Opinie o NES PHARMA w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NES PHARMA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NES PHARMA o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NES PHARMA w Toruń

Elżbieta Nowy wpis

Jeszcze bym chciała dopytać o pracę przedstawiciela medycznego, co było ogłoszenie kiedyś. Czy to praca w 100% mobilna czy należy się pojawiać w siedzibie? Mam nie po drodze do końca niestety.

@ Nowy wpis
@Elżbieta

Poruszasz sie głównie w obrębie województwa na jakie aplikujesz

Maria Nowy wpis
@@

No, a ta oferta co jest teraz u nich na stronie, właśnie na przedstawiciela, to na jakie województwo jest? Chyba, że samemu sobie się to wybiera, bo mi akurat pasowałaby praca na kujawsko - pomorskim. Jest taka szansa?

Ciekawy

Pojawiło się nowe ogłoszenie , może ktoś tam pracował ??? I coś powie więcej ??

Katarzyna
@Ciekawy

To co proponuje Nes Pharma PM, nie mieści się w żadnych granicach przyzwoitości. Umowa B2B dla doświadczonego PM 3500zl, firma mikroskopijną podstawę rekompensuje jeszcze bardziej mikroskopijną premią 600 zł na fv, Oplata za używanie auta służbowego prywatnie 100zl dziennie, gos w samochodzie, telefonie, urządzeniu w którym raportujesz! Jeżeli zrezygnujesz z pracy przed upływem 9 miesięcy, płacisz za szkolenie które trwa tydzień ! (Suplementy diety i maści !!) aż nie wiarygodne ! Każdy dzień liczą sobie 1200 zł plus podwójne z kierownikiem(400 zł ) który tak notabene nie ma prawa zadać ani jednego pytania na interwiew, pytania zadaje „ dyrektor” plus oplata za przyszła rekrutacje! Reasumując szukają frajerów, którzy nie tylko sprzedają i zarabiają na firmę, ale opłacają auto z wypożyczali, jeżeli nie spodoba ci się praca po okresie próbnym to firma dostaje nowe benefity !! Ale opieka medyczna jest! Brzmi ironicznie ?!

Antoni
@Katarzyna

Faktycznie nie popisali się wysokością pensji. Myślałem że premie można wypracować wyższą niż 600 zł. Nawet jak się zrobi targety to jest tylko tyle?? Prócz opieki zdrowotnej dają jeszcze inne benefity?

NIK
@Katarzyna

premii możesz wyciągnąć nawet kwartalnie 9 tysięcy ale pod warunkiem robienia IMS'a, miesięczne premie to do 1300 ...no cóż ale trzeba pracować.......

Agnieszka

wcale nie długo! chyba nie wiesz o czym mówisz :D na co drugim wątku są gorzkie żale :D Napisała szczerze i ja to doceniam!

Aaa
@Antoni

Jest możliwość wyższej premii ale nie zawsze sie udaje.

NOWY
@Katarzyna

A jak oceniasz kadrę zarządzająca firmy Nes Pharma ?

@Katarzyna Nowy wpis
@NIK

O witamy Panią kierownik Olę :) jak by Pani określiła co dokładnie znaczy robienie IMS’a i jak to się robi. Bo firma IMS jakiś czas temu zmieniła nazwę , Ala jak widać Pani to przeszkadza. 9 tyś hehehehe dobre to chyba brutto i w podziale na cały rok. Po opłaceniu Zusu księgowego podatku i opłaty na wynajem samochodu zostanie 3 .

Jak jest z pakietem medycznym w NES PHARMA? Można dołączyć rodzinę?

Waski

Szkoda czasu, młoda laska z rekrutacji wydała się jakaś dziwna, jakoś mało logicznie się wypowiadała i kilka razy powtarzała jedno zdanie , może taka taktyka . Warunki słabe

Agnieszka
@Waski

I stwierdzasz to na podstawie jednej rozmowy z panią od rekrutacji? Dziwne podejście z Twojej strony.

Waski
@Agnieszka

A ile Agnieszko potrzebujesz czasu żeby zweryfikować, że Twój rozmówca mówi co o czym nie ma zielonego pojęcia ??? Nie wiem ile pracujesz na rynku farmaceutycznym , a może nie pracujesz tylko tak sobie piszesz ....

Czy można liczyć w NES PHARMA na prywatną opiekę medyczną?

Alex

Tak oczywiście. Jak tylko prywatnie sobie za nią zapłacisz.

W Nes Pharma jest dla każdego bezpłatna opieka medyczna w Medicover, chyba od 2015, całość płaci firma, każdy ma też polisę na życie w pełni opłacaną przez firmę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NES PHARMA na stanowisko Przedstawiciel medyczno - farmaceutyczny? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w NES PHARMA odbywa się również w języku angielskim?

Piotrek

Nie nikt nie rekrutuje w innym języku.

Jakie wartości są cenione w NES PHARMA?

Beara

Uczciwosc :) A dane Ci będzie :)

Edyta

Dzień dobry, ma ktoś jakieś informacje na temat floty samochodów w nes pharma?

Kevin

Witam! Niedługo idę na rozmowę o pracę w wyżej wymienionej firmie. Poszukuję opinii na temat tego pracodawcy i nieco niepokoi mnie ilość komentarzy usuniętych przez administratora... co gorsza widzę, też po odpowiedziach na te komentarze, że musiały być one negatywne. Czy jest ktoś w stanie RZETELNIE przybliżyć jak wygląda praca w tej firmie, podać jakieś konkretne za i przeciw?

Konrad

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Słyszałem wprawdzie, że firm ma opinię dobrego pracodawcy ale miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej.

Witam. W najblizszych dniach mam rozmowę w sprawie pracy w NES Pharma. Nie mam doswiadczenia w tej ranzy. Jak wyglada dzien pracy itp? Jakie sa realne zarobki? Pozdrawiam

Iza

@Bodzio, kilka miesięcy temu byłeś zainteresowany ofertą pracy w NES PHARMA jako przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny. Nikt z użytkowników nie odpowiedział na Twoje zapytanie. Czy pomimo braku uzyskania interesujących Cię informacji na temat warunków zatrudnienia, aplikowałeś na to stanowisko? Jeżeli tak, to mógłbyś opisać przebieg procesu rekrutacyjnego i pytania usłyszane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Bodzio

NES PHARMA ma w swojej nowej ofercie pracę dla przedstawiciela medyczno-farmaceutycznego i w związku z tym mam pytanie i prośbę jednocześnie o info czy tu można dobrze zarobić? Czy ogólnie atmosfera w firmie jest dobra? Jakie warunki stawia firma kandydatowi?

Bodzio

Nes Pharma to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna. Ponieważ firma zawsze będzie miała w załodze pesymistę i optymistę to od razu widać w wypowiedziach. Kto dobrze pracuje jest doceniany natomiast mniej pracowici mają problemy!!!

LOlo
@Bodzio

Nowoczesna :))))))

Bodzio

Czy coś fajnego miało miejsce w firmie? Dawno nikt nie pisał?

Bogusław

Mam pytanie do osób na forum gdyż mam nadzieję, że znają odpowiedź. Czy NES PHARMA podpisuje umowy z przyszłymi pracownikami czy też trzeba mieć swoją działalność?

Paula
@Bogusław

Działalność

jaro

LUDZIE CZY TRZEBA IŚĆ NA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ? DAJCIE ZNAĆ PROSZĘ. MAM ROZMOWĘ Z NIMI!

joe
@jaro

pewnie dzis jak ja. z tego co czytalam nic sie nie zmieniło i nadal wlasna dzialalność.... slabo....

lol
@jaro

Szanowny Panie Leśny Dziadku - nie ma takich zapisów w normalnych , przestrzegających prawa pracy firmach . W wolnym kraju każdy pracownik może zrezygnować z pracy i każdy pracodawca może z rezygnować ze świadczenia pracy przez pracownika . Nazywa się to - ROZWIĄZANIE UMOWY O PRACĘ .

Iza

@Zbyszek Myślę, że najwięcej informacji uzyskasz pisząc e-mail na adres: biuro@nespharma.pl

Zbyszek

mam pytania: czy nadal należy zakładać działalność? czy praca PM jest na umowę o pracę?

ola

kim' szukają teraz Przedstwicieli Medyczno-Farmaceutycznych do Rawy Mazowieckiej i Grodziska Mazowieckiego, musisz posiadac prawo jazdy, znac techniki sprzedażowe i miec jakies dowswiadczenie w tej branży oraz na podobnym stanowisku, ogłoszenia akualne.

kim

Staram się do tej firmy, słyszałam dość pozytywne opinie, szczególnie jesli chodzi o premie. Prośba o info, jeśli ktoś coś wie.

Bodzio

Firma jest dobra to fakt ale nie widziałem nigdzie informacji, że zatrudniają ludzi. Może wiesz coś w tym temacie? Mam spore doświadczenie i głód pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o NES PHARMA - Toruń

• Jak się pracuje w NES PHARMA?

Zobacz opinie na temat firmy NES PHARMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NES PHARMA?

NES PHARMA