Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.

Opiszecie szkolenia?

Czy można liczyć w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, jest taka możliwość.

robert

Każda praca ma swoje plusy i minusy. Plus jest taki, że zarabiasz pieniądze. Minus jest taki, że musisz pracować, mam takie przeczucie, że osoby, które piszą te opinie właśnie z tym mają problem. Żadna nowość. Praca jest wymagająca i trzeba wiedzieć, że praca na produkcji to nie wakacje. Ja pracę u Żaczka polecam, bo jeśli ktoś podchodzi odpowiedzialnie i przykłada się do swojej pracy to długo zagrzeje miejsce w firmie i będzie uczciwie traktowany.

Dla ambitnych - kto znajdzie błąd.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Ciekawe, że większość opinii wyróżnia data powiązana z ucieczką zdrajców. Jak długo będziecie funkcjonować na rynku? Gratisy od p. (usunięte przez administratora)z chęcią rozdawaliście a jak na swoim to oszczędnie. Tak Tak Panowie trzeba być niezwykle bezczelnym aby po tym co zrobiliście jeszcze dodatkowo szkalować dobrych ludzi. Cukiernia to my wszyscy, dziwna zmiana w waszej twórczej wyobraźni dotyka całą załogę i ludzi tu zatrudnionych. Nasza Cukiernia jest marką samą w sobie, a Wy - kim jesteście i z kim się identyfikujecie? Pozostawiam te pytania bez odpowiedzi, i kieruję je do Was Panowie. Trzeba spojrzeć na aktualną sytuację z innej perspektywy. Za rok Was zapewne nie będzie ponieważ się zapewne pokłucicie, a w kreowaniu intryg jak widać macie spore doświadczenie. Cóż nie każda inicjatywa przynosi spodziewane rezultaty. My - byliśmy, jestesmy i będziemy. Wy - twór, a raczej chwilowy kaprys rozdmuchanych jak to określiła Pani ukierunkowana przez wasz kwartet rozregulowanych instrumentów dętych, których czas się szybko skończy. Panowie na koniec tego krótkiego wpisu, cała załoga Cukierni Żaczek życzy Wam, tego samego czego Wy nam życzycie, z tym, że dziesięć razy wiecej. Do zzobaczenia na rubieżach miasta.

Artur

Zacząłem tam pracę Jest ok wystarczy normalnie rozmawiać A pracować potrzeba jak wszędzie za darmo kasy nie dają Pensję wpłacając w terminie Produkty wysokiej klasy a wiem bo jestem na produkcji Polecam Artur

Witam, Przepraszam, czy my kiedykolwiek mielismy ze soba cos wspolnego?? Ja nawet Pani nie znam...

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. - Babice

• Jak się pracuje w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Żaczek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cukiernia Żaczek Sp. z o.o.