Opinie o Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch w Dziekanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch w Dziekanowice

Kiedyś wyświetliła mi się oferta (usunięte przez administratora) dla mechanika od nich, aktualnej nie widzę, tu też coś nie piszecie o tym zawodzie. Jest tu ktoś na bieżąco i by określił zarobki? wcześniej do 5 tys się wyciągało, teraz na spokojnie ile będzie? jeśli stawka byłaby ok to chętnie robiłbym te nadgodziny z opisu, które są wskazane jako możliwe

Kinia

Witam miałam dzisiaj nie miłą sytuację jechałam autobusem kierowca autobusu sie nie zatrzymał na przestanku na którym chciałam wysiąść tylko trzeba nacisnąć na dzwonek dzwonek a jeśli ktoś nie ma ręki wolnej bo trzyma zakupy w ręce to co ma dzwonek naciskać głową czy nogą drógi raz sie spotkałam z chamskim zachowaniem kierowcy 100 razy wolałam jak jeździła linia 210 czyli MPK tarnów bardzo byłam zadowolona w tym czasie chamy nie powinni być kierowcami autobusu i nie powinni mieć styczności z ludźmi.

Transportowy
@Kinia

Po pierwsze, jest to portal dla przyszłych pracowników tej firmy, a nie miejsce do składania skarg. Po drugie, zakupy chyba można na tą chwilę odłożyć. Jeśli nie, jaki problem powiedzieć głośniej w stronę kierowcy, że się wysiada ? Wątpię, że Pani wołała te "sto razy". I drugi raz przypomnę, to nie miejsce od składania skarg. Co do opinii o samej firmie ( to już do przyszłych kierowców ): Nawet będąc z daleka, pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Grafik możliwy do ustalenia według potrzeb, rozpisywany z wyprzedzeniem. Po skończeniu zmiany kierowca ma obowiązek autobus zatankować i myjką wymyć od zewnątrz, w środku sprząta osobny pracownik firmy Michalus. Praca w sam raz na tak chwiejny okres pandemii, by się utrzymać.

Kierowca
@Transportowy

A jak jest ktoś z okolic Bochni i chciałby przyjść do pracy to też by było zakwaterowanie?

Dominik Nowy wpis
@Kinia

Zakupy zawsze można położyć albo stanąć przy drzwiach, jeśli coś pani nie pasuje można sobie zawsze kupić auto, kierowca nie będzie czekał 20 minut na panią inni też są w tym autobusie.

Kierowca Nowy wpis

Praca jest ok dla tych którym nie przeszkadza że wypłaty rzadko są w ustalonym umową terminie dzień,dwa dni spóźnienia niestety pani księgowa nigdy nie może się wyrobić na czas.

Viki Nowy wpis

Witam, proszę zwrócić uwagę kierowcom w Tarnowie, aby nie trzymali na rozruchu na bazie w oparach spalin autobusów firmy Michalus , a święta to już czasu bądź ile, chyba przeszło godzinę. Przecież są jakieś czasowe normy.Chyba ,że powymieniać na nowsze modele. Blisko bazy też mieszkają i chodzą ludzie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Autobus o 12 20 wogule nie przyjechał kierowcy mają (usunięte przez administratora) że ktoś jedzie do pracy bo wogule nie trzymają się godzin rozkładu jazdy moją gdzieś że ludzie jadą do pracy TO JEST KPINA SAMOWOLKA NA CALEGO

Autobusy nie jeżdżą na czas spóźniają się albo jadą zbyt wcześnie po co są rozkłady jazdy skoro autobusy mają samowolkę jeżdżą sobie jak chcą i kiedy chcą nikt nie kontroluje tego zero odpowiedzialnego człowieka w tej firmie zróbcie coś z tym albo usuńcie tą firmę całkowicie bo to są jakieś jaja robione z ludzi ta firma to poranka

Autobus nigdy nie jest na czas, albo spóźnia się nawet ponad 20 minut albo jest 10 minut przed czasem i zamiast zaczekać do ustalonej pory bierze osoby z przystanku i odjeżdża.

Luka

Prośba o zabranie z Tarnowa niebieskiego autobusu KMY21261. Autobus głośnym "klekotem" silnika budzi okolicę często po godz. 4 rano.A bazuje blisko zabudowań na dawnej bazie PKS w Tarnowie. Może gdzieś znaleźć mu miejsce na terenie gminy gdzie mniej domów i będzie mógł swobodnie hałasować jak młockarnia. Z góry dziękuję.

Kinia

Witam jechałam dziś do pracy o 7 24 i dałam Panu kierowcy 10 zł kupowałam bilet za 3,20 więc powinien mi wydać 6,80 a kierowca nie umie liczyć ponieważ wydał mi 1,80 to jest jakaś kpina z ludzi ponieważ daje nie kierowcy pieniądze drobne takie jak 10 zł bo rozumiem że czasem nie mają wydać ale zaczyna mnie to denerwować bo albo wołają o drobne a jak sie nie ma to nie wydają pełnej kwoty jak sobie pomyślę że mam jeździć ta linią to mnie szlak trafią zawsze się człowiekowi coś przytrafi proponuję coś z tym zrobić bo to nie pierwsza taka sytuacja mi sie przytrafiła z kolej ponieważ albo pań kierowca krzyczy że nie jest poto by rozmieniać pieniądze albo drugi pań nie umie matematyki ktoś kto podpisał z wami umowę robi sobie kpinę z ludzi ile jeszcze człowieka może spotkać incydentów gdy będzie jeździł autobusami proponuję coś z tym zrobić albo zmienić niektórych kierowców bo to są naprawdę jakieś jaja z ludzi gdy jeździła linia MPK tarnów linia 210 to nigdy się nie zdążały takie sytuacje a tu co jakiś czas nie miłe sytuację które doprowadzają człowieka do nie chęci jazdy tą komunikacją ponieważ w nie długich odstępach czasu jest to 4 incydent

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch - Dziekanowice

• Jak się pracuje w Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Przewozowa Michalus Michał Bodzioch
  • 49