Opinie o Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o. w Zaścianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o. w Zaścianki

Hejka. ;) nie wiecie czasem czy nie biorą tutaj kasjerek na część etatu? po opisie jednego z ogłoszeń widzę, że chyba pracuje się na jedna zmianę od 10:00 do 18:00. Obecnie szukam czegoś do dorobienia w Zaściankach, więc ciekawa jestem czy by mnie nie przyjęli

Wędliny bardzo dobre i świeże ,kupuję od kilku lat . Polecam wszystkim swoim znajomym i również są zadowoleni. Panie w sklepie bardzo miłe należy im się PREMIA. Polecam wszystkim

Zniesmaczony
@Kasia

Chcesz zapunktowac u pracodawcy czy co:)? Pewnie jesteś pracownicą dlatego piszesz o premii, takie miłe jesteście że wystarczy na was popatrzeć na te wasze skwaszone miny:p za kare tam pracujecie?

Ktoś
@Kasia

A co za mało dostajecie pod stołem???

Klientka Nowy wpis
@Kasia

Kupiłam schab wędzony. Dużo wody, niesmaczny a cena z kosmosu. Nie polecam. Nigdy więcej niczego nie kupię z firmy Pelikan. Dlaczego bez akceptacji regulaminu nie mogę opublikować postu?

Możecie ocenić warunki pracy sprzedawców? Nie widzę by od dwóch lat pojawiały się tu opinie a jeszcze kilka miesięcy wcześniej szukali sprzedawcy na Szosę. Było wtedy napisane, że zarabia się do 4 300 zł, ciekawie jak jest teraz po podwyżkach, były?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tym zakładzie ponad dwa lata, aż nie otrzymałem oferty pracy za granicą w zakładach mięsnych na rozbiorach z mięsem wieprzowym. Nie będę tego porównywał bo nie ma czego, ale na dzień dobry dostałem 7,500 na rękę , a od drugiego miesiąca wypłata była w granicach 8,900 na rękę + całkowicie Niemiecka umowa z ubezpieczeniem, płatnym urlopem i zatrudnieniem na stałe. Dojazd do Niemiec też mi zapewnili. Mam małe dzieci zatem zależało mi na zjazdach i dogadałem się z majstrem, że co dwa tygodnie jestem w domu na przedłużonym weekendzie. W Polsce nie ma co pracować w zakładach mięsnych bo nie doceniają pracowników natomiast w Niemcach pracownik z doświadczeniem jest bardzo ceniony i premiowany, bynajmniej tutaj. Jak byście byli chętni do pracy to podaję kontakt do osoby z tej firmy, bo wiem, że teraz przyjmują na rozbiory oraz inne działy. Oba numery mówią po Polsku. +48 531 676 755 +49 174 1765898

Firma Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Masarz - Wędzarz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ciastek

Obsługa nie przyjemna problemy z płatnością przy małych kwotach ostatnio sprzedano mi śmierdzące nóżki wieprzowe poszły do kosza przyda się kontrol sanepidu po świętach zgłoszę to nie polecam nigdy tam już nic nie kupię

Tomasz
@Ciastek

Ja też kupiłem tam stare mięso i bardzo nie miła obsługa,tragedia

Justyna
@Tomasz

Zwróciłeś im uwagę? Nie? Bo po co, lepiej smarować w internecie. Pani wyżej odgraża się kontrolą, ciekawa jestem czy faktycznie to zgłosi.

@Justyna

Kobieto zastanów się czy ty wogole jesteś normalna:D

Justyna

Oczywiście. W czym masz problem? Kobieta grozi wam sanepidem a Ty się mnie czepiasz.

@Justyna

Bo jest (usunięte przez administratora) rozumiesz to:D? Wkoncu zrobiliby porządek z takimi firemkami

Małgorzata

Skoro pracujesz w tej firmie, dlaczego jej źle życzysz? Nie lubisz swojej pracy? Chętnie poznam powody.

Z całego serca NIE POLECAM:)

admin

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o. - Zaścianki

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.?

Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.
  • Szosa Baranowicka 23/1
    15-521 Zaścianki

Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.