Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal w Słupsk

Mmmm Nowy wpis

Bardzo Dobry pracodawca Miła atmosfera i indywidualne podejście do każdego pracownika

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal? Dodali nowe ogłoszenia 25 lipca na Praca.gov.pl.

Ania Nowy wpis

Dzień Dobry Czy prowadzą państwo jeszcze rekrutację na pracowników produkcji? Pozdrawiam.

Tom

Serdecznie nie polecam byłem na rozmowie zaproponowano mi okres próbny po odrzuceniu wszystkich innych ofert zatrudnienia i wyznaczeniu terminu podjęcia powiedziano mi telefoniczne że już mają pracownika brak słów i żenada

@Tom

Panie Tomaszu, zaproponowano Panu DZIEŃ próbny, a nie umowę na okres próbny. Nie gwarantowaliśmy Panu zatrudnienia, zaprosiliśmy Pana jedynie na dzień próbny, co jest naszą standardową procedurą, w czasie której zarówno my jak i kandydat możemy w dowolnym momencie wycofać się z chęci podjęcia współpracy (oczywiście rozliczamy się wówczas za przepracowane godziny). Jeśli z naszej rozmowy wywnioskował Pan, że decydujemy się Pana zatrudnić i w związku z tym zrezygnował z innych ofert pracy, to pozostaje nam przeprosić za nieporozumienie.

@Aleksandra

Dzień a okres próbny to faktycznie różnica. A chociaż ten dzien jest jakoś płatny czy totalny wolontariat?

Aleksandra Nowy wpis
@Paulina

Na tą chwilę dni próbne są u nas płatne.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Stolko jest firmą rodzinną, szefostwo jest bardzo miłe i przyjazne, potrafi zrozumieć pracownika i jeśli zachodzą jakieś trudne sytuacje życiowe to potrafią zrozumieć pracownika. Jeśli chodzi o samą pracę: - Pracuje się na czystej i uporządkowanej Hali gdzie każdy pracownik dba o wizerunek i czystość - Zapewnione są wszystkie standardy do wykonywania swojej pracy, nie trzeba się prosić ani łazić za kierownictwem - po prostu wszystko jest tam gdzie powinno być. - BHP zachowane na wysokim poziomie, dostajemy całe ubranie pracownicze od Góry do dołu wraz z butami. - Nigdy nie było problemu z wypłatami, zawsze na czas. - System premii miesięcznych - Bardzo przyjazna atmosfera jeśli chodzi o pracowników, bardzo dobre zespoły, nie ma osób, które się obijają każdy pracuje tak jak powinien.

Paulina

Jak pracownik dba o wizerunek firmy na hali? Co to oznacza dokładnie? Czy chodzi o swój osobisty wizerunek?

@Paulina

@Paulina Chodzi o to, że każdy dba o porządek, na swoim stanowisku jak i samego siebie. Tak jak czysto jest na tym zakładzie to nigdzie nie ma, a to jest zasługa sumienności i odpowiedzialności każdego z pracownika. Pozdrawiam

A.

Czy jest możliwość zatrudnienia w państwa firmie? Czy zmiana jest tylko 12 godzinna? Czy może 2 - 3 zmianowa ? Pozdrawiam

Mariusz
@A.

Też szukam pracy i zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Już wcześniej pisano tutaj zmianach Mnie natomiast interesuje kwestia zarobku oraz ewentualnych benefitów, typu prywatna opieka medyczna. Może ktoś podać szczegóły?

@Mariusz

Dzień dobry, jeśli chodzi o system pracy, to jest dokładnie tak jak Pan napisał: dział produkcji worków i magazyn pracują na 3 zmiany, natomiast operatorzy maszyn do produkcji folii pracują w systemie 12/24. Orientacyjna stawka początkowa, dla stanowisk takich jak pracownik magazynu lub pomocnik operatora do produkcji folii to 3 600 - 3 800 zł brutto. Proszę mieć na uwadze, że docelowe stanowisko, na które obecnie poszukujemy pracowników to operator maszyn do produkcji folii, gdzie zarobki zaczynają się od 5 800 zł brutto. Jednak samodzielność na tym stanowisku wymaga kilkumiesięcznego szkolenia, więc początkowo oferujemy stanowisko pomocnika z możliwością awansu na operatora. Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze etatu i w przyjaznej atmosferze. Z benefitów są dodatki świąteczne, dostęp do aktywności sportowych (badminton, katamaran sportowy) oraz możliwość ubezpieczenia grupowego. Zachęcam do kontaktu, chętnie przedstawimy więcej szczegółów na rozmowie rekrutacyjnej.

@Aleksandra

a stanowiska biurowe też pracują na 3 zmiany? i czy osoby z biura mają takie same dodatki jak tutaj sa wymienione?

@Paulina

Dzień dobry, osoby z biura pracują na 1 zmianę, w godzinach 7 - 15 i mają takie same dodatki.

Urszula
@Aleksandra

Czy w biurze nadgodziny się może zdarzają czy raczej w razie czego pracę bierze się "do domu"?

@Urszula

Dzień dobry, w naszym biurze nie występuje potrzeba nadgodzin, ani zabierania pracy do domu.

Halina
@Aleksandra

Czyli rozumiem że ilość obowiązków jest równa mocom przerobowym pracownika?

Joni
@A.

Hejka. Szerze nie polecam tej firmy na stanowiskach powinny nastąpić roszady lider powinien zastąpić pana Krzysztofa powinno być z małej litery. Za lekki odpoczynek i śniadanie nawet skrócone aut za burtę. Pozdrawiam

@Joni

Panie Jonaszu, uwagi odnośnie naszej struktury, po przepracowaniu niecałych 2 dni, są zdecydowanie nie na miejscu. Pracował Pan u nas łącznie 11,5h, w ramach płatnych dni próbnych, podczas których zarówno my jak i Pan mieliśmy ocenić dopasowanie Pana umiejętności do stanowiska oraz naszej firmy, o czym poinformowano Pana w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Kierownictwo oceniło Pańskie podejście do pracy jako niespełniające naszych oczekiwań i wobec tego zdecydowano, że nie podejmiemy z Panem współpracy, do czego mieliśmy prawo, tak samo jak Pan miał prawo do rezygnacji z podjęcia pracy u nas.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal na Magazynier - Pracownik Magazynowy? 12 lutego ogłoszenie na GoWork.pl.

Aleksandra

Dzień dobry, wynagrodzenie wypłacane jest 10-tego dnia każdego miesiąca, w formie przelewu, na konto wskazane przez pracownika. Jeśli chodzi natomiast o system pracy, to jest on 3 zmianowy.

Sylwia
@Aleksandra

można liczyć na elastyczne godziny pracy? nie pasują mi 3 zmiany.

@Sylwia

Niestety rekrutacje, które mamy obecnie otwarte, dotyczą jedynie stanowisk 3 - zmianowych lub w systemie 12/24 (naprzemiennie 2 dni pracy po 12h i 2 dni wolnego)

Szymon
@Aleksandra

Mnie by pasowało. A jak z pensją? Na początek można zarobić więcej niż najniższa krajowa bo nie chciałbym zaczynać od tego poziomu.

@Szymon

Oferujemy wynagrodzenia wyższe niż najniższa krajowa. Zapraszamy do złożenia CV.

Urszula
@Aleksandra

Teraz też spływa do Państwa tyle zgłoszeń, co w tamtym roku? Bo widziałam informację tu, że kontaktowaliście się wtedy tylko z wybranymi kandydatami.

@Urszula

Nic się w tej kwestii nie zmieniło, kontaktujemy się z kandydatami, których doświadczenie i kompetencje są dopasowane do oferowanego przez nas stanowiska pracy.

A odpowiadacie na każde cv ?

@Michał

Dzień dobry, z uwagi na ilość spływających do nas zgłoszeń, kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

abc
@Michał

byłoby bardzo miło gdyby odpowiadali na wysłane cv, aplikacje. Niestety widocznie w dziale HR pracują ludzie którzy innych mają gdzieś. To nie są standardy liczących się przedsiębiorstw, firm które z każdym chcą wiązać potencjalnie pozytywne relacje

Sylwia
@abc

no ale jak mają tego dużo (co potwierdzili wyżej) to wiadomo że nikt nie będzie odpowiadał na każde, bo to strata czasu :D

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal?

Aleksandra

Dzień dobry. Ilość zmian w firmie Stolko zależy od stanowiska. Dla pracowników działu produkcji worków oraz magazynu są to 3 zmiany, natomiast pracowników produkcji folii obowiązuje system 12/24 (tzn. zmiany 12 godzinne, przez 2 dni z rzędu, a kolejne 2 dni są wolne od pracy

Jolanta
@Aleksandra

a jeśli chodzi o umowy to na początek na czas próbny? po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe?

W

Dzień dobry, czy na dzień dzisiejszy jest możliwość zatrudnienia w państwa firmie? I gdzie można wysłać CV? Z poważaniem

@W

Dzień dobry, poniżej załączam link do aktywnego ogłoszenia na OLX. Zgłoszenia proszę składać poprzez platformę OLX lub mailowo na adres rekrutacja@stolko.pl (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w PPHU Stolko S.C. na prywatną opiekę medyczną?

Aleksandra

Na chwilę obecną firma Stolko nie korzysta z usług prywatnej opieki medycznej. Mamy natomiast solidną i rzetelną opiekę, jeśli chodzi o medycynę pracy.

Witam widziałem ogłoszenie o prace w państwa firmie na produkcji przy maszynie. Na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam

@Anonim

Dzień dobry, w ogłoszeniu zamieszczona jest informacja o zarobkach.

Ona

@Aleksandra a jak z weekendami? Wolne też ?

@Ona

To zależy od stanowiska. Operatorzy maszyn wytłaczających pracują w systemie zmianowym 12 godzinnym, co oznacza, że ich zmiana czasami przypada na weekend. Pozostali pracownicy weekendy mają wolne.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie PPHU Stolko S.C.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Aleksandra

Dzień dobry, w firmie Stolko Wigilia jest dniem wolnym od pracy.

Damian

Bardzo fajnie mi się tu pracuje.Niezłe zarobki i amosfera

Mirek
@Damian

Działa jeszcze ta firma - jak jest obecnie??

admin

Co uważasz o firmie PPHU Stolko S.C. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal - Słupsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolko s.c. Edyta Kończal Irena Stolarczyk Jacek Kończal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Słoneczna 15 D
    76-200 Słupsk