Opinie o Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J. w Suchy Las

Izabela Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w biurze? Jak się pracuje, jak pracownik biurowy?

Były Pracownik Nowy wpis

HAHA WITAM WITAM dawno tutaj nie zaglądałem i proszę jakie piękne opinie o tej wspaniałej firemce. Więc zacznę od tego że dane mi było popracować chwilkę dla nich i?MASAKRA, tak jak mój poprzednik napisał jest w 100% prawdą, najgorsza jest Urszula- straszna baba bo tak trzeba nazwać to stworzenie lub tą istotę chyba z ludzkim sercem choć mam pewne wątpliwości. Tak to prawda jeżeli chodzi o wynagrodzenie to po upływie kilku miesięcy obniżyły mi pensję bez powodu od tak że mają słabą sprzedaż i ciężkie czasy, zimno w tym baraku którym one nazywały biurem to było strasznie. Także miałem sytuację że sprzęt przyszedł uszkodzony i zrobiłem od razu zdjęcia, zresztą przy odbiorze był także pracownik placówki więc nie było mowy o zatuszowaniu usterki, ale!!! urszulka wnikliwie upierała się że to ja coś zrobiłem z tym sprzętem. Wysłała więc swoje dobermana czyli Michałka (uważajcie na gościa jeżeli jeszcze pracuje to gumowe ucho), przyjechał razem ze mną pseudo fachowiec i jeszcze popsuł bardziej niż było hehe. Najpoważniejszy i najbardziej ok to jest Pan Zbyszek (pozdrawiam Pana Panie Zbyszku o ile jeszcze Pan tam pracuje bo z nimi wytrzymać to ciężka sprawa), aha jeszcze pracował kilka lat temu kierownik serwisu Krzysiek z nim można było pracować, bardzo elokwentny i ludzki gość. Wchodzę tutaj co jakiś czas aby dodać moją opinię ponieważ jak widzę usuwacie opinie a piszę to aby przestrzec WAS przed tą firmą, dla nich liczy się tylko kasa i ich 3 samochody z których są dumni. (Przy okazji ostatnio wszedłem na ich stronę i zobaczyłem nekrolog, zmarła Pani Zawielakowa, szczere kondolencje dla rodziny ale nie dla urszuli). Także jak chcecie więcej opinii to piszcie tutaj a ja będę co jakiś czas wchodził na portal, ponieważ powiedziałem sobie jak odchodziłem z tej firemki że będę zawsze ostrzegał ludzi aby nie popełnili tego samego błędu co Ja pozdrawiam

Stracone lata Nowy wpis

W pełni potwierdzam opinię poprzednika. Szefowa tej firmy ma pseudonim "oborowa" co oddaje jej "kulturalny" stosunek do pracowników. Gdy jest zdenerwowana (70% czasu) to (usunięte przez administratora) i inne miłe słowa są na porządku dziennym. Gdy dostawca dostarczy wadliwy sprzęt to masz wciskać klientowi, że wszystko jest OK . "To jest niemiecki sprzęt więc nie ma mowy o wadach". Na wyjeździe najlepiej żebyś nocował w samochodzie " bo nic nie zarobimy na pana wycieczce". Aha. Jak zimą ci wypadnie dzień w biurze to załóż potrójne kalesony bo firma oszczędza na ogrzewaniu.

Były

Firma poszukuje Inżyniera Serwisu. Omijać szerokim łukiem. Mała firma zarządzana autorytarnie przez starszych ludzi. Mentalny zaścianek, ale nabiją Ci do głowy, że pracujesz w prestiżowej branży. Bardzo niska kultura organizacyjna firmy. Środowisko naukowo medyczne oderwane od rzeczywistości biznesowej. I najgorsze - Wynagrodzenie zadeklarowane przez pracodawcę na rozmowie nie pokryje się z rzeczywistością... Wpisy na Gowork są często kasowane.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J.
  • ul. Szkolna 96
    62-002 Suchy Las
  • NIP: 9720139860 KRS: 0000104534

Labo Baza Balcerek i Wspólnicy Sp. J.