Opinie o Dro-Kom Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dro-Kom Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dro-Kom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dro-Kom Sp. z o.o. w Goleniów

Ms

Wszystko ok, ciągła rotacja ciągników na obraz nowsze, ciagle kierowcy nowi przychodzą, z szefem zawsze można się dogadać. Praca nie jest lekka, ale zawsze bierzemy na przyuczenie nowych kierowców. Warto dać szanse ;)

Ale jesteś dosadny. Z doświadczenia czyli też tu pracujesz i wiesz czemu jest taka rotacja? Ludzie szukają lepszych warunków a według ciebie tu jest całkiem dobrze, tak?

Bardzo ciekawi mnie czy warunki które firma uwzględniła w ofercie pracy dla kierowcy c+e się pokrywają z rzeczywistością. Mogę mieć do was wielką prośbę o weryfikację. Obiecują każdy weekend w domu, umowe o pracę i widełki 9 000 - 13 000 zł / mies. brutto. Dajcie znać czy wszystko się zgadza, i czy doświadczony kierowca wyciągnie tu to 13 tyś. Pozdro

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dro-Kom Sp. z o.o.?

Bianka Nowy wpis

Małżonek szuka pracy na stanowisku kierowcy. Ktoś tutaj napisał, że zarabia od 7 do 8 tysięcy na rękę - to było w 2021 roku. A teraz? Ile można dostać? Stawka poszła do góry? I po ile godzin dziennie jest się tak średnio w trasie? Napiszcie...

Nicky Nowy wpis
@Bianka

Godzin to raczej nie jak się jedzie za granicę to raczej w dniach się liczy :D sam się teraz zastanawiam nad oferta gdyż prawko CE już zrobione a znaleźć firmę która przyucza z rejonu Koszalina to jakaś tragedia więc trzeba poszerzać krąg poszukiwań

Dzień dobry mam pytanie czy firma poszukuje praktykantów?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dro-Kom Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ms

Alicja
@Ms

Czyli źle nie jest? Czy to ironia? Bo nie rozpoznaję. Dlaczego ciągle przychodzą nowi kierowcy? A co ze "starymi"? Odchodzą? Z jakiego powodu?

Zbigniew

Witam, proszę o informację na temat pracy, zarobków. Szukam pracy kierowca C+E.

KIMikimi

Co miesiąc robię 12000 km żadnych przestojów, weekendy w domu zarabiam 7 do 8 tys na rękę

@KIMikimi

(usunięte przez administratora) Zastanów się może 5 tysi Ci wystarczy? Nie naciągaj szefa na koszty. Jak tak dalej pójdzie to będziemy jeździć za (usunięte przez administratora) Szef niech siada za kółko i dzieciaczkom, jeśli je ma , wynagrodzi nieobecność w domu i niech pije szampana. Żyć nie umierać!

Dawid

Pisał o 8 tysiącach a nie o pięciu. Stawka spadła? Też robisz tyle kilometrów? Jak często są zjazdy do domu przy takiej robocie? Te weekendy na miejscu o ściema?

Czy można liczyć w Dro-Kom Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Xyz

Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Dro-Kom Sp. z o.o.?

Dys

Jeżeli chodzi Ci o pracę jako kierowca, to płacone od km, ciągniki w dobrej kondycji, jak masz chęć i siłę do pracy to będziesz zadowolony

Firma DRO-KOM jest na rynku od 1993 roku, zatrudniamy ponad 70 osób i mamy doskonałą opinie wśród kontrahentów dostawców i pracowników. Wszystkie należności regulujemy w terminie

Artur
@Dro-Kom Sp. z o.o.

No to teraz ta opinia sie chyba 'troszke" zmieni: (usunięte przez administratora) Poza tym, z forum mozna sie dowiedziec, ze firma placi "z kilometra", co oczywiscie jest lamaniem prawa polskiego /Ustawa o czasier rpacy kierowcow, Kodeks pracy/ oraz unijnego /Rozporzadzenie WE 561/2006/. A odnoszac sie do powyzszego linku, to... mimo, jak tu pisza na formum, placa jest z kilometra, to... kierowca stac na stanie i blokowanie pasa na ktorym za nim utkela karetka... brawo, brawo....

56 zadowolonych kierowców

kimikimi

Wszystko jest ok w firmie, tylko jeden nie zadowolony pseudo kierowca pisze negatywnie ciągle ten jeden po pisowni go poznaję

kimikimi

Rzetelna firma zawsze wypłata na czas

KIM kim

Zawsze wypłata na czas, zawsze serwis samochodów,

Samochody są w dobrym stanie?

king

jakie samochody? jakie kierunki? czy tylko w podwojnych obsadach? czy przedluzaja wyjazdy bo np. nie ma na podmianke? ile zarobki jako skoczek ?

Halina
@king

Widzę, że jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie Dro-Kom w Goleniowie. Czy wysłałeś już CV do firmy? Jeżeli tak, to czy dostałeś jakąś odpowiedź?

XD

Dro-Kom to rzetelna i dobrze zorganizowana firma. Współpracuję z tą firmą od lat . Klient płaci na czas i jest bezproblemowy . Fajny zespół spedytorów i naprawdę uczciwy właściciel co w tych czasach jest rzadkością . Naprawdę polecam

Kiero

Panowie, można prosić opinie na temat pracy w DroKom, wynagrodzenie, diety itd..

MAN
@Kiero

Narzekać nie można, stary płaci od kilometra. Praca na pewno nie bedzie odpowiadac komus kto chce jezdzic zeby jezdzic. Jak chcesz zarobic pieniadze i bedziesz sie staral na pewno nie bedziesz mial zle. Sam jezdze Mankiem nie nazekam 7 z przodu jest ;)

Dys

Stefan to Ty? Co miesiąc trzeba zmieniać imię żeby za bardzo Cię nie j.ebali ale z pisownią jest jak z człowiekiem "człowiek ze wsi ucieknie, ale wieś z człowieka nigdy" Mógł byś sobie odpuścić nagonkę na naszą firmę bo się pogrążasz..

ślązak

auta w porządku wypłata też mi odpowiada

Krzysztof

Dużo się tu pisze na temat jednego miernego kierowcy jego nie znam ale znam firmę DRO-KOM od lat z nimi współpracuję dostarczam do firmy DRO-KOM materiały eksploatacyjne - dużo biorą i płacą przed terminem PARTNER RZETELNY

Zostaw merytoryczną opinię o Dro-Kom Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Dro-Kom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dro-Kom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dro-Kom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dro-Kom Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 33 ocen.

Dro-Kom Sp. z o.o.