Opinie o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Futuro Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

pracuje-w-FF

Pracuje w oddziale firmy wiec chyba moge wypowiadac sie na temat pracy w futuro. Firma cały czas rośnie i zatrudnia nowych pracowników, w ostatnim czasie moj zespól powiększył się o kolejne 3 osoby! Turbo kamyk, sprawdź ogłoszenia bo rekrutacja trwa napewno. To co zostało mi powiedziane na rozmowie jest spełnione i praca też wygląda tak jak się tego spodziewałem. szczerze polecam!

Turbo kamyk

Jak firma jest fajna to i do pracy trudno jest sie dostać, nie maja nowych ofert. Może ktoś słyszał o nowej rekrutacji i mógłby podzielić się informacją? Szukając pracy słyszałem sporo dobrego o Futuro.

Tania

Trzeba mieć szczęście żeby trafić na Futuro Finance z pierwszą pracą.

Siwy

Pytanie do osób, które aplikowały na stanowisko doradcy w Krakowie. Po jakim czasie od złożenia CV był kontakt od firmy w celu umówienia spotkania i czy jest możliwość uelastycznienia terminu takiego spotkania? Sprawa wygląda tak, że wysłałem aplikację, ale możliwe, że będę musiał wyjechać na dniach i nie wiem czy zdążę wrócić, jeżeliby nagle się okazało, że dzwoni telefon z terminem rozmowy na dzień następny. Z góry dzięki za odpowiedź.

@Siwy

Jak najbardziej jesteśmy elastyczni pod kątem ustalenia dogodnego terminu spotkania. Po przesłaniu CV informujemy, że dział HR skontaktuje się z wybranymi Kandydatami, żeby zaprosić na spotkanie rekrutacyjne w oddziale firmy.

Doradca Finansowy

Rozmawiał ze mną Dyrektor Zarządzający. Ogólne wrażenie OK, z mocnym naciskiem na wzbudzenie w Kandydacie przekonania, że to call center i łapanie klientów, a może nawet praca na chwilę, bo ludzie bardzo rotują. Pan Dyrektor chciał, by rekrutacja wyglądała bardzo poważnie i ustalono, że będzie drugi etap rekrutacji. II etap polegał na pytaniu "Czy przyjmujesz naszą ofertę?". To co mnie bardzo zastanowiło to nazywanie premii prowizją. Wg przepisów od prowizji jest odciągany podatek i składki ZUS, dzięki czemu masz to liczone do emerytury, macierzyńskiego, do wynagrodzenia urlopowego. Tymczasem jest to premia, z której nie ma się żadnych korzyści w przyszłości i ludzie są zaskoczeni.

Bardzo ogólne pytania, które nawet nie weryfikowały moich umiejętności miękkich, które są niezbędne do tego rodzaju pracy. Pytanie "co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz pracować w branży finansowej" Takie banały.

Turbo

Firma potrzebuje kilka osób zatrudnić ale generalnie pracuje się dobrze i nikt nie szuka nowej pracy. Jestem spokojna o jutro i kasa całkiem dobra co miesiąc.

Turbo

Czy praca na stanowisku konsultant- CONTACT CENTER jest aktualna? Może ktoś ma informacje i mógłby mi podpowiedzieć? Czy na tym stan owsiku da sie godziwie zarobić? Jaka jest atmosfera w firmie, z forum wynika ok.

nowy123

Czytając opinie, FF wydaje się naprawdę dobrą firmą, w której warto zacząć karierę . Zastanawia mnie jednak jedna sprawa - skoro firma zatrudnia tyle nowych osób, to zapewne rotacje są też bardzo duże, bo nie wierze żeby rozwój był tak wielki, żeby nagle zatrudnili 150 osób. A skoro są takie rotacje, to chyba system rekrutacji, a potem mechanizm wdrażania nowych do pracy nie jest chyba najlepszy? Albo problem tkwi gdzie indzie, np. w produkcje ?

@nowy123

Od lipca we Wrocławiu będzie funkcjonował drugi oddział Centrali Futuro Finance we Wrocławiu w związku z czym miejsce pracy znajdzie 150 nowych pracowników. Intensywny rozwój firmy we Wrocławiu oraz otwieranie Oddziałów we wszystkich miastach wojewódzkich wymagają ciągłej rekrutacji nowych pracowników. Zachęcamy do poczytania na temat planów firmy i poznania nas lepiej: http://businesswomanlife.pl/praca-w-finansach-futuro-finance-otwiera-nowe-mozliwosci-w-polsce/ http://pracujebolubie.pl/futuro-finance/ www.worklevelup.pl

Maja

@Aniaktórym z ogłoszeń o pracę jesteś zainteresowana? Jeśli chodzi o aktualnie aktywne oferty pracy na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego, Doradca Klienta Biznesowego oraz Kierownik Zespołu Sprzedażowego, to w każdej z nich jest wyraźnie zaznaczona konieczność posiadania prawa jazdy kategorii B.

Witam, czy trzeba w tej firmie posiadać prawo jazdy? W żadnym ogłoszeniu tego nie zaznaczają, a czytam, że praca polega czasem na jeżdżeniu do klienta?

@Ania

Doradcy Finansowi pozyskują Klienta na obszarze całej Polski w związku z czym wyjazdy warunkują posiadanie prawa jazdy kat.B.

@Ania

Gimi1234

Powiedzcie na czym dokładnie polega praca na stanowisku doradcy finansowego ? To call center ? Czy bezpośredni kontakt z klientem ?

@Gimi1234

@Gimi1234 W zakres kompleksowej obsługi Klienta wchodzi zarówno kontakt telefoniczny jak i bezpośredni na poszczególnych etapach procesu sprzedaży.

Czy na stanowisko doradcy finansowego wymagane jest zaświadczenie o niekaralności?

Rafal

Tak

Czy przy zatrudnianiu wymagane jest zaświadczenie o niekaralności? Na stanowisko doradca finansowy

@Adam

@Adam Pracownicy naszej firmy ze względu na wykonywany zawód są zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o niekaralności przed podpisaniem umowy.

Teresa

Może ktoś podzielić się informacją na temat pracy dla kierownika zespołu sprzedażowego w firmie? Szukam takiej pracy.

Gyin

Ok

Przemek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Futuro Finance, jeżeli chodzi o sam proces rekrutacji to naprawdę bardzo miła atmosfera, tak jak pisali poprzednicy po rozmowie zostałem oprowadzony po całym biurze, żebym mógł zobaczyć jak wszystko wygląda. Osoby prowadzące rekrutacje również bardzo sympatyczne, moim zdaniem nie mydlą oczy tylko mówią jak jest i co trzeba zrobić żeby uzyskać wysokie wyniki. Akurat byłem w międzyczasie na dwóch kolejnych rozmowach i wybrałem inną ofertę pracy, ale sam klimat w Futuro wyglądał na naprawdę fajny i wyluzowany. Branża finansowa to w sumie jedna wielka loteria, szczególnie przy udzielaniu kredytów. Tak jak napisał poprzednik możesz być najlepszym sprzedawcą świata i znajdować klientów, a nagle bank Ci odmówi i nic z tego, trzeba szukać dalej. W sumie między innymi dlatego stwierdziłem, że warto pracować u samego źródła i pracuję od niecałego miesiąca właśnie w banku przy sprzedaży kredytów, a nie w pośrednictwie - chociaż wachlarz ofert macie na pewno o wiele szerszy. Gdyby ktoś pracował w Futuro Finance i chciał współpracować z osobą w banku to śmiało można do mnie pisać(usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla wszystkich pracowników Futuro Finance :)

Były Pracownik

Witam, Pracowałem w FF jakis czas temu wiec też sie wypowiem. Po 1. Szymon to jest Nr 1 w firmie wiec nie dziwi jego jednotorowe spojrzenie ( swoją drogą każdy najlepszy handlowiec niezależnie od branży będzie tak mówił, też tak miałem to wiem :P ) Po 2. Firma jako pracodawca nie jest zła, UM o prace, bony do Itaki, LuxMed, Multisport mówią same za siebie. Po 3. Niestety trzeba mieć trochę szczęścia żeby nie tyle pozyskać klienta co żeby dostał zgodę na kredyt bo niestety można być świetnym sprzedawca i mieć pecha albo być słaby w sprzedaży i jednym kredytem fartownym zrobić plan i pojechać do np Rzymu :( Po 4. Dużo telemarketingu, wiec to nie jest praca dla osób które szybko sie meczą dzwonieniem, a na początku trzeba dzwonić naprawdę dużo. Po 5. Kierownicy są bardzo pomocni, im w końcu też zależy żebyśmy sprzedawali po 6. Szkolenia produktowe na wysokim poziomie ale brak szkoleń sprzedażowych. Jak wspomniał @Szymon trzeba dużo czytać i samemu sie dokształcać w tym temacie. Reasumując: FF jako pracodawca w mojej ocenie na tle innych pracodawców u których byłem jest bdb, słabą podstawę rekompensują co prawda wysokie prowizje, aczkolwiek tylko najlepsi dostają je regularnie co miesiąc wszyscy inni przęgną na podstawie :( Co nie zmienia faktu, że to są tylko opinie i najlepiej przekonać sie na własnej skórze czy taki system pracy komuś odpowiada :) Wszystkiego można sie nauczyć

Ekonomista
@Były Pracownik

Jaka podstawa jeśli można spytać? Stanowisko Opiekun klienta biznesowego. Dzięki z góry :)

cukier

Widać ,że negatywne komentarz są kasowane lub nie są dodawane. Profil ocieka lukrem i miodem...

Maja

@Gregorrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Futuro Finance? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Maja

Każdy z naszych Pracowników po przepracowanym okresie próbnym ma zagwarantowane grupowe ubezpieczenie w PZU, prywatną opiekę medyczną LuxMed (również dla swojej rodziny) oraz kartę MultiSport dla chętnych. Od pierwszego dnia pracy oferujemy bogaty pakiet dodatkowych benefitów: - 12 szkoleń motywacyjnych w ciągu roku, - 6 wycieczek zagranicznych z możliwością wygrania przez każdego pracownika (Zanzibar, Goa, Gruzja…) - studia podyplomowe dla najlepszych, - trzy imprezy firmowe w ciągu roku - świeże owoce w każdą środę

Bob

Jakie pyt padają na rekrutacji?

@Bob

Od 2016 roku jesteśmy członkami Koalicji Przyjazna Rekrutacja. Rekrutacja w Futuro to przede wszystkim rozmowa, której celem jest lepsze poznanie Kandydata pod kątem osobowości, doświadczenia i oczekiwań. Nie prowadzimy rozmowy według utartych schematów i gotowych pytań. Zależy nam żeby dla Kandydata był to czas, w którym dowie się więcej o firmie i oferowanym stanowisku.

Gregor

Futuro Finance to świetna firma, szanująca swoich pracowników. Ludzie z którymi pracuję też są zadowoleni z takiej pracy. Nas nikt nie musi poganiać czy pilnować, tu się chce pracować tym bardziej, że zarobki są naprawdę ok. Firma się rozwija i ciągle zatrudnia nowych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Futuro Finance Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Futuro Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Futuro Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Futuro Finance Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Futuro Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Futuro Finance Sp. z o.o.