Opinie o Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe w Zagórów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe w Zagórów

Martysia Nowy wpis

To tutaj jeszcze 2 lata temu szukali doradcy techniczno handlowego? Jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć, czy to pewna praca skoro chodzi o pozyskiwanie klientów, czy raczej na zasadzie wynagrodzenie na prowizji, bez zasadniczego? Ciężko coś znaleźć w sieci.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka lat, bywało różnie, raz dobrze, raz źle... Teraz pracuję w innej firmie z tej samej branży i tutaj śmieją się że w Elmonterze to decyzji nie podejmuje właściciel tylko Jacek...

Bożena Nowy wpis

To ile spawacz teraz zarabia? Nie mam wyjścia tylko tu się pytać, bo w necie same stare ogłoszenia, gdzie 2800 było brutto jakoś w 2016 roku. Teraz szukali przedstawiciela, a spawaczy nie potrzeba?

Jolanta

Bardzo bym chciała wiedzieć, jakie konkretnie możliwości rozwoju daje pracownikom firma Elmonter. Czy ci, którzy są nieco ambitniejsi, mają tam szanse na jakiś awans? Jakie są kryteria przyznania awansu, są jakieś określone?

Znajomy
@Jolanta

Tutaj nie ma żadnej ścieżki rozwoju i awansu. Gnijesz na jednym stanowisku latami. Jedyne co może Ci zostać podwyższone to zakres obowiązków.

Emilia
@Znajomy

Przykre w sumie, no ale przecież nie zawsze jest w ogóle możliwość, żeby awansować. W sensie stanowisko jest takie. Mówisz, że tylko zakres obowiązków podwyższają, a wynagrodzenia nie?

Hohoho Nowy wpis
@Jolanta

Nie ma możliwości awansu, o wszystkim decyduje decyduje właściciel w zależności od humoru.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Spawacz schlic

Pracuje już tutaj dla Pana Szkudlarka od roku i nie polecam nikomu tego zakładu . Brak poszanowania człowieka dla kierownika ryszarda i dyrektorka Andrzeja liczy sie tylko wydajność norma a nie jakiś tam pracownik. A jak poprosisz o urlop to kierownik R strzela ci fochy. Zadymienie zapylenie i ogromy hałas na hali to tu standard. Socjalu brak - na święta nie było nic dla szefa bardziej liczą się bezużyteczne roboty kuka niż ludzie. Tak jak pisza w ogłoszeniach ze możliwość rozwoju to też kłamstwo chyba ze chodzi im o Twojego garba.

Iwona
@Spawacz schlic

Cześć, a jak w Elmonterze wygląda kwestia stabilności zatrudnienia? Czytałam w poprzednich wpisach, że wypłata jest na czas co jest dla mnie bardzo ważne. Chciałabym właśnie się jeszcze tylko dowiedzieć, jaka umowa jest tutaj oferowana i czy można liczyć na wcześniej wspomniane stabilne zatrudnienie?

Olka

@Spawacz to bez nadgodzin się nie zarobi dobrze?

Spawacz

Zarobki są ok , jeśli pracujesz dwa miesiące w miesiącu... A na temat kierownika lepiej się nie wypowiadać.

Spawacz

Gbur to właśnie jest dla takich ludzi jak ty którzy potrafią się tylko podpisać i w dodatku drukowanymi literami. Nie moja wina ze twój poziom inteligenci sięga zera czyli można porównać twoje IQ do poziomu krewetki . Jestem spawaczem. Fakt zapylanie jest ale taki już na zawód . Generalnie zakład spoko bo zarobki w okolicy ok. Może czasami warto spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie prosto w oczy ze jestem życiowym nieudacznikiem bo nawet nie potrafię powiedzieć tego prosto w twarz tylko jestem bohaterem na śmiesznym forum.

Pensja na czas to jedyny plus poza tym wszystko co napisał spawacz to 100%prawdy. Poza synem majstra rysie jest jeszcze syn Wysockiego strazakiem z PSP Słupca ciekawsze czy komendant wie o tym. Majster rysiu może ma wiedzi ale dla pracowników nic nigdy nie zrobił(usunięte przez administratora)

Spawacz

Jak tak bardzo tobie zle w tym zakładzie jak tak bardzo cię tam krzywdzą to może warto zmienić firmę albo zawód a nie się użalać na swoim życiem. Pracuje już kilka lat w tej firmie jako spawacz i mam odmienne zdanie . Socjalu brak to masz racje ale wypłaty na czas. Majser R. może nie zawsze ale gościu jest w porządku i z wiedza nie jak ta cała reszta bandy.

(usunięte przez administratora) Jedyna podwyżkę jaka widziałem to podwyżka normy bo za mało słupków schodzi(usunięte przez administratora) Socjalu zero zapomni o tym.(usunięte przez administratora)

Ppp

Czy to prawda, że zwolniono kierownika, żeby zrobić miejsce kultermanowi z wheelabratora. Jeżeli tak to powodzenia(burak jakich mało i pluje jak drze ryja)

@Ppp

Jaki tam burak odrazu wpozadku gosc jak go niema

...

Zarobki od 3tys brutto na start. Zależy kto co robi. Choć podobno nowi więcej dostają niż mają staży pracownicy. Warunki jak na obróbke metalu bardzo słabe chalas i pył czasem niedozniesienia. I oczywiście blizcy znajomi przełożonych. Którzy nic całe dnie nie robią i żyją donoszenia. Takich tu nie brakuje.

Były operator

Firma ogólnie ok, zarobić można i nauczyć się sporo zależy co kto i jak chce. Uwaga na donosicieli... Szczególnie na tych bez włosów... Ten typ donosi regularnie i na wszystkich,z produkcji, z biur, ze swojego zresztą też...

Jakich zarobków można się spodziewać na początek?

Jak długo trwa proces awansu w Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

AAA

Jak się ma znajomości to szybko, a jak nie to o awansie czy podwyżce można sobie tylko pomarzyć

G****o firma

Awans XD hahahahah

@G****o firma

A więc wnioskuję, że w Elmonter raczej trudno dostać awans. Trochę szkoda - wiele osób przecież myśli o rozwoju zawodowym, a co za tym idzie - o większych zarobkach. No ale chyba pracownicy tej firmy mogą od czasu do czasu liczyć na jakieś premie uznaniowe? Jak to jest?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Szybki

Nie istnieje pod tym względem firma z epoki kamienia łupanego.

Jolanta

@mika, czy możesz proszę rozwinąć, co konkretnie masz na myśli, pisząc "nie dla pracownika"? Jeżeli posiadasz informacje na temat pracy dla Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, warto byś podzieliła się nimi tu na stronie. Osoby poszukujące pracy korzystają z serwisu w celu zdobycia wiedzy na temat danego przedsiębiorstwa. Może na początek powiesz nam, czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego?

Przewoznik

Firma elmonter to bardzo dobra firma godna polecenia.wyplacalna na czas.Nie ma z nią żadnych problemów.kierownictwo jest ok .Polecam

mika
@Przewoznik

Może dla przewoźnika nie dla pracownika !!!

Pracownik Roku

Tak kierownictwo to w tobie widzi murzyna co du..e swą wypina bo ru...ny jest na każdym zakręcie tego zakładu tak tu się wypnij to ci dołożymy garba a tam jakbyś mógł to zerwane mięśnie, reumatyzm lub jak kto woli jakąkolwiek inną przypadłość tylko abyś o nas nie zapomniał że pracowałeś tu w ELMONTERZE. Płaca śmieszna no chyba że nos wetkniesz w 4 litery i uważaj gdzie wtykasz bo się zesrasz a nie dostaniesz, stan zakładu haniebny zapylenie szok skąd wiem bo robię i robiłem gdzie hałas i zapylenie ponad normę a jak przyjdą z kontroli to dadzą ci takie śmieszne badziestwa co są wyłączone lub 5 minut i po robocie i to jeszcze założą tym którzy przy drzwiach stoją. Jednym słowem aaa sam napisz co o tym myślisz. NO a pracuje tylko dla tego że emerytura się zbliża.

spawacz
@Pracownik Roku

otwierają w Zagórowie Solarisa, tramwaje, pracowałem w Solarisie w Srodzie Wlkp. i było OK trochę niskie zarobki ale warunki i socjal super, teraz mam swoją firmę i robię pod nich podwykonastwo dlatego się zwolniłem WIĘC LUDZIE SOLARIS POTRZEBUJE LUDZI DO PRACY W ZAGÓROWIE WIĘC OLEJCIE TYCH DZIADÓW I SIĘ PRZENOŚCIE

spawacz
@Pracownik Roku

Zostaw merytoryczną opinię o Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Zagórów

• Jak się pracuje w Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Elmonter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe