Opinie o Talmex Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Talmex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Talmex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talmex Sp. z o.o. w Jaworzno

Wacuś Nowy wpis

Witam wszystkich, teraz ludzie się zwalniają z Talmexu! Jest teraz mało roboty i przed świętami nikt nie zarobił bo był goły miesiąc a święta minęły kiepsko bo do pierwszego chyba wszystkim braknie! Ja też się muszę zwolnić nie mam za co żyć to jest bardzo przykre.

Można za dużo tu zarabiać? :D tak ktoś napisał i ciekawi mnie w takim razie kwota skoro niektórzy jednak minimalna przytaczali z tego co widzę. Tez widzę te ofertę dla elektromontera o której już pisali. A co z jakimiś innymi wakatami jeszcze? Kogo jeszcze mogą szukać teraz w styczniu? Ja wtedy za robota będę się dopiero oglądał

Czy w Talmex Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Po wpisach widać, że jeden Pan podkreślał brak możliwości rozwoju przynajmniej we własnym przypadku. Ta sugestia odnosi się do każdego typu stanowiska? Chłopak widział, że jakiś czas temu szukali do siebie elektromontera. Z okolic Jaworzna jesteśmy, dlatego się interesował. Nie wiemy tylko ile teraz się zarabia? Pomożecie? Od nowego roku macie podwyżki?

To ja chyba nie łapię jednak. Widzicie to ogłoszenie w zakładce z ofertami? Tutaj jest wpisane netto 5,000 zł. czy wliczana jest w to jakaś premia lub cos w ten deseń? Chyba, że to kwota po okresie próbnym już? Ile taki może trwać?

A Nowy wpis

A resztę pod stołem dostajesz .A jak się później odezwiesz o podwyszle to ci powiedzą ze i tak za dużo zarabiasz

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Talmex Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ELEKTROMONTER ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracujesz w firmie Talmex Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

żaden

Jak to jaką z najniższej krajowej! Dobrze że rząd podnosi tą najniższą krajową bo w tej firmie nie dostalibyśmy żadnej podwyżki. Tu ludzie pracują od 20 lat na najniższej krajowej i to w delegacji na wyjazdach! Patrzą tylko wycisnąć z ciebie jak najwięcej!

Mikołaj
@żaden

Tak od nowego roku są podwyżki najniższej krajowej więc my też dostaniemy! Będziemy mieć teraz 4242,00 zł brutto, hura! Naprawdę dobra wiadomość!

Jacob

Ta Firma to Duch, po prostu chcesz coś zmienić masz pomysł, zaraz go zmieszają z błotem, oraz możesz zapomnieć o dobrym słowie. Każdy tam rzepkę sobie skrobie, a szefostwo ma cię w głebokim poważaniu, Sekretarka podsłuchuje na każdym kroku co i gdzie i jak.... Idziesz na rozmowę z Szefem, wychodzisz to potem czujesz się jak na przesłuchaniu, a jak już coś chcesz powiedzieć to: Nic nie musisz mówić w końcu wszystko tutaj słychać... ... Chciałem się rozwijać, chciałem prosić się o jakikolwiek kurs, to nie bo oszczędności, rozumiem. W dodatku zamiast Polaków zatrudniają samych obcokrajowców i płacą im więcej niż Polakom. Więc naprawdę szkoda czasu na tą firmę.

Klient

Współpraca z firmą Talmex na najwyższym poziomie. Firma stabilna, solidna, działają na rynku wiele lat. Polecam.

HUbercik
@Klient

A ty jesteś klientem to i tak nie wiesz co tu się dzieje. Firma wcale nie ma stabilizacji, rotacja niezadowolonych pracowników i tyle w temacie

@HUbercik

A na którym stanowisku tak rotują?

Misiu
@Honorata

na wszystkich poza rodzinką która jest cała w komplecie kulturalna i powiedzą ci dobre słowo. poklepią po ramieniu a podwyżki i tak nie dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!

@Misiu

A tak właściwie to jak ostatecznie z tymi podwyżkami jest? ktoś pisał, że po prostu na nią liczył.. one są gdzieś zadeklarowane, że po dłuższym stażu pracy wystąpią? pytam , bo zastanawia mnie to skąd takie oczekiwania w takim razie

Aneta

Więc dlaczego nadal pracujesz w firmie w której źle się czujesz, jakieś zalety jednak wygrywają? Ile czasu tu pracujesz ? Co takiego się wydarzyło że doprowadziło Cię aż do takiego stanu?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Talmex Sp. z o.o.?

komik

A jakie masz wrażenia na najniższej krajowej gdy cieszysz się z podwyżki raz w roku i to o tyle że nie stać cię na godne życie. A twoja praca powinna być doceniana

Zadowolona

Uczciwa i rzetelna firma, bardzo miła współpraca, dziękuję i polecam wszystkim:)

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, rozmowa przyjemna, atmosfera ok, później standardowe „odezwę się do Pani w przyszłym tygodniu”. Minął ponad miesiąc i oczywiście cisza. Czy żałuję? Nie, udało mi się znaleźć ciekawszą pracę i za wyższą stawkę. Czy polecam firmę osobom szukającym pracy? Na ten moment na pewno nie. Mimo wszystko pozdrawiam prezesa Leona ;)

@Ania

No tak, to coś czego nie zrozumiem nigdy. :( A orientujesz się może ilu chętnych wraz z Tobą było?

@Honorata

Chyba jedna dziewczyna

@Ania

Aha czyli 50/50 tak jakby było. Nie no jak uważasz, że masz lepiej teraz to super. A ciekawa jestem co tam u niej, ciekawe czy pracuje?

Aplikant

Firma ghostuje potencjalnych pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej klasyczne „odezwiemy się do Pana”, a później cisza. Na pytanie o zarobki zdziwienie, że 19,70 brutto to nie jest satysfakcjonujaca stawka (wykształcenie wyższe techniczne). Omijać szerokim łukiem! Zdecydowanie nie polecam

@Aplikant

No ale skoro powiedziałeś, że nie pasuje Ci stawka, to chyba logiczne że Cię odrzucili? Ile im zaproponowałeś?

Laik

Ja się zwalniam, zmarnowałem tu 5 lat życia zamiast zarabiać kasę, łudziłem się że będzie lepiej i będą podwyżki. A tu tylko dobre słowo i dalej jestem biedny i bez kasy. Nie polecam tu pracować bo omamią ciebie też i zmarnujesz kilka lat zanim się spostrzeżesz.

Czy ktoś z Was brał może udział w rekrutacji i wie, co było na rozmowie i jakie zaproponowali warunki? Jeśli wiadomo Wam coś o ich wymaganiach, czy oczekiwaniach, to dajcie proszę znać. Wiem, że jest to uzależnione od stanowiska, więc chodzi o aktualną rekrutację dla monterów.

Jan Maria Dyszel
@Ewa

Dyrektor wychodzi z założenia że jak masz zarobione 3000 to jest dobry zarobek. odlicz sobie dojazad do pracy starym autem - 500,00 pln piwo w szatni które musiśz wypić na przerwie - 300,00 pln śniadanie które musisz sam przygotować (chleb ze smalcem) - 300,00 pln to na życie zostaje ci 2100,00 pln ( w tym obiad i kolacja) A opłaty zawsze może zrobić ci teściowa jak żona wcześniej Cie z domu nie wywali z tą wysoką wypłatą.

@Jan Maria Dyszel

Haha, ok a to nie możecie złożyć jakiegoś wniosku zbiorowego o dofinansowanie do piwa w szatni? ;)

@Ewa

Tu brak jest rekrutacji bo jest nędza

Honorata

"Bubel"? Czemu tak go nazywacie? No i jednak zgodnie z prawem zrobił, zawsze w domu możecie już sobie na spokojnie wspólnie wyluzować. ;)

Iwona

Słyszałam, że Talmex zatrudnia klasowych menedżerów, projektantów, montażystów i serwisantów. Cenią tam ponoć wiedzę, zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej. A czy ktoś z Was orientuje się, na jakie, w przybliżeniu, wynagrodzenie może tam liczyć nowo przyjęty pracownik? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Elmir
@Iwona

Cenić to se mogą pisać, a jak chcesz marnie zarabiać i nic nie robić to złóż CV. może się powiedzie i będziesz tu pracował za śmiechu warte pieniądze.

Rudy
@Iwona

A jakie byś chciał dostać wynagrodzenie? inne niż najniższa krajowa? to musisz szukać gdzie indziej...! Tu dostaniesz tylko najniższą krajową.

@Rudy

Ja potwierdzam tylko najniższa krajowa za pracę ślusarskie kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Donkey
@Iwona

Tak tak, tak ,tak Talmex zatrudnia klasowych menedżerów, projektantów, montażystów i serwisantów. Za najniższą krajową to chyba nie są nie klasowi tylko nieudolni desperacko aby po studiach przyjmować się za najniższą krajową. chyba że chcą zdobyć staż i wiedzę w tej firmie gdzie wszystko jest na opak! czyli rysunki zmieniane co pięć minut a materiał zniszczony, wszystkie buble są ukrywane a na budowie są problemy. Zresztą Kierownik Bubel nie zwraca na to uwagi, każdy robi co chce i jak chce.

Chomi

Chciałem zapytać kiedy będą podwyżki takie ciut kurde większe niż najniższa krajowa?????

Czy urlop w Talmex Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Abdul

Jest płatne 100% z najniższej krajowej bez jakichkolwiek dodatku A jak ci się coś stanie to wszystko jest w (usunięte przez administratora)

Zbiornik

Dziękuję za pomoc przy usunięciu usterki zbiornika. Prace zostały wykonane z niezwykłą precyzją w bardzo szybkim czasie. Panowie świetnie zorganizowani wpadli i wypadli Polecam serdecznie do prac spawalniczych zwłaszcza w ciężkich sytuacjach.

@Zbiornik

Co za bzdury wypisujesz przecież to nie jest prawda tak szybko się uwinę i ci nieudacznicy. Firma kogucik nie polecam!

xer

nie wiem skąd taka opinia, mam wrażenie, że nie małeś nigdy do czynienia z tą firmą. ja współpracowałem z tą firmą i bardzo sobie cenię wszytkich pracowników z którymi miałem do czynienia począwszy od prezesa aż po tych na najniższym szczeblu, firma się rozwija, wybudowali nowoczesny zakład i dają nowe miejsca pracy. ponadto nikt z tej firmy nie robił nigdy machlojów finansowych. Znam ich za dobrze. Po drugie czerpia dofinansowania z funduszy UE, a jak wiadomo aby je zdobyc trzeba spełnić wyśrubowane wymogi i patrzy się na ręce kazdemu kto znich korzysta. niemożliwe więc jest, aby odbywały się w Talmexie jakies "lewizny" jak sądzisz. Głupi by na to wpadł.

Albercik
@xer

Coś ci się pomyliło! W tej firmie na każdym szczeblu każdy grabi do siebie. piszesz o lewiznach no to na pewno się mylisz. Wszyscy tu to kręcioły (usunięte przez administratora)

Jurant
@Albercik

Mylisz się kolego to nie są oprawcy z Oświęcimia tylko z przeciszowa banda (usunięte przez administratora) i oprawców Piękne są tylko słowa

Anton

Mała wydajność w pracy to nic dziwnego, że mała płaca. Trzeba dobrze pracować a firma dobra więc doceni to.

Zostaw merytoryczną opinię o Talmex Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Talmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Talmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Talmex Sp. z o.o.?

Talmex Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Chopina 94
    43-600 Jaworzno