Opinie o Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben w Zalesiaki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben w Zalesiaki

Szczaw

Szczaw siekany - w smaku sama sól ale to można w zupie skorygować ale po co zmielone ( posiekane ) są zdrewniałe części łodyg? No ludzie więcej tego nie kupię ani innego waszego wyrobu. Po co to sprzedajecie , raz się skusiłem i mam dość. Straciliście klienta zanim go złapaliście . Szkoda że się nie da dodać zdjęć. No same twarde łodygi.

ak
@Szczaw

Fasolka po bretońsku na koncentracie tej firmy robi się niejadalna. 18% cukru robi swoje. Pomidorów niedużo, bardziej ketchup niż koncentrat. Kupiłem pierwszy i ostatni raz.

Edward

Dlaczego na słoikach - np Buraczki zasmażane domowe - nie ma info o składzie, warunkach przechowywania, dacie produkcji i terminie przydatnpści do spożycia?

Kasia Nowy wpis
@Edward

Kupuję buraczki zasmażane i dziwięsię Pana wypowiedzi.Ja też jestem klientką i na każdym słoiku jest data produkcji i przydatności.Równiez jest podany skład. Powiem tak że buraczki są wyśmienite i proszę nie szykanować producenta.

Generalnie to co do tych wspominanych 18% cukru w składzie to czy pracownicy nie mają bezpośrednio na niego wpływu? W sensie technicznym rzecz jasna. :) I czy dałby mi ktoś proszę znać jak pracuje się teraz przy tej całej produkcji? Ciekawi mnie także zakres odpowiedzialności pracowników względem składu. Co w sytuacji gdy jakaś partia nie zostanie wykonana zgodnie z recepturą?

Szczaw

ak Nowy wpis
@Szczaw

Administrator Nowy wpis

Firma Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko operator produkcji. Czy dalej można tam aplikować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POZOSTALI ROBOTNICY PRZETWÓRSTWA SUROWCÓW ROŚLINNYCH w firmie Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
maria

Kupiłam Państwa ogórki kwaszone domowe produkt nie do jedzenia sama sól w słoiku brudne ogórki produkt obrzydliwy jak można coś takiego dopuścić do spożycia , nadaje się tylko do utylizacji nie zasługuje na miano produkt polski

Justyna
@maria

A sprawdzałaś datę ważności? Może coś z tym było nie tak?

Rozczarowana konsumentka

Jestem bardzo rozczarowana jakoscia jednego z premium-produktow: ogorek kiszony smakowal juz nieco niezw m kupna tch specjalow wszystkim znajomym.....

Mr. Bro
@Rozczarowana konsumentka

Pracowałaś? Czy tylko oceniasz ogórka kiszonego?

Joanna
@Mr. Bro

Pewnie pracowała i jest w szoku, bo własną ręką go wsadzała a tu taki rozczarowujący efekt. :/ Ty jako klient rozumiem, że nie narzekasz na ich produkty?

Dominik

A jaka jest stawka na okresie próbnym i jaka po dostaniu się już pracy?

Luk

Wlasnie otworzylem kolejne kupione ogorki kiszone z tek firmy i niestety kolejny sloik do kosza. Smiedzi a noe pachnie ogorkiem kiszonym i ogorki rozwalaja sie w rekach i wyplywa z nich sok tryskajac przekaski ugryzieniu na 2metry. Kilka prob spowodowalo ze juz nie kupie tych produktow. Wole zaplacic wiecej za produkt ale miec pewnosc ze zjem ze samkiem i przyczynic sie by ludzie. Moi znajomi sa podobnego zdania.

Daria

To dlaczego nie wyjaśniacie takich spraw w firmie ? Na forum nikt nie pomoże.

Byłypracownik

Na umowie zlecenie wypłacana jest stawka 12zl za godzinę a nie jak to jest w kodeksie pracy 17zl. Nie polecam.

Obóz pracy, wyzysk ludzi, strasznie niskie zarobki, Polacy nie chcą pracować to zatrudniają Ukraińców ogólnie rzeznia. Ostatnie ogłoszenie z waldiben - pakowanie, etykietowanie, dobra znajomość języków ukraiński i węgierski, tłumaczenie dokumentów nie podano ile godzin ale znając życie to min. 10 i 2000 zł brutto, ludzie jak oni się nie wstydzą wystawić takiego ogłoszenia, TY rób za grosze a oni się śmieją I złote klamki zakładają, masakra!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben - Zalesiaki

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Waldiben Józef Bęben