Opinie o Intec Automation Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intec Automation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Intec Automation Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intec Automation Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Mila Nowy wpis

Dzień dobry, zastanawiam się nad pracą jako Konstruktor maszyn. czy w tym roku nabory będą wznawiane? Wiem, że w tamtym szukano kogoś od zaraz, a przynajmniej w ogłoszeniu było takie oznaczenie. To było ze względu na rozwój czy jednak bardziej rotację?

Intec Automation Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Inżynier. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Inżynier

Miła i rzeczowa rozmowa w życzliwej atmosferze. Szczególnie łysy jegomość, którego nazwiska nie pamiętam ale na imię miał Piotr, sprawiał ciekawe wrażenie. Bystry, dowcipny i z dużym dystansem do siebie samego.

Roman
@Inżynier

Jak atmosfera dobra to faktycznie na plus. A jak z kasą? Ile ci zaproponowali na rekrutacji? Możesz powiedzieć?

Inżynier
@Roman

12.000 brutto na start, premia miesięczna do 25% podstawy i udział w zyskach z projektu. Odmówiłem, bo za mniej niż 18.000 brutto zasadniczej, to mnie się nie kalkuluje do kraju wracać. Takie, realia. Niemiec wymaga dużo ale płaci też więcej.

Dorota Nowy wpis
@Inżynier

Jako pracownik firmy, chciałam zwrócić uwagę, że nie pracuje u nas żaden Piotr :)

P.G Nowy wpis
@Inżynier

Nikt nie dostaje w tej firmie takich propozycji. Jest to niezgodne z polityką firmy. Premie są roczne i nie ma mowy o zyskach z projektu.

Aplikowaliście na stanowisko Monter w Intec Automation Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Andrzej Nowy wpis

Trudny ten test był? No i czy jeden etap rekrutacji, czy więcej? Ja to zawsze się stresuję testami. Jest on do zdania? Bo ja to bardziej z praktyki dobry jestem, a nie z teorii.

Firma Intec Automation Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Projektant Budowlany. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Dorota

Chciałam zamieścić małe sprostowanie, jako pracownik tej firmy :). Nie poszukujemy Projektanta Budowy a Projektanta Konstruktora.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter mechaniki w firmie Intec Automation Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kompletowanie zamówień internetowych Bielany Wrocławskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca/dostawca
Asistnet Work Group
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Jolanta

czyli z opinii wynika, że tu się nie opłaca pracować jako inżynier? a co z innymi stanowiskami wobec tego, bo nikt niczego nie pisze. Jakie są pozostałe stawki i czy wiadomo coś o zwiększaniu ich na przyszły rok?

admin

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intec Automation Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Intec Automation Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

Intec Automation Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Niebieska 3
    55-040 Bielany Wrocławskie

Intec Automation Sp. z o.o.