Opinie o Hans Aa Polska Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hans Aa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hans Aa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hans Aa Polska Sp. z o.o. w Piła

Kim

Dopóki w firmie rządził i była na miejscu Prezes to on wszystkim rządził i wszystkiego pilnował, faktycznie atmosfera była fajna ludzki człowiek...Odkąd Prezesa nie ma i zostawił rządzenie firmą swoim śmiesznym przydupaskom zaczyna się robić prawdziwa polska Januszexowa amosferka...Jedzcie obiadki póki jeszcze są i pamiętajcie zmiany nigdy nie idą na lepsze...a władza wali w czerep co niektórych....

@Lubię placki

1. Prezes nadal pełni w pewnym stopniu swoją funkcję. Szkoda tylko że już jest tylko raz w tygodniu albo rzadziej i pozbył się większości udziałów 2.Atmosfera jest uzależniona od tego jak odbierasz innych. ( dla mnie bez większych zmian) no ludzie może pozostają wporządku natomiast kierownikom już zaczyna odwalać 3. Zmiany często przynoszą pozytywny efekt Nigdy zwłaszcza zmiany w firmach 4. Jako pracownicy produkcyjni i tak jest lepiej niż w innych zakładach bo mamy dwie przerwy a nie 1 i wiele innych benefitów, które inne zakłady nie mają. Tu to racja 5. Błędy, które już występują albo będą miały miejsce: a) wprowadzanie norm produkcyjnych( ma to sens w produkcji seryjnej. ( można to kontrolować w bardziej ludzki i skuteczny sposób bo sposoby, które są wprowadzane przez pewne osoby, które są zamknięte w popularnych schematach produkcyjnych, których nauczyli się w poprzedniej pracy nie mają sensu. ( produkcja przemysłowa to nie to samo co produkcja, którą zajmuje się firma Hans.aa. Patrz pkt. 2 i 3 bo właśnie sobie sam zaprzeczyłeś 6. Najbardziej kulejącym działem jest dział mechaników. (usunięte przez administratora) - tego nie wiem 7. Nie polecam nie odradzam, zobaczymy jak będzie. Na razie to i tak najlepsza firma moim zdaniem w Pile. A jak będzie....... Ciekawe skoro przedstawiasz się jako były pracownik

Dla osób zastanawiających się czy warto tu przyjść - zdecydowanie tak. Firma dba o pracownika, szczerze mówiąc rzadko spotyka się takie firmy na rynku.

halina

W jaki sposób przejawia się to dbanie ?

Byłam

Bardzo dobry pracodawca jak na teren Piły. W miarę dobrze płacą i wszystko na czas, natomiast praca ciężka, ale fajna i słuchają ludzi co mają do powiedzenia.

Aneczka Nowy wpis

Wyczytałam że dobrze płacą tylko jakoś nie podaliście stawki nawet orientacyjnie. W czym tajemnica? Jak są takie dobre to po co trzymać kogoś w niepewności, chciałabym wiedzieć ile mogę tam zarobić . I jak szef dobrze traktuje to też nie powinien robić problemu z mówienia o pieniądzach?

Stan Nowy wpis

@Pracodawca jaki system zmianowy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hans Aa Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Byłam Nowy wpis

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hans Aa Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

halina

W jaki sposób przejawia się to dbanie ?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Hans Aa Polska Sp. z o.o. na Specjalista ds. zarządzania? 22 września ogłoszenie na Pracuj.pl.

Czy jest ktoś tutaj kto pracuje w biurze? Warto składać dokumenty do pracy?

Lubię placki
@Kim

1. Prezes nadal pełni w pewnym stopniu swoją funkcję. 2.Atomosfera jest uzależniona od tego jak odbierasz innych. ( dla mnie bez większych zmian) 3. Zmiany często przynoszą pozytywny efekt 4. Jako pracownicy produkcyjni i tak jest lepiej niż w innych zakładach bo mamy dwie przerwy a nie 1 i wiele innych benefitów, które inne zakłady nie mają. 5. Błędy, które już występują albo będą miały miejsce: a) wprowadzanie norm produkcyjnych( ma to sens w produkcji seryjnej. ( można to kontrolować w bardziej ludzki i skuteczny sposób bo sposoby, które są wprowadzane przez pewne osoby, które są zamknięte w popularnych schematach produkcyjnych, których nauczyli się w poprzedniej pracy nie mają sensu. ( produkcja przemysłowa to nie to samo co produkcja, którą zajmuje się firma Hans.aa. 6. Najbardziej kulejącym działem jest dział mechaników. (usunięte przez administratora) 7. Nie polecam nie odradzam, zobaczymy jak będzie. Na razie to i tak najlepsza firma moim zdaniem w Pile. A jak będzie.......

@Lubię placki

Firma jest ok, atmosferę tworzą ludzie, a z tym jest różnie, bardzo poki co stabilna finansowo, warunki bardzo ciężkie, profity- socjal: raz w miesiącu owoc, na urodziny czekolada, na okrągły jubileusz zestaw słodyczy, impreza integracyjna , fajne to multi sport, to wszystko, polecam

Traktują ludzi przedmiotowo. Nie podoba ci się coś? To wypad. Pracownice ze stażem dziesięcioletnim maja takie same wypłaty jak nowi pracownicy. Podwyżki? Jakiś żart. Urlop? Dostaniesz ale nie kiedy potrzebujesz tylko jak nie ma pracy. Kiedyś to były dobre pieniądze teraz już wszędzie tak samo zarabiasz

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Księgowa w Hans Aa Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Była pracownica

traktują ludzi bardzo przedmiotowo dziś jesteś jutro cię nie ma Sam szef jest ok tylko doradcy jego wiele do życzenia pozostawiają . Szkoda czasu na poświęcanie się tej firmie.

Radzę zająć się wychowaniem syna a nie pisać bzdury

Zofia

Firma zajmuje się produkcją produktów plandekowych dla takich działów jak, elektrownie wiatrowe, rolnictwo, branża morska. Spółka posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu specjalnych rozwiązań. Obecnie nie ma żadnych ofert pracy. Dajcie znać, jaka atmosfera panuje w tym miejscu, i jakie benefity pracownicze są proponowane?

admin

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy Hans AA Polska Sp. z o.o ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Hans Aa Polska Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Hans Aa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hans Aa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hans Aa Polska Sp. z o.o.?

Hans Aa Polska Sp. z o.o.
  • Kamienna 2
    64-920 Piła

Hans Aa Polska Sp. z o.o.