkcji, że w benefitach dodano jedynie „elastyczny czas pracy”. w tym przypadku od jakiej podstawy się zaczyna? Myślicie, że jakby dorzucali wszystkim tak jak zasugerowano to na tych poczatkujących stanowiskach także?

Obecna

To się z aneksami nie popisaliście. Do wszystkich osób chcących tu aplikować: jeśli chcesz zarabiać najniższa krajowa to aplikuj do tej firmy! Więcej nic nie mogą zagwarantować:) Będą wam wschodni przyjaciele pracowac...

@Obecna

Na myśli masz zarobki na produkcji, tak? Nie dostaliście żadnych podwyżek w tym roku poza tymi ustawowymi? A było coś może obiecane czy sami po cichu liczyliscie na coś ekstra?

Obecna

Dali 58 brutto więcej:)) a niektórzy mają tylko najniższa wiem bo chodzili dopytywali ale chyba nic nie ugrali:((

@Obecna

Żenada z tymi aneksami tak samo jak z tym 500 co kwartał.Za takie niskie pieniądze i taka premia ci kwartał to już naprawdę ludziska pchają się drzwiami i oknami już niedługo będą odchodzić starzy pracownicy na emerytury a tu przynajmniej jak na razie nie ma komu ich zastąpić.

@Sucha

Kierownicy nie wiem o czym myślą. Starzy pracownicy powinni uczyć nowych ludzi ale oni wola zrzucić wszystko na nich zamiast korzystać z ich wiedzy. Firma nie daje żadnych benefitow więc mogliby przerzucić to na pensje. Zaklad upadnie.

Jaka umowa obowiązuje w Protektor S.A. podczas okresu próbnego?

To jakie tu jeszcze zmiany wystąpiły tak już w ramach podsumowania odkąd Zarząd się zmienił? Teraz właśnie widzę po komentarzach, że podkreślali przy tym zmiany w trybie pracy z akordowego. Co do tych całych wątpliwości cos jeszcze uległo zmianie o czym warto teraz na starcie już wiedzieć?

Zoli

Co Wy z tym akordem ...akordu to tu już dawno nie ma...były wytyczne zrobicie tyle będzie tyle premii i na tym koniec ....ta ekipa niech już idzie w świat i da żyć ....a tak na marginesie to oni od nas uczyli się o produkcji obuwia specjalistycznego a nie odwrotnie

@Pracownica

Niestety to akord, jak w każdym zakładzie produkcyjnym. Masz stawkę godzinową, a inne dodatki takie jak premia jest zależna od wykonu. Jeśli chodzi o szkodliwe, to nie decyzja zakładu, na to składa się wiele czynników, które wynikają ze środowiska pracy i są badane przez odpowiednie organy. Socjal oczywiście zależy od zarządu.

@@Pracownica

Jaki akord? Umiesz czytać co masz w umowie? Ja osobiście mam wypłatę miesieczna za przepracowanie całego miesiąca. Nie mam podanej stawki godzinowej. Akord to akord to zupełnie co innego!!! Akord kiedyś był ale to już dawno!!! I nie za tego zarządu!!! Premi masz dwie za plan produkcji którego nikt nie zna i za brak nieobecności co jest rzalosne bo nikt tego nie chciał!!! (usunięte przez administratora) do podpisania kwartalnej premii!!!

z tym planem produkcji to dosłownie możliwe, by nikt go nie znał? Chyba ze przy tym masz po prostu na myśli osoby z samej produkcji, no bo jakby to miało wyglądać od strony biura? jest konkretny dział za to odpowiedzialny?

@Nowy

Pytali wcześniej o integracje, padła odpowiedź, że jak najbardziej się odbywają, pytanie tylko jakie? Przy tej atmosferze którą opisujesz to jesteście już jakoś zgadani? Zastanawiam się czy jakaś wyjazdówka się trafia czy jak na razie nie ma kiedy? :D

Oho

Jakie intergracje? Pracuje już jakiś czas i ostatnia integracja była wiele lat temu. Mogliby ogarnąć więcej ludzi do roboty i lepiej przeszkolić

@Oho

Jakiś czas to dla Ciebie kilka lat jednak? Jakie szkolenia masz przy tym na myśli? Cos nie tak idzie u was teraz w trakcie pracy? jakieś normy macie? Co do większej liczby ludzi to czemu tego nie robią, skoro sugerujesz, że powinni? Na styk was starcza?

Nie są to może najlepsze momenty by starać się właśnie o podtrzymanie relacji? Tak poza tym nie wiem czy mi się cos nie przeoczyło, ale o co chodzi z tym całym zadłużeniem? Pisali o nim już? Jak to odbija się w warunkach pracy? Kasa jest terminowo?

sucha

Warunki pracy zależy jak dla kogo bałagan totalny kasa jest na czas póki co nie ma z tym problemu.A co starasz sie o przyjęcie czy juz pracujesz.

Jula

Hej, jest teraz taka oferta w internecie na takiej dla młodszego kontrolera finansowego. Teraz niedawno ktoś napisał o jakimś bałaganie ale też tym, że w razie czego kasa jest na czas. To jak to z perspektywy tego stanowiska wygląda? O jakiej kasie jest mowa na start i co ewentualnie będzie potem? I w razie czego z jakimi problemami można się spotkać?

Czy w firmie Protektor S.A. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Praca w biurze została polecona ale z jakich tak w sumie przyczyn? ktoś pisał o super pieniążkach ale to może być jednak wartością względną, czy ktoś doprecyzuje ile sumarycznie może wyjść? Nawet w postaci widełek płacowych? Jak sytuacja od strony rotacji może wyglądać?

Luna

A skąd wiadomo, że za firmowe. Sami mówią o tym? Może Zarząd powinien się zastanowić skąd wyciekają takie informacje. Może z działu personalnego? A tak przy okazji może to tak pisze jedna i ta sama osoba, bo tylko dwóch klientów dodało opinię.

Pot
@Luna

Rada powinna się zastanowić nad tym czy ich trzymać. A nie wszyscy winni tylko nie oni. Anioły

@Luna

A ty swoim zarządem nie strasz pożądnych ludzi. Wystarczająco już mieszacie

Bożena
@Kol

W sensie co robią takiego? Jak coś tam się dzieje z atmosferą to daj znać, lepiej wiedzieć wcześniej jak później, czego się spodziewać.

@Bożena

A co miało by się dziać. Jest super I tyle . Wszyscy są wspaniali niema co narzekać.

Wanda
@Pati

Nie mogę wyczuć czy to ironia czy piszesz poważnie z tym że jest super, bo rozumiem, że napisane to zostało w kontekście atmosfery. Jak jest? Pytam ponieważ to dla mnie bardzo ważne, tzn atmosfera w pracy. Jaką masz umowę jak można wiedzieć? O pracę?

@Wanda

Piszę poważnie a nie z ironią. Praca super atmosfera super pieniążki też w miarę. A umowa to jest już moja sprawa tym się nie podzielę z nikim .

Zofia
@Pati

czyli jeśli o umowę chodzi to każdy ma indywidualne zasady mimo pracy na podobnych stanowiskach? Zdarzają się jakieś rozbieżności w traktowaniu? chociaż piszesz, że praca jest super... opowiesz coś więcej o jej specyfice skoro tak się dobrze układa tutaj?

@Zofia

Niewiem jakie kto ma umowy ,wiem jaką ja mam. Traktowani jesteśmy wszyscy tak samo. Niewiem jaki masz cel w zadawaniu takich pytań i co chcesz nimi osiągnąć.Tak jak już pisałam jest świetnie. Pani dyrektor to anioł nie kobieta. Osobiście uważam że czasami ma tylko złych doradców ale to jest już jej sprawa kogo słucha i się radzi mi nic do tego.

Ewelina
@Pati

Celem zadawania pytań jest otrzymanie odpowiedzi :) Koleżanka zadała trafne pytania! Zresztą po to jest to forum, żeby dyskutować o pracodawcy i warunkach zatrudnienia. Ja też myślę nad pracą u Was, najlepiej w biurze. Pomijając już to wszystko - polecasz? O tą atmosferę to firma jakoś dba, są jakieś formy integracji?

Aga
@Ewelina

Pracuje w biurze i polecam jak najbardziej na tak.

Rudy

Radosław W jawnie okrada firmę ma apartament opłacany przez firmę i co tydzień jeździ służbowym samochodem do Słupska przy tych cenach benzyny inaczej tego nie można nazwać

Wojciech
@Rudy

Ciekawe czy zarząd ma klapki na oczach. Ale to ich człowiek.

Zofia
@Wojciech

A nawet jeśli to jest pewność, że tankuje z pieniędzy firmowych? No bo już troszkę bez przesady, żeby aż tak nadużywać. Czyli generalnie w firmie nie występują większe problemy? Zawsze jakiś pozytyw...

@Rudy

Nie wiedziales o tym? Wszyscy troje maja apartamenty i jada do Slupska na weekend.

Pot

Zgadzam się z tobą na 100%

Luna

No teraz to trzy, bo moja doszła.

Zostaw merytoryczną opinię o Protektor S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Protektor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Protektor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protektor S.A.?

Protektor S.A.
3.8/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Vetterów 24A-24B
    20-277 Lublin