Opinie o Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. w Chełmek

Czy pracodawca Ptyś S.C. Cukiernia Andrzej Gołębiowski Joanna Galist motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Praca w święta po 10 lub 12 godz a niektórzy i więcej i ani grosza premi tak motywoja a nadgodziny do wybrania

Normalny Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera bardzo dobrze mi się pracuje polecam ten zakład każdemu zarobki bardzo dobre jak na Chełmek i okolice szefowa zawsze dostępna i otwarta na rozmowy

Czy firma Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dd Nowy wpis

Niestety pracodawca nie kieruję się żadnymi zasadami równości ci którzy uczciwie pracują i są zangazowani w pracę i naprawdę im zależy i potrafią zrobić wszystko czesto mają 100 zł więcej niż najniższa krajowa a lasery którzy przychodzą do pracy tylko poto aby siedzieć parę godzin przed telefonami ,chodzić beż celu utrudniać innym pracę i kręcić prostackie afery i żreć są lepiej opłacani przez szefostwo nierozumiem naszczescie już tam nie pracuje

Anonimowy

Tak motywuje do szybkiego odejścia.... Brak szacunku dla pracownika... Nie polecam uciekać omijać szerokim łukiem

@Anonimowy

Dokładnie

657 Nowy wpis

Pracowałam krótko, ale atmosfera tragedia. Widać chęć zysku do bólu, dziwne spojrzenia, non stop trzeba coś robić, bo kamery, nie daj boże wymień słowo. Do tego poczułam się oszukana. Składałam aplikacje na pracę w Oświęcimiu, pol etatu. Sklep w Oświęcimiu widziałam bodajże dwa razy, a tak to Chełmek . Na dodatek najlepiej jakbym była dostępna non stop, więc nie wiem po co pisali na ofercie pół etatu? Układanie grafiku? Masz się podporządkować i nie ma się nic do gadania. Tak ciężko naprawdę zrozumieć, że pracownicy mają swoje życie prywatne. A i najlepsze, grafik układany z tygodnia na tydzień więc nierealne jest coś zaplanować. Bardzo się rozczarowałam bo miałam nadzieję na tą pracę.

Magdalena
@Gość

Kamery w miejscu pracy to już naprawdę nic dziwnego. Można się do tego jakoś przyzwyczaić. No ale już fakt, iż miałaś pracować w Ptysiu w Oświęcimiu, a wylądowałeś wbrew swojej woli w Chełmku, to już może niepokoić. No i ten grafik układany z tygodnia na tydzień. A co w przypadku choroby? Pracodawca nie robi problemu z daniem pracownikowi kilku dni wolnych?

@Magdalena

Nie mam pojęcia, bo nie chcieli mnie. Nie byłam dostępna na każde zawołanie, a aplikowałam na pół etatu. Śmieszne

Lucyna
@Magdalena

Bardzo wielkie problemy z wolnym

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jak wygląda rozmowa w Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Z iloma osobami się rozmawia? 4 czerwca pojawiło się ogłoszenie.

Beata

Nie wiem co się stało z cukiernią Ptyś ponieważ towar taki jak drożdżówki nie nadaje się do jedzenia wygląda jakby był pieczony dzień wcześniej również krokiety i kanapki są nie świeże dzisiaj kupiłam chleb który nie nadaje się do spożycia bo jest odmrażany . Przykro mi pisać ale nie polecam tej cukierni kiedyś Ptyś miał renomę a teraz wszystko się zepsuło. Pozdrawiam

Ile może zarobić piekarz z 20 letnim stażem w tej firmie

Rom

Ile zarabia piekarz?

Beata

Dlaczego w cukierni są pączki które nie nadają się do jedzenia. Kupiłam dziś i są malutkie i wyglądają i smakują jakby były wczorajsze. Coś tam nie tak.

Jakie godziny pracy obowiązują w Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.?

Lucyna

To zależy gdzie ale od godziny 3:00

Magdalena

Znajdą się na forum osoby, które w prawdziwy sposób opiszą sytuację w firmie Ptyś? Jaka atmosfera panuje obecnie? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia? Są jakieś premie, benefity? Czy potrzebne jest specjalistyczne wykształcenie, by dostać posadę u tego pracodawcy?

Gekon
@Magdalena

Nie musisz mieć specjalistycznego wykształcenia żeby dostać tam pracę. Wystarczą dobre chęci, bo wszystkiego jest się człowiek w stanie nauczyć. Atmosfera jest różna, jeśli jest dużo pracy (np. Święta) to bywa napięta. Pracownicy też są różni, bo to tylko ludzie, każdy miewa zły dzień. Ogólnie jest (a raczej było jeszcze kilka miesięcy temu) dobrze. Są premie pieniężne, jest ciasto na święta, z benefitów na pewno jest ubezpieczenie dodatkowe na życie oraz Multisport. Próbuj, powodzenia :)

Dagmara

@gosc ale skoro pracowałeś tam aż 10 lat, to chyba nie mogło być aż tak źle?

iwet

Są dobrzy w tym co robią ale nie szanują pracowników...na podstawie donosów bez wyjasnienia sprawy zwalniają ludzi...a klienci są różni..niestety..czasami podli i niesprawiedliwi....czasami wystarczyłoby kilku świadków danej sytuacji i karta odwróciła by się ,....niestety pracowników się nie słucha ..klient nasz Pan...szkoda tylko że wykorzystuje się ich bez skrupułów pracą po 11 h cały tydzień sobota 10 h niedziela 6 i bez wolnego kolejny tydzień po 10 h....

@iwet

Tu szczera prawda ktoś opisał jak tam jest pracowałem tam ponad 10 lat i tak było. Ludzie uciekają do innych firm bo oprócz (usunięte przez administratora) są też domy i rodziny.. Niestety nie wszyscy to rozumieją.. Każda i charowa na kasę...

Agnieszka

Hej! jestem ciekawa zarobków w tej firmie?

@Agnieszka

Nigdy źle nie płacili... Nadgodziny wszystko było liczone... Gorzej było z innymi rzeczami. Psychicznie.

Czy pracodawca Ptyś S.C. Cukiernia Andrzej Gołębiowski Joanna Galist organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gosc

Kiedyś tak było... Teraz nie mam pojęcia... Pewnie nie... Bo pracownicy potem uciekają z ich kwalifikacjami... Albo jak kiedyś było trzeba zapewnić ileś tam lat że się nie odejdzie żeby kursy się zwróciły itd

Anonimowy

Właśnie zakończyło się postępowanie Państwowej Inspekcji Pracy ze względu na złożoną przeze mnie skargę dotyczące właśnie cukierni Ptyś ;) to, co zrobił pracodawca jest ciosem poniżej pasa. Na szczęście jestem wygrana. Nie polecam - szkoda nerwów.

@Anonimowy

Jestem za... Wkoncu ktoś odważny żeby się sprzeciwić Im... Jak ja 15 lat temu naszczrscie już ich ogladam

Istoty ludzie, które nie szanują pracowników nie zasługują na nic. Są zwykłymi pasożytami. Klient nasz Pan jak nie jest (usunięte przez administratora) A dzis w erze konsumcjonizmu ludzie,którzy jedzą słodkie żarcie to tacy , którzy zjadają pod niezdrowe emocje nie dbają o ciało i mózg i dla takich chcecie być wielcy żal. Macie świadomość wielkości ziarenka maku . Dlatego ciągle szukacie pracowników .

admin

Wyraź swoją opinię o firmie Ptyś S.C. Cukiernia Andrzej Gołębiowski Joanna Galist. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. - Chełmek

• Jak się pracuje w Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.?

Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.
  • Baty 2
    32-660 Chełmek
  • NIP: 5490019511 REGON: 70229188 KRS: 0000146774

Cukiernia Ptyś A.Gołębiowski J.Galistl sp.j.