Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik

Mariusz Jaskulski Nowy wpis

Pracowałem w Rogaliku 7 lat byłem na stanowisku piekarz kierowca. Bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo fajna atmosfera. Pieczywo w takiej firmie wozić po sklepach firmowych to przyjemność. Ciasta bardzo dobre torty jeszcze lepsze. Pieczywo bez polepsza czy. Musiałem odejść z pracy że względu rodzinnych. Ale jak będzie możliwe to z chęcią zatrudnienie się u Pana Wojciecha i jego Syna. Szanują pracowników i najważniejsze że wypłaty są spoko i zawsze na czas. Pozdrawiam Pana Wojciecha i jego Syna.

Niko Nowy wpis

Pół roku temu trzeba było sześciu osób na stanowisko Pomoc piekarza / cukiernika. Według ogłoszenia można było liczyć na nieustanne szkolenia i rozwój umiejętności. Ciekaw więc jestem, jak to wygląda z perspektywy mijającego półrocza, czy w tym czasie można już zostać samodzielnym piekarzem / cukiernikiem? I czy początkowe 4 300–5 500 zł brutto rośnie, niczym ciasto drożdżowe?

Alicja

Atmosfera jest naprawdę fajna, widać, że pracownicy się dogadują. A to, że są wymogi i trzeba się ich nauczyć, no cóż.. w każdej pracy są wymagania.

Helena
@Alicja

A są jakieś szkolenia, które pomagają nowemu pracownikowi sprostać wymaganiom? No i czy za tymi wymaganiami stoi odpowiednie wynagrodzenie?

Jaa

Kiedyś to była najlepsza piekarnia ever, ostatnio trafiam niestety na stare ciasta. Prośba o zwrócenie na to uwagi, nie chciałabym jej zmienić :-)

Nowy wpis

@Jaa

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. W naszej piekarnio-cukierni dokładamy wszelkich starań by jakość produktów była jak najlepsza. Jeśli wybrany przez Panią produkt, nie był satysfakcjonujący - najmocniej przepraszamy i z pewnością zwrócimy jeszcze większa uwagę do produkowanych wypieków w Rogaliku.

Dziękuje :-) Nowy wpis
@Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik

Dzisiejsza babeczka była rewelacyjna :-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Br

Niestety wyrzucają nowych pracowników po zaledwie dwóch dniach, bo nie pamiętają wszystkich kodów produktów na pamięć. Żart i pośmiewisko. Szukają już chyba drugi miesiąc ekspedientki, teraz już wiem dlaczego, wykorzystują ludzi po kilka dni żeby nie musieć umów podpisywać.

Małgorzata
@Br

Czyli praca jest rozpoczynana przed podpisaniem umowy, czy może są to jakieś dni próbne? Czy robią jakieś szkolenie przed rozpoczęciem współpracy i czy informują o wymogu uczenia się kodów na pamięć?

Torcik

Proszę zwrócić pracownikom uwagę,bo nie wydają paragonów.Dotyczy to przynajmniej sklepu przy ul Gorczycowej 4.

ta firma to żart :) w ogłoszeniu jest napisane, ze szukaja marketingowca do sieci cukierni Rogalik, na rozmowie okazuje sie , że szukają osoby do 5 spółek bo panowie "biznesmeni" mają jeszcze : wynajem apartamentów, cateringi eventowe, cateringi biurowe, studio pilates i cukiernie :) dodatkowo maja napisane, ze współpraca z grafikiem, agencja reklamowa oraz z fotografem... otóż nie :) z grafika i fotografa zrezygnowali bo to dla nich koszt.. z agencji docelowo rezygnuja bo to dla nich również koszt. Biura nie posiadają wiec praca w ich cukierni przy stole!!!! hahah podsumowując: szukają za 5 netto osoby od marketingu która będzie robić marketing 5 spółkom będzie fotografem, grafikiem, SEOwcem, copywriterem, osobą od social mediów, eventów i będzie odpowiedzialna za sprzedaż .. siedząc w kawiarni razem z klientami ... FIRMA ŻART :) naprawdę szkoda waszego czasu na rozmowę :)

@Anna

Byłam zaproszona na rozmowę na stanowisko Ekspedientka. Miał być telefon zwrotny o decyzji ale telefonu nie było. Kierownictwo wydawało się że są poważnymi ludzmi, ale jeżeli obiecali zadzwonić niezależnie od decyzji to powinni zadzwonić. Całe szczęście że nie pracuje tam bo pracownik może być gnojony przez klienta i nic nie może powiedzieć i wiem dlaczego, bo masz takie wytyczne od przełożonych. Byłam kilkakrotnie klientą i sama zwracałam uwagę bezczelnym klientom którzy krzyczeli na Panie tam pracujące bądź zwracali się niegrzecznie,bo Panie nie mogą nic powiedzieć. Sądząc po tym firma ma nawyk,, klient nasz Pan,, ale sprzedawca też człowiek prawda? I uważam że szacunek się należy. I cieszę się że,, zachaczyłam,, tylko o rozmowę.

Ma Pani rację, tam to jest pseudo praca

Klient

Jeszcze do niedawna często kupowałam smaczne drożdżówki ale już w tej piekarni nie kupię nic ,,,,, ponieważ ostatnio trafiła mi się drożdżówka, która w swojej kruszonce miała pełno skorupek od jaj. MASAKRA

Negatywna

Witam.. Dzisiaj tj. 05.11...sobota Gdynia Dąbrowa ...trafił mi się niestety poraz kolejny chleb razowy foremka , twardy jak jasna cholera......a do tego ponieważ jest krojony to cały posklejany...???????????? ...Ogólnie masakra....W tych trudnych czasach gdzie wszystko jest drogie, a ludzie biednieją.....Trzeba się przykładać do własnej roboty, bo można szybko stracić klienta....i właśnie ja nad tym się zastanawiam.....? ????????????????

Jolanta
@Negatywna

A od kiedy to się przytrafia? Zastanawiam się czy może trafiła do zespołu nowa osoba i to jest tego efekt? Pani tego wprost im nie reklamowała? Może reakcja byłaby szybsza jakby obsługa się o tym z marszu dowiedziała, że coś jest nie tak?

Pracowałam jakiś czas w Rogaliku. Odeszłam z powodu wyprowadzki z Gdyni ale ogólnie atmosfera na plus. Jak wszędzie są gorsze dni i momenty ale koleżanki w zespole są fajne, pomocne i szefostwo tez stara się być fair wobec pracowników. Ja będę wspominac miło prace w tym miejscu.

Iza

Bardzo fajne sa tu Panie :) i smaczne produkty

Renata
@Iza

A co najbardziej polecasz?

Ann

Za czasów p. Wojtka było ok, teraz jest inaczej, ale to nie znaczy gorzej. Syn ma inne podejście, ale jest ok. Trzeba się dostosować. Ja pracuję tu już kilka lat i nie widzę potrzeb zmiany. Praca ok, wypłata ok. Nie wiem, czemu tak narzekają niektórzy ;)

@Ann

Jest gorzej i psują opinię innym pracownikom którzy odeszli

Marika

Kupuje tu chleb dla rodziny i dzieciaków, jedyny jaki jedzą tak naprawdę - bo bywało ciężko. Super!

Irmina

Braliśmy na weekend torcik z rogalika - dawno tak dobrego nie jadłam!! Super! Krem - idealny. Nie to co czasem można dostać... Napewno jeszcze nie raz kupimy.

Krysia

Uwielbiamy stąd ciacha! Rewelacyjne!!

Rewelacyjne bułki, duży wybór pieczywa - to lubie! Mam po drodze z pracy, lokalizacje ok. Fajna piekarnia.

Klient

Szczerze odradzam kupowanie pieczywa cukierniczego. Tydzień temu nabyłem torcik cytrynowy, który miał być lekki, mało słodki i zrobiony na śmietanie. W efekcie był to biszkopt przełożony margarynową masą o smaku śmietankowym i chemiczne aromaty cytryny. Wyjątkowo niesmaczny i ciężki (zawsze po konsumpcji [jedliśmy go w 3 rzutach] odczuwalne było uczucie ciężkości w żołądku. Nie wypisuję opinii bez uzasadnienia. Jednak tego producenta i sprzedawcę należy po prostu nauczyć rzetelności i prawdy za oferowany produkt.

@Klient

Dziękujemy za opinię. Wszystkie uwagi naszych klientów bierzemy pod uwagę i dbamy o to, aby było tylko lepiej. Serdecznie zapraszamy ponownie! Wierzymy, że tym razem - będzie pysznie!

Jolak

Ciekawe, że jest tyle negatywnych opinii. Mi się tu dobrze pracowało, teraz emeryturka. Córka siostry tam dalej pracuje i nie narzeka. Jak ktoś szuka pracy to bedzie zadowolony. Praca jak praca. I płacone na czas.

M.

Po pół roku pracy jako ekspedientka niestety musiałam odejść z przyczyn zdrowotnych ale z czystym sumieniem mogę polecić Rogalika. Może nie jest to lekka praca ale to normalne w tej branży, za to podobały mi się jasno określone zasady, sprawne przeszkolenie do pracy, atmosfera, szef jest w porządku ale wymagający.

Ola_K

Miałam okazję tu pracować przed wyprowadzką z 3city - nie narzekam ;) Było ok! Koleżanki z pracy, atmosfera ok. Wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik - Gdynia

• Jak się pracuje w Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojciech Niemc Piekarnia-Cukiernia Rogalik