Opinie o Democo Poland Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Democo Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Democo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Democo Poland Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Czesław Nowy wpis

Jedni piszą że doskonały płatnik a inni że po terminie. To w końcu jak jest bo nie chce tracić czasu jak mam czekać na kasę.

Aleks Nowy wpis

Firma nie płaci wystawionych faktur, gra na zwłokę i ciągle przesuwa terminy płatności. Nie polecam współpracy z nimi.

Bogusia Nowy wpis

Witam, widziałam oferty pracy dla inżynierów od spółki i ciekawa byłam opinii. czemu od dwóch lat już nic się nie pojawia? Kiedyś nie polecano pracy ale chciałabym to zaktualizować, jakie jest wasze aktualne zdanie o zatrudnieniu? Na chwile obecna poszukują inżyniera robot instalacji elektrycznych oraz tego ds. obsługi gwarancyjnej. W którym przypadku stawka może się zdawać być bardziej adekwatna to założonych zadań?

Mikar

Bez długiego gadania, kadra gwiazdy, znajomość rzemiosła słaba, płacenie za usługi baaardzo opóźnione (zwracam uwagę na ewentualne sprawy, bo umowa to weryfikuje) odradzam.... Mi nie zapłacili.... JEDNAK ZAPŁACĄ!!!!

l
@Mikar

proszę podać konkrety - na jakiej budowie, dlaczego nie zapłacili? Democo płaci jak w zegarku jak robota dobrze zrobiona.

Katarzyna
@l

Odniosłeś się do opinii innego użytkownika forum sprzed kilku miesięcy. Czy masz doświadczenie w pracy dla Democo Poland? Warto dodać merytoryczny wpis na forum, który będzie zawierał informacje o warunkach pracy w tej firmie. Kandydaci zainteresowani zatrudnieniem szukają na forum informacji o pracodawcach - twój wpis będzie dla nich cennym źródłem informacji. Możesz powiedzieć na początek, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć nowo zatrudnione osoby w tej firmie?

@l

Potwierdzam, Firma Democo to znakomity płatnik.

pracuś Nowy wpis
@l

Firma zarządza dyrekor, jak powie że płatność podwykonawców ma być przeciągniona, to kierownk robi. Kierownictwo struga wariata, odwraca się od problemów z dostawą materiałów w myśl zasady jak już podwykoanwca jest to niech czeka na materiał. przecież kierownik zamówił naostatnią chwilę i materiał jest ale wciągle jedzie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Democo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Budowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracował ktoś z Was jako Kierownik w firmie Democo Poland Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

pracuś

Jak chcesz się zatrudnić w firmie to licz się że jest to korporacja, jak to wymawia kadrowa "My nie pracujemy jak korpo, my jesteśmy do siebie mili". Liczne przekręty kierownictwa, na materiale, za brakach gruntów, które przeżucają na podwkonawców. NIE POLECAM

Leszek

Niestety nawet dobre firmy mają swoich maruderów, którzy chyba tylko marudzić potrafią!Polecam pracę.

Firma z bardzo dobrą opinią ale żeby tu pracować trzeba mieć chęci do pracy.

johny walker

demolco poland to szajs - lepiej się rzuć w kanał zamiast dla nich pracować

Leszek

@Mikar, czy jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Z Twojej wypowiedzi nie mogę wywnioskować, czy byłeś zatrudniony w tym miejscu, czy współpracowałeś z firmą jako podwykonawca? Zachęcam osoby, które są związane z tym pracodawcą, do opisania obecnej sytuacji na temat warunków pracy. Może zauważyliście w ostatnim czasie jakieś zmiany? Czy obecnie są prowadzone rekrutacje?

Leszek

@Daro, Namawiam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy oraz umowy w firmie Democo Poland, twoja obecna opinia nie jest zbyt wyczerpująca, proszę udziel nam więcej uwag w tych tematach.

Daro

Mordownia.brak kasku 5tys.papieros 1000zl.kierownictwo dumne.dziendobry nikt ci nie odpowie...

D
@Daro

Na jakiej konkretnie budowie?

podwykonawca

Czy to prawda że firma democo jest w sądzie z klientem ajax?

Nemomichu

Niestety firma znana była z bardzo dobrej współpracy z podwykonawcami...teraz strach coś dla nich robić:[

przemko
@Nemomichu

zgadzam się z kolegą

demako

Z porządnego Generalnego Wykonawcy firma poleciała po równi pochyłej w dół.

mario

Dlaczego bzdura? Dyrektorzy wydają się OK