Opinie o Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. w Zielona Góra

XD

Nie ma sensu dalej tu się spierać z wazeliniarzami szefa którzy nie są magazynierami. Ludzie przychodzą pracują rok, dwa i odchodzą zostaje tylko stara ekipa wiec możecie ocenić i sami zdecydować a jeśli nie wydaje wam się dziwne to że firma od dwóch miesięcy nie może znaleść pracowników i nagle pojawiają się tu tak pochlebne opinie to chyba tylko świadczyć o tym ze jest gdzieś wyżej lekka desperacja. Ale to już kandydatom pozostawiam do decyzji czy przyjdą czy nie. Praca ani rozwojowa ani przyjemna ludzie w większości na magazynie bardzo pozytywni i dobrze się z nimi pracuje. Jak komuś nie przeszkadza wszech obecny wyziew chemii to będzie oki albo zreszta po pewnym czasie się przyzwyczai, ale czy warto nie mi oceniać. Ja nie polecam ale każdy ma swoje zdanie.

Abc

Wyżej są napisane choć mogło się coś zmienić z powodu braku chętnych

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, magazyn z PRL'u, ręczne stretchowanie palet, poniżanie od strony szefa który jest pedantem, bardzo źle traktuje pracowników a ludzie pracują w strachu przed nim Każdy zwalnia się a pracownicy wymieniają się tak szybko że nie nadążam zapamiętywać ich imion. Wypłata to najniższa krajowa + śmieszne premie których większość nie dostaje, zarobki 4tyś. netto dostaje 4/20 pracowników reszta max +/- 3,6tyś. od kilku miesięcy czekamy na obiecaną podwyżkę i nic, jak zawsze. Nie polecam z całego serca!!

mały chemik

Do tego wszechobecna chemia. Śmierdzi chemikaliami i nawet ciuchy dają chemią. Nie ma czym tam oddychać a praca jest ciężka szczególnie latem kiedy w środku jest 30 stopni.

. Nowy wpis

Wyrównanie Nowy wpis

(usunięte przez administratora)cała ta firma to pokazówka dopóki człowiek nie zacznie tam pracy. Pracownicy magazynu czekają na podwyżkę od stycznia obiecaną przez właściciela i oczywiście ciągle zbywanie wymyślanie poziom żenady... nic dziwnego że opłaca się to tylko garsce pracowników co mają płacone od obrotu tak zwane stare dobre umowy. Podstawa jest niższa niż najniższa krajowa reszta to (usunięte przez administratora) premię i system akordowy z normą. Omijać z daleka.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie pracę na stanowisku Grafik w firmie Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.?

mały chemik Nowy wpis

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Ruda

Hej. Interesują mnie szkolenia które są oferowane handlowcom. Tak jak już ktoś kiedyś zauważył są określone jako całoroczne. Jak są częste? I przede wszystkim czy zawsze są w godzinach pracy?

Dziś dodano ofertę dla handlowca na mój rejon. Widzę, że niektórzy już pytali o zarobki i rozwój ale bez większej reakcji. Ja to ciekawy jeszcze bym był tego jakie narzędzia do pracy mi udostępnia i jak byście je ocenili. Jaki telefon, laptop i auto?

mars

Pracownicy na magazynie traktowani przez szefa jak kolejny element wyposażenia magazynu. Bzdurne obostrzenia, które zwyczajnie godzą w godność człowieka. Całkowity brak empatii. Skłócanie ludzi za ich plecami. Napuszczanie jednych na drugich za pomocą kłamstw. Wszelkie kontakty ludzkie są utrudniane. Coś takiego jak przyjazna atmosfera w pracy jest niemile widziana. Zwykła przemoc psychiczna. Aż dziw, że Inspekcja Pracy jeszcze nie odpowiedziała na skargi pracowników.

Zdarza się faktycznie tak jak napisano, że dochodzi do rzucania jakichś ubliżających słów? czemu nikt nie reaguje? Interesowała mnie praca jako handlowiec ,wciąż w zasadzie tak jest. znacie zeszłoroczne rekordy sprzedażowe? Chce porównać sobie wyniki by sprawdzić czy warto podejmować się zatrudnienia. jak na razie jestem na etapie ze potrzebuje dużo zarobić

snickers

Wszystko pięknie wygląda na zewnątrz ale w środku już tak różowo nie jest. Brak poszanowania pracownika. Liczy się kasa a nie człowiek. Obrażanie, wyzywanie pracowników od (usunięte przez administratora), głupków itp jest na porządku dziennym(usunięte przez administratora) Nigdy w oczy tylko po ludziach. Nie miło się tego słucha od innych. Szef jest miły i obiecuje złote góry na rozmowach co zdecydowanie odbiega od rzeczywistości. Nie liczcie tam na jakikolwiek rozwój, bo go zwyczajnie nie ma. Jeżeli masz własne zdanie i rozum jesteś niepożądaną jednostką. Masz wykonywać polecenia chociaż mijają się z logiką i zdrowym rozsądkiem na zasadzie ja tu jestem szefem. Jak ktoś lubi obniżać swój poziom żeby przypodobać się tym którzy ,,wszystko wiedzą lepiej(usunięte przez administratora) ta firma jest dla ciebie. W przeciwnym razie odradzam. (usunięte przez administratora)

Zaciekawiło mnie to określenie o rycerzach szefostwa. :D jakiś konkretny dział mieliście tu na myśli? Zastanawiam się jakie teraz od nowego roku warunki finansowe można sobie w praktyce zwojować? Przedstawiciele są teraz poszukiwani, stąd też zastanowienie. Jakie szkolenia rozwojowe są planowane na ten rok? Piszą w opisie o pakiecie na cały okres zatrudnienia

XD

Karol
@XD

Jak na magazynie jest tak fajnie i atmosfera ok to pewnie też dobrze płacą? Możesz podać widełki żebym mógł ocenić czy warto aplikować? Potrzebne są też uprawnienia na wózki żeby mnie przyjęli czy to nie jest konieczne?

CV
@Karol

Proponuje złożyć CV, najlepiej porozmawiać osobiście o warunkach zatrudnienia w trakcie bezpośredniej rozmowy z pracodawcą.

Abc

Wyżej są napisane choć mogło się coś zmienić z powodu braku chętnych

Iza

Na dzień dzisiejszy to ilu przedstawicieli się tu zatrudnia? Pytam, bo widzę na forum, że szukali jakoś w styczniu chyba i teraz właśnie mam przed sobą aktualne ogłoszenie do Bielska. Stacjonarka na uop przy czym wynagrodzenie podobno atrakcyjne, a coś więcej? Co konkretnie na nie będzie wpływać, że może być większe?

Dawido
@Iza

Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą! Jeśli już się Pani zatrudni to sama zobaczy jak jest i jak ludzi traktują jak dla Mnie szkoda czasu. Pozdrawiam

Arek
@Iza

sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż człowiek się nie liczy

Niestety musze się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat firmy. Jeśli chodzi o pracowników wieloletnich - wiemy jak to jest w firmach typu Januszex. A jeśli nie wiemy to już mówię: kwestia zasiedzenia, przyzwyczajenia, kolesiostwa lub po prostu syndrom sztokholmski. Jeśli firma źle Cię traktuje to po prostu odchodzisz, a nie jeszcze całujesz w dłoń.

Nikola

Także widzę właśnie parę ofert dla handlowców w internecie i zastanawiam się o co mogło komuś chodzić parę miesięcy temu odnośnie tego całego traktowania pracowników. Czy ktoś z bieżącej perspektywy może się co do tego odnieść? przyznam, że mnie to zarobki interesowały przed wejściem tutaj ale teraz to jeszcze napiszecie parę słów o aktualnej atmosferze?

CałaPrawda

Ten kto nie ma nic na sumieniu nie boi się kamer. Zazdrościcie szefowi samochodu? Banał... Boll to solidna i rzetelna firma, zatrudnia pracowników na umowę o pracę, płaci w terminie, wysyła na szkolenia. Narzekacie bo musicie dla kogos pracować? Załóżcie własną firmę. Bardzo chętnie się u Was zatrudnię jeśli będę miał lepsze warunki niż w Bollu.

Janusz
@CałaPrawda

Płaci w terminie? Wasza wysokość jest zbyt łaskawa. Dobrze że jeszcze płacą, bo myślałem że płacenie w terminie było jeszcze zaletą w latach 90tych, kiedy nie było wiadomo gdzie się zatrudnia (jak widać firma pochodząca z lat 90tych dalej w nich została)

@CałaPrawda

Witam czy dalej tam pracujesz

Łukasz

Witam jak wygląda praca na dziale konfekcjonowanie towarów – artykułów chemii samochodowej czy warto składać aplikację jak wygląda wynagrodzenie ma okresie próbnym 3600 brutto?

Iza

Nie wiem na ile w tym prawdy, ale może przybliżysz sytuację? Doszło w ostatnim czasie do jakiejś większej redukcji? Jeśli tak, to z jakiego powodu? Ile osób obecnie się zatrudnia?

CałaPrawda

Wszyscy dobrzy pracownicy pracujemy w Bollu już po kilkanaście lat i nie narzekamy, wręcz przeciwnie. Tylko nowi ktorzy uważaja ze wszystko im sie nalezy szarpia reputację naprawdę dobrej firmy. PAJACYKI. Szef nie dał karpiowego? Nie dał 200 zł podwyżki? Sam bym Ci nie dał

CałeKłamstwo
@CałaPrawda

To się nazywa syndrom sztokholmski (nawet ktoś o tym pisał prawie 3 lata temu), gratuluję też obrażenia nowych pracowników w momencie rekrutacji :) napewno zachęci to potencjalnych kandydatów do złożenia CV

Ten
@CałaPrawda

Zgadzam się. Firma jest dobra, poukładana. Jak się dobrze i uczciwie pracuje to się też dobrze zarobi. Pracuje na magazynie od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Ludzie zawsze na coś beda narzekac choćby nie wiadomo gdzie pracowali

@CałeKłamstwo

To wy obrazajac firmę obrazacie też ludzi którzy tam pracuja, ale to chyba za trudne żebyś zrozumiał

Urszula
@Ten

A jaka stawka jest na magazynie? :) (widełki?) Mąż chce aplikować ale jeszcze się wahamy... proponują umowę o prace?

CałeKłamstwo
@CałaPrawda

To nie jest obraza firmy tylko krytyka panujących warunków. Jeśli przyjmujesz warunki panujące w firmie bezkrytycznie to już nie ma sensu prowadzić tej dyskusji. Wystarczyło określenie nowych pracowników od "pajacyków" by zakończyć tą nieszczęsną dyskusje, która jest tylko aktem desperacji i hejtem na nowych i starszych stażem pracowników, tak też starszych pracowników, co mają własne rodziny,kredyty i muszą zmagać się z inflacją.Teraz pozostawiam to do weryfikacji dla kandydatów.

Pani mama

Tatuś zaoferował Gazeli Sls’a ? #sprawadlauwagi

@Urszula

Umowa o prace, 2700zł nie licząc w tym premii frekwencyjnej i za brak błędów, podsumowując zarobki na poziomie Amazona. Natomiast TK Maxx daje podstawy na rękę 3400zł i inne dodatki których u nas nie ma, plus dofinansowania. Radzę przemyśleć, bo miasto jest to same

Janusz

Co ci się w niej najbardziej podoba? Jest dużo, negatywnych opinii sam nie wiem już co o tym myśleć. Jakie są zalety pracy tutaj?

Tilda

ile płacą teraz za magazyn?

Czy w Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. panuje luźna atmosfera?

Po app

Tam luźno to jest tylko w toalecie po burakach. A ogólnie atmosfera w całej firmie(poza wc) sztywna na maxa. Wynik, wynik i jeszcze raz wynik. Ludzie raczej się tam nie przyzwyczajają do siebie bo po co

@Po app

Po prawie dwóch latach osiągnięto postęp, już nawet w toalecie nie jest luźno

PTT

Pracodawca bardzo dobry, dbający o pracownika i jego komfort pracy. Jest rozsądny i po układany. Wie jak zarządzać firmą i personelem. Zarobi adekwatne do wykonywanych obowiązków, Handlowcy mają nieograniczone zarobki. Wszystko zależy jakie kto ma podejście do pracy. Jak wykonuje się obowiązki z chęci do pracy i to co się robi sprawie przyjemność to można zarobić naprawdę duże pieniądze. Jak ktoś szuka pracy bo musi to niech sobie odpuści. Wielu pracowników pracuje w firmie że starzem 10/15 lat. Jeżeli było by źle to nikt by tam nie pracował.

Ui
@PTT

A ilu się wymieniło na przestrzeni ostatnich 6 lat?

ZM14
@PTT

Potwierdzam, bardzo dobry pracodawca.

Csvv
@PTT

Jeśli taki dobry to dlaczego taka rotacja? Czyżby do firmy trafiali sami lenie itp jak pisałeś. W takim razie coś nie gra może na poziomie rekrutacji? Może poziom zarobków przyciąga takich ludzi, może opinia? Warto to przemyśleć:)

Bolluś
@PTT

Zapomniał nadmienić ze ci starzy pracownicy są na innych umowach i innych zarobkach nowi nie maja szans na takie zarobki i umowy. Ale jak ktoś lubi chodzenie do toalety na czas i w określonej liczbie wyjść to proszę bardzo. Co do wynagrodzenia nie adekwatne do wymagań ze wszystkim problem czy urlop czy wolne brak karpia i innych dodatków. Nie polecam.

@Bolluś

A co jest tak właściwie powodem takiej sytuacji względem umów tutaj? Jak do takich warunków z tym doszło i czemu?

Xyz
@Bolluś

Brak karpia jest zastanawiający patrząc że mamy tu do czynienia z firmą która utrzymuje i regularnie wymienia flotę samochodów PH, sponsoruje żużlowców, a do tego zapewnia utrzymanie pewnej ilości Mercedesów. Okoliczni pracodawcy jakoś nie mają problemu choćby z symbolicznym karpiowym

@Ui

Mogę śmiało stwierdzić że niewielu w porównaniu z tym że w przestrzeni kilku lat dało pracę wielu osoba tworząc nowe wakaty.

@Csvv

Na przestrzeni kilku dobrych lat nie zauważyłem dużej rotacji. Jak pisałem wszystko zależy od podejścia i oczekiwań pracownika. Wszytko na rekrutacji jest dokładnie przedstawione przez pracodawcę.

@Xyz

Jeżeli firma wymienia flotę to znak że dba o swojego pracownika żeby miał jak najlepsze warunki i jeździk bezpiecznym autem. Która firma handlowa nie sponsoruje kogoś? Polskie realia lepiej wydać na sponsoring niż do skarbu państwa ???? Jeżeli pozwala sobie na mercedesy to znakiem że jest dobrze zarządzana co daje o raz rozwoju firmy. Fakt przydał by się symboliczny karpik ????

Karol
@PTT

Masz racje z tym dbaniem o pracowników. Zawsze przyjemniej jeździć nowym i sprawnym autem dobrej jakości. Jako nowy pracownik też dostałbym taki samochód? Targety dla PH też są do zrobienia, czy musiałbym się ostro namęczyć?

Xd
@PTT

Tylko ci co przyszli to już odeszli zapomniał kolega PTT dodać ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.?

Kandydaci do pracy w Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j.