Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c. w Wilkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c. w Wilkowice

Ela Nowy wpis

Trafiłam tu przypadkiem ale kolejny tragiczny ośrodek szkolenia kierowców był w Bielsku OSK kurek tam dopiero właścicielka była okropna krzyczała za najmniejszy błąd , wyzywała, przeklinała a podobno teraz startuje jako nowy egzaminator w bb. Przez nią miałam traumę jeżeli chodziło o prawo jazdy i samą jazdę. Zdałam po latach idąc do innego ośrodka .żałuję jednego ze jej nie nagrywałam miała by sprawę w sądzie za wyzywanie wyśmiewanie kursantki.

Bart Nowy wpis

Z czystym sumieniem odradzam zapisywania się na kurs prawa jazdy w tej placówce. Pierwsze sześć godzin jazd spędziłem robiąc tylko i wyłącznie łuk pomimo tego że od samego początku nie miałem z nim żadnych problemów, krótko mówiąc szanowny pan instruktor wolał siedzieć w budynku pijąc kawę, przy okazji gawędzić z panem Włodkiem. W końcu po kilku godzinach spędzonych tylko i wyłącznie na placu, wyjechaliśmy poza bramy ośrodka, jazdy przebiegały w następujący sposób - zawsze przychodząc na umówioną godzinę przynajmniej 20 minut spędzałem na łuku, po czym z wielką łaską instruktor mówił mi że jedziemy pojeździć, niestety jazdy nie wyglądały tak jak myślałem że będą wyglądać. Na każdych jazdach jeździłem do sklepu tylko po to żeby pan mógł sobie zrobić zakupy dla siebie lub dla swoich rodziców, spędzając średnio 20 minut pod sklepem czekając aż skończy zakupy, następnie wyprawa do owych rodziców oraz przekazanie dóbr nabytych w sklepie - następne 15-20 minut stracone na czekaniu aż szanowny pan opuści lokal, co w ostatecznym rozrachunku dawało niecałą godzinę jazdy z czego połowa to było jeżdżenie po mieście w którym miałem zdawać egzamin a reszta czasu to była zwykła jazda po okolicznych wioskach. Podejście pracowników do kursantów pozostawiało wiele do życzenia, całkowite olewanie swoich klientów, brak wytłumaczenia w przypadku pojawienia się wątpliwości dotyczących jazdy lub czegokolwiek innego związanego z rzeczą która jest na egzaminie państwowym. W dodatku ciągłe nakłanianie do wykupienia dodatkowych godzin. Stanowczo odradzam ten ośrodek.

kursant

Nikomu nie polecam tej szkoły do nauki jazdy. Nerwowa atmosfera podczas jazdy. Instruktor podnosi głos, kiedy popełni się błąd. Łaskawie zapisują na kolejny termin. Namawiają na dodatkowe godziny. Samochody w fatalnym stanie. Żadnego tłumaczenia, tylko siadaj i jedź! Nie potrafią porządnie nauczyć zmiany biegów. Uczyłem się z Internetu. Bardzo sympatyczni Panowie uczący na łuku. Instruktorzy beznadziejni dla osoby, która faktycznie uczy się od zera. PORAŻKA

Misia Nowy wpis
@kursant

Zgadza się ja musiałam zmienić szkołę bo nie dało się z nimi

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.? Chętnie zatrudniają?

Ksiezna

Nie polecam bylam tam i bardzo zla atmosfera i stres w aucie byl krzyczeli po Tobie a nie mowiac o jedzie z Pania Halinka jedza... Taka ze szok ....

Danuta Nowy wpis
@Ksiezna

I co z powodu atmosfery przerwałaś kurs czy z zaciśniętymi zębami poleciałaś już do samego końca? I czy ta Pani ogólnie wie jakie kursanci mają co do niej nastawienie?xd

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Klient

Widzę, że więcej osób nie poleca tej szkoły. Strata pieniędzy, strata czasu. Niczego nie potrafią nauczyć. Poniżanie kursanta na porządku dziennym. Kto może niech ucieka do innej szkoły! Szkoda waszych nerwów i pieniędzy!!!!!!

Danuta
@Klient

Niestety brak polecenia i ostrzeganie z tego co widzę nic nie daje, skoro od dłuższego czasu padają komentarze typu "odradzam" itp., chyba, że faktycznie każdy zagląda tutaj dopiero po fakcie niestety. ;p A Ty dokończyłeś cały kurs u nich?

Młody

@Życzliwa

Bachor już chodzi do 8 klasy

Honorata
@fakt

Nie rozumiem o czym piszecie. Czy wypowiadacie się na jakiś temat dotyczący pracodawcy? Chciałabym poczytać o czymś związanym z pracą w firmie a z Waszych komentarzy nie za wiele mogę wywnioskować.

LANISTER

Parę lat temu zapisałem się u nich na kurs na kat. B. Pani (usunięte przez administratora) to katastrofa jeżeli chodzi o naukę, wogóle się do tego nie nadaje, cisza w samochodzie, zero tłumaczenia a jedynie się odzywa żeby (usunięte przez administratora), przewracanie oczami i pogardliwe spojrzenia, zero nauki jeżeli chodzi o przygotowanie do jazdy i zachowanie na placu manewrowym, łuk jakiś starszy Pan z wąsem uczył mnie na zasadzie "widzisz ten słupek to pół skrętu kierownicą[katastrofa]". Od czasu do czasu miałem kilka godzin z Panek (usunięte przez administratora) i to właściwy człowiek na właściwym miejscu, dużo tłumaczenia, dobra atmosfera w samochodzie z nim zawsze jazdy szły doskonale i bezstresowo. Niestety większość z 30h miałem z Panią (usunięte przez administratora) zmuszony byłem dokupić kilka godzin w OSK Woliński, gdzie Panii nauczyła mnie w kilka godzin dużo więcej niż Pani (usunięte przez administratora) przez około 30h oraz świetnie przygotowała do egzaminu który zdałem. Kilka lat minęło od kiedy jeżdżę samochodem, jestem według mnie i znajomych dobrym kierowca więc już z dzisiejszej perspektywy kiedy mam własny punkt odniesienia KATEGORYCZNIE ODRADZAM NAUKĘ Z PANIĄ (usunięte przez administratora), PONAD 1000ZL W BŁOTO

Janusz
@LANISTER

Zgadzam się ten ośrodek bardzo żle uczą jazdy nie polecam zgarną kasę i niczego cię nie na uczą ,

Lanister
@LANISTER

Dodam jeszcze, że nie raz się zdarzyło, że w trakcie jazd Pani Halina lubiła robić sobie zakupy gdzie niekiedy pół godziny trzeba było na nią czekać przy Tesco. Wtedy byłem młody głupi nie zwróciłem jej na to uwagi ale dziś gdybym zapłacił za jazdy a ona chciałaby sobie jechać na zakupy to bym jej powiedział, że chyba jest niepoważna..

Jonasz

Podpowiedzcie czy w ośrodku potrzebują pracowników? Jak z atmosferą?

Kobieta

Nie polecam tych ludzi.Minęło sporo czasu jak chodzilam tam na prawko jedna wielka trauma i wyciąganie pieniędzy od ludzi.Jak widze go na drodze jeszcze mnie ciarki i obrzydzenie przechodzi.Nikt mi placu nie wytlumaczyl ich mlodszy syn stal na poboczu i drwil .Wsiadaj i jezdzij sobie,nikt na mnie nie zwracal uwagi ,a kase brali.Jazdy z Jankiem to dopiero koszmar byl.Potem chcieli żebym wykupila dodatkowe godziny bo jestem do niczego.Ucieklam od nich po piereszym nie zdanym egzaminie .Jazdy wykupilam w innej szkole.Kobieta instruktor wytlumaczyla wszysko i choć nie od razu zdalam.Do dziś jadnak ten stres zostal.Ludzie nie idzcie do nich bo będziecie żałować.Szkoda kasy, szkoda nerwów beznadziejni ludzie.

Michałek
@Kobieta

zgadzam się też nie polecam ten osrodek to koszmar naciągacze na pieniądze,

admin

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Janek Bogusław Janek Halina S.C. Ośrodek Szkolenia Kierowców? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c. - Wilkowice

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.?

Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Sportowa 6
    43-365 Wilkowice

Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogusław Halina Janek s.c.