Opinie o Agas Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agas Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agas Sp. z o.o. w Reguły

Doradca

Słabe zarobki i wymagania zero szansy na rozwój i awans taki inkubator dla leserów na przeczekanie.

who

Nie polecam tej firmy. Kolesiostwo a wazelina leje się hektolitrami. Na porządku dziennym jest donoszenie na innych pracowników. Coś powiesz na górze już wiedzą.Totalna porażka. Szkoda czasu naprawdę.

Potwierdzam
@who

Wazelina,donoszenie,plotkarstwo i intryganctwo, spychologia na co dzień.

Were Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Zaraz,zaraz ,,pracowniku roku jak nie lat'' rotacja taka że zawsze klienci zastanawiali się co tam się dzieje? Pracownicy z stażem kilkunastoletnim nawet się ulotnili i pracują za godne pieniądze, plotkowanie,donoszenie i zawiść nazywasz super atmosferą? Doradcy techniczni to chyba tylko z nazwy bo chyba został już tylko jeden który ma pojęcie co sprzedaje. Wyjścia firmowe może kiedyś, teraz pracownicy zagryzają zęby i idą tylko po to by ktoś krzywo nie patrzył potem. Chłopaki z magazynu bardzo fajna Ekipa na duży + ale te uśmiechy to płacz że pracują za grosze. firma nastawiona na stały rozwój???zero szkoleń, wizyt targowych i technicznych i to jest rozwój??? Ciekawy asortyment? chińskie wyroby pod banderą europejską i wprowadzanie towarów bez rozeznania np.lampy w cenach z kosmosu. Jak widać po większości komentarzy byłych już pracowników podsumowanie jest zbędne.

Pracownik Nowy wpis

Super firma, wszystkie komentarze poniżej są bardzo zawistne. Napisane przez ludzi, którzy nie pasowali do zespołu. Dobre pieniądze, super atmosfera i piękne wyjścia firmowe. Wiele pięknych wspomnień. Można powiedzieć, że w AGAS jest, jak w rodzinie, czasem lepiej czasem gorzej, ale zawsze można się dogadać i pośmiać. Szefowa jest cudowną ciepłą kobietą z ogromną dozą zrozumienia i empatii. Każdy dział ma jakiś swój klimat, na magazynie fajni ludzie, brak (usunięte przez administratora) codziennie uśmiechnięci z chęcią do pracy. Nie ma gonitwy i nerwówki, ale firma jest nastawiona na stały rozwój. Ciekawy asortyment i codzienne wyzwania dodają tej pracy pozytywnego aspektu. Polecam każdemu, kto chce zakotwiczyć na dłużej i poczuć się, jak w drugiej rodzinie.

Były pracownik Nowy wpis

Mam odmienne zdanie co do tej wpaniałej,ciepłej szefowej wyrachowana i cwana na maksa, ciekawe że wszyscy pracownicy którzy rozmawiali o godnych zarobkach za wykonywane obowiązki już tam nie pracują? Pozostali tylko za plecami potrafią narzekać w tym temacie a wspaniałe czasy to już dawno minęły.

admin

Jak duże szanse w firmie Agas Sp. z o.o. ma pracownik na awans? Czekamy na Twój komentarz.

Były pracownik Nowy wpis
@admin

Brak szans na awans i brak szans na podniesienie zarobków. Ogółem nie warto robić nic poza swoimi obowiązkami, bo nic z tego tytułu nie dostaniesz. Jedna podwyżka w roku, oczywiście są równi i równiejsi, ale wszystko pod szyldem „jednej drużyny”.

Total

W bańce bujająca dyrektor z wielkim ego, wprowadzanie asortymentu na strzał a potem czemu to się nie sprzedaje i zalega na magazynie? No cóż skoro nie konsultuje się tego z handlowcami tylko z pracownikami za biurka tak się ma załoga w większości (usunięte przez administratora) a za plecami zarządzającej wyrażający prawdziwą opinie a i jeszcze ,,kierownik'' bez kompetencji, wiedzy, inicjatywy najczęściej przeglądający portal własnego miasteczka,forum samochodowe lub śledzący aktualne loty samolotów;) zarobki na marnym poziomie ale jak ktoś lubi powodzenia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agas Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Operatorzy Maszyn
Reguły
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Zarobki

ludzie pracujący po 20 lat mają pensje niższą lub równą jak osoby, które dopiero się wdrażają, niestety na długie lata to się raczej nie może opłacać

Pycha przed upadkiem kroczy

Odradzam, szkoda straconego czasu, wielka propaganda sukcesu pod szyldem ,,jednej drużyny'' w rzeczywistości tak jak opisali to poprzednicy a sposób rozstania z Pracownikami na poziomie (usunięte przez administratora) a nawet poniżej.

@Pycha przed upadkiem kroczy

Potwierdzam, wszystko to prawda. Słabe wynagrodzenie, kierownictwo bez żadnych kursów, milczące i bez predyspozycji do zarządzania zespołem. Robisz wszystko i nic jednocześnie. Brak możliwości realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

BDTH

Wartościowi Pracownicy techniczni podziękowali za współprace tej firmie, co potwierdza wcześniejsze wpisy, zero szkloleń,mozliwości rozwoju, udziału w targach branżowych no i słabe wynagrodzenie.

Doradca

Potwierdzam
@who

Wazelina,donoszenie,plotkarstwo i intryganctwo, spychologia na co dzień.

Czy emeryci są również do firmy zatrudniani?

who

Dominika polecam tą firmę jest super. Przekonaj się sama.

Dominika

@who , to co piszesz prędzej dotyczy pracowników niż szefostwa. Zastanawiam się jednak, czy zachowanie o jakim piszesz nie wynika jedynie z lojalności pracowników wobec pracodawcy firmy Agas. Może czasami warto powiedzieć czegoś mniej jak więcej ?

Były Pracownik

Polecam współpracę. Uczciwe podejście do pracownika, i możliwość rozwoju. Pracowałem 9 lat i 6 lat później wspominam z łezką w oku. Gdyby nie to że chciałem spróbować czegoś innego, był bym dalej w załodze. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agas Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Agas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agas Sp. z o.o.?

Agas Sp. z o.o.